Boogeyman 2

Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

Boogeyman 2 mi přišel jako adoptivní bratříček. S jedničkou a trojkou má prakticky společnej jen název a přesto patří do rodiny. Z bubáka se stává reálný killer a Boogeyman 2 tak dostává úplně jinej směr. Vraždy jsou celkem povedený, ale není to nic co by mě dostalo do kolen. Potěšila i účast Tobin(a) Bell(a). Pointa filmu je triviální a závěrečné odhalení killera není nic co by dokázalo překvapit. I tak je ale Boogeyman 2 nejlepším dílem téhle podprůměrné hororové série.(9.8.2017)

Co má společného dvojka s jedničkou? Je to úplně o něčem jiném a tohle "pokračování" bylo 100x lepší, než nudná jednička. Popravdě jsem od toho vůbec nic neočekával. Pustil jsem si to proto, že tu hraje Mae a zase byla dokonalá a i ostatní spolupacienti hráli na jedničku. Malý spoiler: Formu to má velmi podobnou jako Noční můra 3, také zde jsou pacienti, kteří se poté musí postavit svému největšímu strachu a způsoby zabíjení zase trochu připomínaly sérii Saw, nejen díky tomu se mi to tak líbilo.(9.11.2013)

• helraiser

Lehce podprůměrnej slasher, který je ovšem mnohem zábavnější než jeho strašáckej předchůdce. Navíc dokáže místy vykouzlit i docela slušnou atmosféru a to se počitá. Jelikož jsem po strašné jedničce nic nečwekal tak jsem byl celkem mile překvapen, místy jsem se dokonce i bavil a to jsem opravdu nečekal. Takže celkově nelituji toho, že jsem to viděl a nepokládám to za ztrátu času. 45%(28.6.2011)

První díl byla hororová bomba, u které by se nenudil ani ten nejhorší hororový kritik ( To, co jsem právě napsal nebylo myšleno vážně). Laťka první filmu nebyla moc vysoko. Tím pádem, ikdyby byl druhý díl hovadina, byl by lepší než jeho předchůdce. Bohudík druhý díl mě totálně překvapil a byl jsem svědkem toho, že i dvojky dokáží být 100x lepší než díly první. Provedení vražd bylo zvládnuté precizně a byl jsem mile potěšen skvělým gore. Děj není nijak dokonalý , ale nějak neotravuje sledování. Obsazení už je ucházející (Hypernova byla pravděpodobně zbourána) a stopáž je tak akorát. Jsem nadšen.(8.11.2013)

V prvním díle strašidlo, v druhém díle psychopat. Trošku mne dvojka zklamala, ale nelitoval jsem toho, že jsem film viděl. Blázinec vypadal fakt depresivně : obsah filmu :"Hlavní hrdinkou bude tentokrát mladá dívka, která trpí fobií ze „skříňového bubáka“ a rozhodne se, že se mu s pomocí moderní medicíny postaví. Nechá se tedy zavřít do nemocnice, kde se má pod vedením největších vědeckých protibubáckých kapacit se svým strachem vyrovnat. Brzy však zjišťuje, že to nebyl ten nejlepší nápad."(2.1.2008)

• - Přesto, že film byl určen k vydání rovnou na DVD, byl promítán v některých zemích v kinech. V kině jej viděli diváci v Rusku, Itálii, Mexiku a Venezuele. (Terva)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie ve městech Los Angeles a Pasadena. (Terva)

• - Jeff Betancourt v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)