Boogeyman 2

Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

NAprostej průměr. Neoriginální scénář, pěkné vraždy, dobrá O Connor a neuvěřitelně špatně přehrávající Bell(fakt špatnej herec). Ale na jedno zkouknutí to jde, jen škoda toho že jsem po 15 minutách jaksi věděl (SPOILER) že se nebude jednat o nadpřirozeno ale o slasher a v ani ne v polovině jsem věděl kdo je vrah(KONEC SPOILERU) ještě mě čeká trojka:-)(29.8.2009)

• hladass

Až moc často jsem zýval nudou, sem tam se zasmál nad debilním chováním většiny postav a párkrat zbystřil u několika docela povedených vražd... Prostě takový slabý slasher, kterých se poslední dobou točí tisíce... Jo a s jedničkou to má společný opravdu jen název...(12.1.2010)

• obitus

Dvojka lepší jedničky. Tam kde se v prvním díle zvedal žaludek nad slabým zpracováním a ještě horší zápletkou se tady jen znuzele zívá u standardně podprůměrného slasheru. Tobin Bell je určitě fajn, ale sám nemá na to vytáhnout film z rychle zasychajícího bahna nudy.(3.4.2008)

Atmosféra filmu zhruba v polovině filmu začne docela slušně gradovat a to co jsem postrádal v jedničce ( tedy napětí), toho tady bylo sice poskrovnu, ale bylo. Čím víc ubývalo jednotlivých postav, tím si mohl pozorný divák udělat obrázek o tom kdo že bude tím záhadným vrahem a musím se přiznat, že ke konci to už asi bude tušit většina z vás, takže žádné překvapující finále se konat nebude. K dobru musím ovšem připočítat fakt, že čím víc se blížil film ke konci tím začal být ‘‘brutálnější‘‘ a maskéři se pěkně vyřádili. Dokonce i doprovodné zvuky a všudypřítomné přítmí dokázali příjemně zpestřit celkový prožitek z filmu, takže já jsem byl ve finále docela spokojený. Navíc zde oproti jedničce zahrála většina herců docela solidně což samozřejmě také zvedlo celkovou úroveň tohoto snímku.(10.3.2010)

Tak předně musím říct, že první díl jsem neviděl, ale slyšel jsem na něj mnohé negativní ohlasy, takže jsem od tohoto "pokračování" nečekal vůbec nic. Byl jsem velice překvapen po většinu stopáže povedenou atmosférou, slušnými hereckými výkony i vynalézavostí některých úmrtí. Naopak mě docela zklamala pointa, kterou sem teda vzhledem k předcházejícímu dění opravdu nečekal a která sem ani moc nepasuje. Jo a je vtipný, že Jigsaw Bell mi naháněl větší strach než samotný Boogeyman :) V porovnání s jinými filmy, které jsem měl v poslední době tu smůlu vidět, se rozhodně jedná o nadprůměr. PS: Může mi někdo, kdo viděl jedničku, napsat, zda-li má tento snímek se svým předchůdcem společného ještě něco jiného kromě názvu? Podle toho, co jsem četl, asi ne :)(26.12.2007)

• - Přesto, že film byl určen k vydání rovnou na DVD, byl promítán v některých zemích v kinech. V kině jej viděli diváci v Rusku, Itálii, Mexiku a Venezuele. (Terva)

• - Jeff Betancourt v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie ve městech Los Angeles a Pasadena. (Terva)