Hlavní účetní Wesley Gibson je mladý sympatický muž, jen se mu v životě příliš nedaří. Deptá ho tlustá šéfová, přítelkyně je mu nevěrná, a navíc trpí záchvaty panického strachu, kdykoli se dostane do stresové situace. Jednoho dne se za dramatických okolností Wesley od tajemné Fox dozví, že je synem jednoho z nejlepších zabijáků tajného bratrstva bojujícího za vyšší dobro. Shodou okolností ho ale nedávno někdo zavraždil. Wesley svého otce nikdy neviděl a historce o tom, čím se zabýval, zpočátku moc nevěří. Okolnosti a působení krásné a tajemné Fox jsou ale silnější. Vstupuje tedy do řad prastaré organizace Fraternity, vedené záhadným Sloanem, který Wesleyho přesvědčí, že je zrozen k tomu, aby byl jedním z nich. Absolvuje náročný a naturalisticky pojatý výcvik, při kterém se přehlížený beránek změní ve vlka, který v něm vždycky číhal. (TV Nova)

Bieseger

Tak bohužel sem se musel přemáhat abych nedal odpad. Chápu jednu hvězdičku za herecké obsazení, ale kde jste vzali ty ostatní ? Film sám o sobě je jedna velká nuda. Celý tenhle film jsem měl chuť odejít. Role jsou tak přehrané až je to trapné. Některé scény mi přisli opravdu velice směšné a chvílemi jsem si říkal jestli to opravdu myslí vážně a jestli jsem náhodou nešel na nějakou parodii na tento film. Těšil jsem se na akčňák na který budu dlouho rád vzpomínat, ale na tohle už se v životě nechci znovu dívat! ()

kmfilm

Film mě nadchl. Jak příběh, tak skvělý herecký výkon Angeliny Jolie - je tam neuvěřitelně sexy a role jí vyloženě sedla. Film je plný akce, zábavy a supr hudby. Divák se při sledování rozhodně nenudí. Krom toho je příjemná změna koukat na Morgana Freemana jako na záporáka. Snad jen jednu věc vytknu... honit Pendolino českým žigulem mi přišlo jako sci-fi :) ()

g.carpa

Našel bych spoustu důvodů proč dát o hvězdičku víc, ale neudělám to zejména proto, že Wanted je další z filmů, který se oficiálně vydává za žánr: akční-krimi-thriller a v tom případě si lepší hodnocení nezaslouží. Být poprávu označen za akční-comics-fantasy je snad ostuda? ()

OziRaziel

Po prvním zhlédnutím, jsem v duchu hodnotil maximálně 2 h. A to hlavně kvůli pro mě absolutně nezajímavé Angelině (možná za to taky může její příšerný dabing) a celkové pojetí tkalců, kteří se rozhodnou zabíjet lidi co neznaj protože věří že jim to přikázala vyšší síla. Celkový příběh má spoustu děr který mi prostě nikdo nevymluví. Ateď proč jsem dal 4 hvězdy, je to proto že mě něco nutilo se na fim dívat pořád dokola ikdyž se mi vlastně film moc nelíbí. A až časem zjistil, že to je ta chuť utéct z reality, toho věčného stereotipu a cítit svobodu a únik ze systému. ()

josmart

Film jsem viděl v kině při jeho premiéře. Teď jsem si na nej vzpomněl díky tomu, že právě čtu jeho komiksovou předlohu. A ta má tedy grády, je mnohem temnější a hrdinové (superpadouši) jsou úplně jiný kalibr, než ti filmoví. Mimochodem, nedá se říct, že by děj filmu kopíroval předlohu (Dean or Alive). Filmu ovšem i přesto dávám za čtyři, protože jsem se při něm výborně bavil, jedním slovem - efektní. Škoda jen, že Morgan Freeman už začíná být i přes své charisma a nesporné herecké kvality poněkud provařený. ()

Lailath

Myšlienka a príbeh je ok, mám rada filmy takéhoto tipu- trochu od veci. Ale celkové podanie sa mi nepáčilo. Možno keby to zobral iný režisér bolo by to fajn. Nedokázala som sa vžiť do deja, bolo to také nemastné, neslané... Neviem, mám také zmiešané pocity z toho. ()

Jarb

Hlavní postava James McAvoy na mě nepůsobila tak jak by hlavní postava měla :) ale jinak pěknej "akčňák" ke kterýmu se rád občas vracím :) ()

weth

Začátekt filmu mě neskutečně navnadil a začínal jsem se těšit, co se bude dít. Film je nabitý efekty a např. přestřelka v sídle Bratrstva je opravdu velmi pěkně udělaná, ale "příběh" je poslepovaný kostrbatě a některé momenty mi přišli opravdu debilní (LEHCE SPOILER - to co jakž takž funguje na začátku, nefunguje na konci - X). Momentů u kterých jsem si říkal "to opravdu nemůžou myslet vážně" bylo bohužel víc než je zdrávo. Solidní základ, slušné efekty, komu nevadí pitomé pózy, hlášky a klišé, ten jde na jistotu. ()

Neel

Akční nákladová sranda, která nezklame. Jen proboha prosím Angelinu ne, nevím proč, ale mám s ní všude problém. Ten její rádoby drsný výraz mi fakt kazí požitek z filmu... Příběh to mělo, charakter pošuka a drsňáka mají k sobě opravdu blízko a efekty výborné... ()

Trescha

Sqělá vizuální podívaná,akce je celkem vymazlená do detailů a kérovaná Angelina Jolie vypadá na své léta stále zatraceně sexy.Pro mě rozhodně koukatelnější než Matrix,ikdyž tam je třeba ocenit originální myšlenku;-) ()

Koffe

Přestože kousky hlavních hrdinů s klidem mazaly fyzikální zákony nemůže se tomu upřít, že je to setsakramentsky zábavný akční nářez. ()

Lorkis

Akční scény jsou natočeny skvěle, ale jinak je to obyčejný film který se snaží filosoficky nabudit diváky (například vyprávěný konec). A ani Angeline Jolie to v tomhle filmu nesluší. ()

siki37

Parádny relax, len sa posadiť a nechať unášať jednou akčnou scénou za druhou. Tento film sa nehrá na Matrix, nikto po Vás nechce, aby ste premýšľali a napokon mi ani samotnému vôbec nevadilo, že trajektória balistických striel je krivšia než charakter Morgana Freemana, ktorý tu hrá toho zlého. Perfektne som na konci týždňa vďaka tejto jednohubke zresetoval hlavu, pobavil sa na scéne ako Angelina Julie zničí v ukradnutom žiguláku české Pendolino a napokon som išiel spať s dobrým pocitom, že dobro zvíťazilo nad zlom. Odporúčam každému, kto potrebuje vypnúť, tisícročné bratstvo zabijákov Vás nebude rozhodne nudiť ani na okamih, preto má u mňa 4*. ()

Chlo0opek

Nu což , kdyby nebyl býval natočen Marix, tak tento snímek by byl originální a zároveň i mnou lépe hodnocen. Ale ta originalita holt chybí a Angelina se svými gesty a držením zbraně patří také spíše do Tomb Raidera. Na druhou stranu triky zde jsou opravdu na vysoké úrovni, v akčních scénách si tvůrci opravdu vyhráli. Ale holt kvůli té originalitě já víc než 3* nedám.. ()

max cady odpad!

Holywood se furt vymlouva-film je delany podle komiksu.Zakazal bych takove filmy,ktere se vymikaji fyzikalnim zakonum ()

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

21.08.2013

Matthew Vaughn v tajných službách

Matthew Vaughn v tajných službách

28.03.2013

Poté, co nečekaně přenechal režii X-Men: Days of Future Past Bryanu Singerovi, spekulovalo se o skutečných důvodech tohoto kroku. Jedna verze jej spojovala se Star Wars: Epizodou VII, ale jak už… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V