• ostravak30
  ***

  Za mě takový pohodový příběh, který ale ve skutečnosti sám o sobě nemá co nabídnout. Navíc ve dvou dílech. Piloti létají, letiště se zachraňuje a taky se dost chlastá. Zuzana Norisová je příjemným zpestřením, Miroslav Etzler byl tou dobou nacpán v podstatě všude. Nelze od toho čekat nic než klidné venkovské prostředí z kterého bych se do Prahy já určitě nevracel. Osobně se mi líbila i hudba. Tak nějak do tohoto snímku pasovala.(13.7.2020)

 • Kimon
  ***

  Kdysi jsem sportovně létal, takže asi budu mít k tomuto "létajícímu" komediálnímu dramatu trochu jiný postoj, než kdokoliv jiný, kdo ve sportovním letadle nikdy neseděl. Vychutnával jsem si záběry letadel stejně labužnicky, jako otylá školačka svůj pamlsek v cukrárně, který dostala od svého nerozumného dědy za školní vysvědčení. Přivítal jsem s nadšením celkovou délku snímku (2x80min - protože: "Co je moc, to je moc, celá koza v polívce je o nemoc") a v duchu konstatoval, že ne všechny seriály, miniseriály či maxiseriály musí být tak dočista stupidní a časově nekonečné, jak často vídáme na TV Prima či TV Nova.(1.8.2011)

 • (fjw)
  ***

  A jo, bylo to hezké - docela dobře natočeno, ikdyž to spadá do šedivého průměru současného trendu natáčení českých filmů. Teda hlavní důvod abych to sledoval, byla Zuzana Norisová coby přísná policistka:) A mělo to i pár vtipných scén:) Např. letecké fotografie jedné vily:) A pak mi bylo líto toho psa:( A dokonce mě zaujala hudba, teda respektivě jedna písnička od Monkey Bussines.(20.3.2007)

 • Karlos80
  ***

  No na naše poměry to docela ušlo, takže to zas vyloženě špatné nebylo, přesto hodnotím jen slabším průměrem a to proto že jsem bohužel neviděl pro změnu první díl. A při tom druhém, no některé pasáže ušli, ale po většinu filmu jsem se spíše nudil. Nejlepší byl pohled stejně nato grilovací prase, na pár rozdávající si to ve svém luxusním sídle na terase u bazénu, a pak na hádající se Zuzku jako policistku s nějakým nabubřelým zbohatlíkem. Obsazení 3*, Scénář 2*. Takže 2,5/5*.(18.3.2007)

 • Vivian
  *

  Herecké výkony mi připadají vesměs podprůměrné a ani střih a kamera mě moc nepřesvědčily... Celé je to takové rozpačité, nevím, co si mám o tom myslet. Jak napsal kolega: uvidíme po druhém díle :) Tak hodnocení zůstává i po druhém díle, bylo to fakt slabé. Bohužel. Letecké filmy miluju, ale tohle je opravdu rozpačité.(12.3.2007)

 • - Natáčelo se v Bavorově, Prachaticích, na letištích Ruzyně a Strunkovice nad Blanicí. (M.B)