Hlavní účetní Wesley Gibson je mladý sympatický muž, jen se mu v životě příliš nedaří. Deptá ho tlustá šéfová, přítelkyně je mu nevěrná, a navíc trpí záchvaty panického strachu, kdykoli se dostane do stresové situace. Jednoho dne se za dramatických okolností Wesley od tajemné Fox dozví, že je synem jednoho z nejlepších zabijáků tajného bratrstva bojujícího za vyšší dobro. Shodou okolností ho ale nedávno někdo zavraždil. Wesley svého otce nikdy neviděl a historce o tom, čím se zabýval, zpočátku moc nevěří. Okolnosti a působení krásné a tajemné Fox jsou ale silnější. Vstupuje tedy do řad prastaré organizace Fraternity, vedené záhadným Sloanem, který Wesleyho přesvědčí, že je zrozen k tomu, aby byl jedním z nich. Absolvuje náročný a naturalisticky pojatý výcvik, při kterém se přehlížený beránek změní ve vlka, který v něm vždycky číhal. (TV Nova)

valmet

Hloupý scénář, přinejlepším průměrné herecké výkony, McAvoy, který patří mezi moje oblíbence, se ve filmu chová jako idiot. Tak tohle fakt ne. ()

Skunkiee

Po druhém shlédnutí jsem už nebyl tak nadšený. Akce je sice skvělá ale celý film se nese v dost pubertální vlně a nakonec to vlastně není taková bomba jak se to tváří. 3 hvězdičky jsou za akci, efektivnost a nabušenou hudbu. ()

Poga

Efektná, ale bohužiaľ len priemerná zábava, ktorú nezachráni ani Angelina Jolie, ktorá tu vlastne aj tak predvádza svoj štandard, ktorý ale nestačí. Chabý scenár sa na pomerne dlhej minutáži ukázal ako nefungujúci. Priemer. ()

solver

Kostěj nesmrtelný střílí do zatáčky. Upřímně, Angelina je pěkná holka, ale akční filmy s ní stojí za starou bačkoru... nesmyslné, umělé a dekorativní. Za to Česko přidám hvězdu, když si tam zahrál i Klaus na plakátech :) ()

Pythonator

No v podstatě jsem se bavil, ale nějak nemůžu překousnout ten balistický problém dráhy letu kulky. Blbá je tedy zřejmě už komiksová předloha. Dobře se na to dívalo (hlavně na Angelinu), ale ta věc s kulkou je pro mě tak nepřijatelná, že i Rákosníček je realističtější a uvěřitelnější filmový počin. ()

endoskop

Neviem čo Timur hulí, ale ako sa hovorí, komu sa nelení, tomu sa zelení. To platí aj o tomto kreatívne, a hlavne štýlovo natočenom filme, ktorý bol aj vtipný a pobavil. Lenže to úplne nestačí vzhľadom k tomu, že niekde uprostred boli hluché miesta, vďaka ktorým to drhne a Wanted sa nemohol rozbehnúť na plné obrátky. Za zmienku ešte stojí vydarené finále s úctyhodným killrunningom, kde sa dá vidieť Bekmambetovov režisérsky um najlepšie. ()

Vlkodlak13

Znáte ten nepříjemný pocit, kdy vás film svým dějem naštve? Zkuste si to představit v malých dávkách po téměř celou dobu tohoto filmu. První chvilky filmu vypadaly zajímavě, dokud ještě ta sekretářka žila, ten skok z jednoho baráku na druhý je fakt na palici a přemýšlel jsem, jestli to myslí vážně a co se z toho vyvine, vždy dávám filmům šanci. Potom se to začalo tvářit dobře, na to, že tu není v žánru "Komedie" mi přišlo nepatřičné, protože tam byly opravdu ironické, vtipné scény a záběry jako kdy se zpomalil obličej té "příjemné" vedoucí, to mě pobavilo stejně jako její hlášky a to asi bylo i záměrem toho filmu. To se mi už začalo líbit a nějak jsem zapoměl na počáteční skok. Ty akční scény s Jolie jsem bral v pohodě, protože je to americký film, jediné co mě vadilo byly dvě scény +18 a silná nechutnost filmu (detailní záběry na střílení do hlavy atp..). Ale to bych překousl nebýt toho, že jak jsem zmiňoval, mě děj filmu postupně nasí*al. Zabíjet lidi jen kvůli kusu látky a ne toho, co ten člověk udělal; syn, který z nevědomosti a kvůli "vymyté mysli" zabije svého otce a zjistí to minutu poté; zastřlení jednoho ruse, který nevapadal, že by byl záporák; stupidita strojvedoucího, díky němuž sletěl celý vlak mezi skály a poslední co mě dožralo byla scéna v "knihovně" tkalcovny na konci filmu. ----- No jednoduše, film je ze začátku trochu vtipný, potom nasírací a trochu nechutný. A co si nedokážu odpustit zmínit je to, že mi připadá, že si češi udělali z američanů srandu, protože kdyby si to vytvořili sami, byl by možná celý název špatně a nejen část "POZOR! NÁKLADNÍ VÝTAH S ØIDIÈEM" a pokud si to přece jen američani sami udělali, měli si zjistit jak se to správně píše ☺. ()

Mark1983

Nejedná se o definitivní odpad,ale o žádný filmový zázrak dle mého názoru také ne.Takže dávám tři hvězdičky. ()

gezko

Film tak chaotický, neurotický a ako hovoria bratia Češi přeplácaný som už dávno nevidel. Každá druhá veta obsahuje slovo fuck, takže na konci filmu som bol tak prefuckovaný, že jediná rozumná vec čo mi napadla bolo urobiť shift+detele v mojej hlave. Proste prišiel som, videl som a nezaujalo ma to. Paradoxne najlepšia scéna filmu, bola z neho vymazaná - jedná sa o alternatívny úvod filmu. Keby tam bola ponechaná, možno by som potom dal iné hodnotenie. Ďalšia vec, čo mi nedá spávať, je, prečo v každom druhom filme hrá Morgan Freeman? Nudí sa ten pán na staré kolená? ()

zeromen

Dosti povedená akční jízda. Až na to Pendolíno na mostě:-) Tady si české dráhy namastili kapsu. Naúčtujeme amíkům drobátko víc, musíme zaplatit šéfovi zlatého padáka:-) ()

sososo

Ten klipový styl mi zrovna tady nevadí, naopak... Občas je to, jako když nedočkavě listujete komiksem abyste přeskočili nudné stránky. Mnohem lepší práce režiséra, než u obou Hlídek. Potěšilo několikrát. ()

Nortizop

A co na tom že to nedává smysl a že kulky ve vzduchu zatáčejí. Film nemusí dávat smysl aby se u něho někdo pobavil. Podle mě je to parádní jízda od začátku do konce. Jednotlivé scény jakož i scéna s klávesnicí jsou prostě nezapomenutelné. :D ()

JB001

Famózní komiksová záležitost. Moc nechybělo, abych dal plný počet. Hrad Perštejn, Angelina Jolie v žigulíku, žigulík v Pendolínu, Pendolíno v propasti to jsou třešinky na dortu pro českého diváka :-) ()

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

Bekmambetov a nový Ben-Hur?

21.08.2013

Matthew Vaughn v tajných službách

Matthew Vaughn v tajných službách

28.03.2013

Poté, co nečekaně přenechal režii X-Men: Days of Future Past Bryanu Singerovi, spekulovalo se o skutečných důvodech tohoto kroku. Jedna verze jej spojovala se Star Wars: Epizodou VII, ale jak už… (více)

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V