Boogeyman 2

Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

Tak toto bolo sto krát lepšie ako jednotka. Najviac sa mi páčilo to, že boli všetci uveznení na psychiatrickej liečebni a to dodávalo filmu akúsi strašidelnejšiu atmosféru. To rozuzlenie som nečakal v žiadnom prípade keďže jednotka bola spravená ako duchársky kúsok ale páčilo sa mi to. Mimochodom, s jednotkou to malo okrem názvu spoločné ešte niečo ... úplne malý detail, ale predsa ... keď Laura prechádzala záznamy doktora Allena tak tam bol článok o tom ako spáchal samovraždu muž trpiaci tými istými bludmi (hl. hrdina z jednotky).(27.6.2012)

V prvním díle strašidlo, v druhém díle psychopat. Trošku mne dvojka zklamala, ale nelitoval jsem toho, že jsem film viděl. Blázinec vypadal fakt depresivně : obsah filmu :"Hlavní hrdinkou bude tentokrát mladá dívka, která trpí fobií ze „skříňového bubáka“ a rozhodne se, že se mu s pomocí moderní medicíny postaví. Nechá se tedy zavřít do nemocnice, kde se má pod vedením největších vědeckých protibubáckých kapacit se svým strachem vyrovnat. Brzy však zjišťuje, že to nebyl ten nejlepší nápad."(2.1.2008)

• MM_Ramone

Nevýrazný, ale nie úplne špatný, americký horror. Jedná sa vyložene o béčkovú záležitosť. Čo je poznať na všetkých aspektoch tohto filmu. Od hercov, cez kameru, produkciu až po réžiu. Prvú časť "Boogeymana" som nemal možnosť vidieť, a možno aj preto budem taký štedrý a dám tomuto druhému dielu dve hviezdičky. **(14.2.2008)

První díl byla hororová bomba, u které by se nenudil ani ten nejhorší hororový kritik ( To, co jsem právě napsal nebylo myšleno vážně). Laťka první filmu nebyla moc vysoko. Tím pádem, ikdyby byl druhý díl hovadina, byl by lepší než jeho předchůdce. Bohudík druhý díl mě totálně překvapil a byl jsem svědkem toho, že i dvojky dokáží být 100x lepší než díly první. Provedení vražd bylo zvládnuté precizně a byl jsem mile potěšen skvělým gore. Děj není nijak dokonalý , ale nějak neotravuje sledování. Obsazení už je ucházející (Hypernova byla pravděpodobně zbourána) a stopáž je tak akorát. Jsem nadšen.(8.11.2013)

Tento film nemá nič spoločné s Boogeymanom z roku 2005.Ale je to tiež taký dobrý priemer,možno trocha aj lepší.Ale je aj viac krvavý,viac strašidelnejší.Film má slušné tempo a pomerne vynaliezavé vraždy.Príbeh začína v psychiatrickej liešebni,kde sú liečený pacienti trpiaci rôznymi fóbiami.Komu sa páčil Boogeyman 2005,bude sa mu páčiť aj tento film.(21.3.2009)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie ve městech Los Angeles a Pasadena. (Terva)

• - Přesto, že film byl určen k vydání rovnou na DVD, byl promítán v některých zemích v kinech. V kině jej viděli diváci v Rusku, Itálii, Mexiku a Venezuele. (Terva)

• - Jeff Betancourt v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)