Jaký otec, takový syn. Navenek vypadá Martin (Eric Stoltz) jako normální zdravé dítě. Ale pod jeho zevnějškem se skrývá výjimečná bytost. Za prvé je génius. Za druhé je plně dospělý, přestože je mu teprve pět let. Ale nejpozoruhodnější ze všeho je, že Martin je synem lidské mouchy, vědce, jehož geny byly tragicky zdeformovány při nezdařeném experimentu. A nyní je jen otázkou času, kdy se zmutované geny uvnitř Martina probudí k životu. Film Moucha II. je se svými zvláštními efekty hrůzyplným pokračováním, které svému předchůdci konkuruje jak v napětí, tak v obrazotvornosti. (Magic Box)

Jekyl

Dvojka už určitě nenabídne takovou kvalitu jako jednička, nicméně úplné fiasko to také není. Největším problémem filmu je, že střídá dobré pasáže s nudnými a navíc ke konci filmu mi přišlo, že už to teda tvůrcí dost odbývají. Rejža, střihač a kameraman posledních dvacet minut natočili pravděpodobně po celonočním tahu. (SPOILER) Úplný závěr to ale docela zachránil a záběr na zmutovaného "otce zakladatele" plazícího se k misce se žrádlem ve mně vyvolal hodně nepříjemné pocity. Dávám průměrné 3 hvězdy, jelikož v porovnání s moderními rádoby horory je tohle stále ještě pecka. ()

Colomba666

Dvojka je bohužel průser, jak z pohledu příběhové linky, tak z efektové stránky. To, co se vybudovalo v jedničce, dvojka celkem nehezky pohřbila. Tvůrci by udělali lépe, kdyby se spokojili s prvním filmem, který byl mimochodem vynikající, a nepokoušeli se navazovat takovým slabým čajíčkem. ()

Bohdy67

Tohle sem do teď neviděl a po letmém shlédnutí vidím,že jsem o nic nepřišel. Zatímco první díl se stal klasikou, tohle se prostě nepovedlo. Vcelku to nestojí ani za delší komentář. Možná zajímavé vidět z pozice pokračování, ale ten kdo odešel nezklamán, tomu gratulace :) 22% ()

cooler

První třetina filmu vypadá docela slibně,ale bohužel nic moc zajímavého se dít nebude.Moucha-predátor trapně zlikviduje padouchy a hotovo.Ale konečné zůčtování s ředitelem laboratoře se mi líbilo. ()

vrch07256732

Podobne ako ostatní som zanevrel na tento film v porovnaní s 1-čkou. No z nostalgie som si to včera pustil a ostal príjemne prekvapený - ako tu niekto spomínal oproti rádoby nadupaným a propagovaným filmom čo sa natočili a točia v 21 storočí je toto ešte stále skvost - a to od začiatku 90 tych rokov som už doteraz čosi napozeral. Aspoň je tu nejaký dej, neni sú tu bučiace teensky, roztrasená FF kamera a iné výdobytky dnešných hororov. Film je presne to za akým účelom bol (a ako mnohé iné vtedy) natočený - jednoducho rozptýliť, trocha šokovať a vyplniť nudný večer. A to tento film splnil na 100% ()

Sadova302b50

Docela se divím, když se dívám na jména napsané u kolonky scénář (Ken Wheat, Darabont,...), tedy autory slibující, když už nic, tak alespoň trochu svojský přístup. Nestalo se. Naopak, druhá moucha je pouze nemastný, neslaný a především utahaný film, který až na dvě, tři scény nenabízí nic zajímavého a lze se bez něho docela slušně obejít. 37% ()

70s80s90s

Beckove pokracovanie kultovej jednotky. Z psychonalady ostali uz iba momenty. Masky opat super, aj ked boli o nieco slabsie nez v prvej casti. Slabsie bolo aj herecke obsadenie. Daphne Zuniga, ktora neskor hrala postavu v serialy Melrose place. Potesila opat ucast Johna Getza. Nebyt jednotky, dal by som asi 4* ()

Flexis

Právě jsem dopsal komentář k jedničce,kde jsem snad jen chválil. Tady to je už horší. Myslím,že točit pokračování bylo zbytečné a naprosto nic převratného se tam nestane. Je to celé takové utahané,postrádá to veškerou napínavost a atmosféru. 45% ()

Darabontova procházka s mrtvolami

Darabontova procházka s mrtvolami