Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

Rosaviva

Vlastně se mi to líbilo, poměrně hodně, jen už jsem tedy trochu ztrácela v tom jak hlavní hrdinka pořád říkala, že je to pravda, není to pravda a pořád dokola. Ve Felicitě jsem pořád viděla Lynette, i když tohle byla totálně odlišná postava. 4* ()

GilEstel

Babička Jane Fonda to nemá se svou dcerou ani drzou vnučkou vůbec jednoduchý. Nakonec to všechno zvládá až s nečekaným přehledem. Kdyby měla Lindsay Lohan takovou babičku i ve skutečnosti, tak možná netráví tolik ze svého volného času po soudech, v kriminále a protialkoholní léčebně. Film docela příjemně překvapil. Zápletka konfliktu v rodině a konfliktu života vesnice-město dobrá a jednotlivé ženské role velmi dobré. Vcelku jsem i ocenil, že film postupně přešel z komedie do žánru rodinného dramatu. Dostalo to tím další rozměr, který jsem ani nečekal. Naštěstí tento skok do další dimenze našel oporu v hereckých výkonech. Matka alkoholička Felicita Huffman byla výborná. K mému údivu umí i Lindsay dobře zahrát. Škoda, že se to s ní v osobním životě tak sepsulo. Doufám, že se z toho dostane a ještě nám něco ze svého možná i talentu ukáže. 77% ()

misterz

Chcel som si síce pri filme oddýchnuť a vypnúť, ale zas nie až tak moc. Dalo mi veľkú námahu nezaspať, prípadne si od nudy neobhrýzť nechty až na kosť. Problémy, ktoré sa tu riešili boli síce zaujímavé, ale spôsob riešenia mi prišiel naivný a infantilný. Navyše sa hlavným postavám svojim konaním a charaktermi podarilo vo mne navodiť efekt nechutenstva a absolútnej apatie. Ku koncu mi už bolo jedno ako to dopadne, len nech to už konečne skončí. 35/100 ()

Payushka

Ano, ano, vsichni konecne nadseni z Lindsay Lohan... Nemuzu si pomoct, ale ani tady mi neprisla, ze by byla "slecna herecka". Takova Natalie Portman si v patnacti strihla Mars utoci a byla perfektni!! (a nejenom pekna) Vazne, kdyby v Georgia Rule hrala jina mlada kocicka, hned by se mi na to koukalo lip. Takhle musim pochvalit skvelou Jane Fondovou, vubec na nejakou "babicku" nevypada :) ()

Aknah

Musim říct, že mě to mile překvapilo, čekala sem další pubertální film, který bude nevyzrálý a trapný. Ale tohle bylo příjemné a rodinné pokoukání, které mělo závažné téma a i na pár méně výrazných momentů to byl celkem slušný film, který ničim neurazí, možná ani nenadchne... Ale Lindsay Lohan konečně předvedla hraní a ne jen svý prsa, Felicity Huffman jako opilá to hrála skvěle a Jane Fonda? Taková rázná babička, která vypadá pořád skvěle... všechny ty vztahy byly velice přirozené a nakonec tam prostě nejsilnější byla láska matky k dceři a to 2v1. Na pár vedlejších míst tyhle tři silné články dost ovlivnily celý můj pohled na film. A musim říct, že to nebylo k zahození... :) Lindsay mi udělala radost ! ()

IQ Tiqe

Popisek klame, tohle je pro mě jasně drama, ovšem s komediálními prvky, které dokážou pobavit. Transformers 2 měly v podtitulu něco ve smyslu "much more Megan Fox", tady to platí dvojnásob o Linday Lohan. 70% ()

Ellesime

Tak tento film mě opravdu překvapil. Čekala jsem další trapnou romantickou komedii s Lindsay, a ono ne. Ani jsem se ze začátku nechtěla dívat, ale během několika mála minut jsem změnila názor, a se zájmem se dodívala. Nevím, proč je tady napsané komedie/romantický, když je to spíš drama. Vtipného tam opravdu nic není. To by mohlo spoustu lidí odradit, a přitom by to byla škoda. ()

Tsuki

Napůl drama, napůl komedie ze života tří žen - babičky, matky a dcery. O něco lepší a originálnější než jiný film s Lindsay Lohan, který jsem viděla nedávno - Labor Pains - ale zábavnost zhruba stejná. Lindsay Lohan hraje jako obvykle dobře a Jane Fonda byla výtečná. Nic víc v tom však nehledejte. Odpočinkový film na jedno, maximálně dvě podívání. ~(3,2)~ ()

Smok

Lindsay je tu taká odporná, že som si skoro rozhrýzol prehrávač. Ale zjavne jej takéto roly sadnú viac ako v ničnevraviacich "teenage movies". Príbeh viac menej nulový a vôbec celé to na mňa pôsobilo nejak neuroticky a nepríjemne. ()

Ant

Průměrná dramedy se zajímavými herečkami a roztahaným příběhem. Což je škoda, protože se silnějším příběhem by to mohlo dopadnout jinak. Jinak ale body za odvahu, že se odhodlali natočit film s na Ameriku celkem dost "kontroverzním" příběhem. ()

Slartibarkfast

Lindsay konečně hraje svou vlastní roli, což je vzhledem k povaze filmu, kdy ji musíte litovat jako zneužívanou holčičku, dost na pendrek, protože se nedokážete vcítit do její situace a dokonce jí přejete, aby už jí nějaký ten opravář Helmut s knírem Toma Sellecka provedl pořádnou kolonoskopii svým mocným utahovákem, nebo jí alespoň zavřel hubu nějakým tím koženým náhubkem. To ale rozhodně nesnižuje kvalitu jejího výkonu a jediné, co trochu odvádí pozornost od jejího až přirozeného projevu, jsou její věčně nespoutaná dvojčátka, pihy a chlupatá ramena, takže většinou vypadá jako šlapka druhé cenové kategorie. Dramatickou část zachraňují Jane a Felicita, které jsou naopak docela sympatické a politování hodné. Potřeštěná alkoholička a její věčně nasraná matka, obě se vzhledem týraného baseta. To zkrátka nejednomu vžene slzy do očí, když se ohlédne po své drahé polovičce a uvědomí si, že to za pár let bude vypadat taky tak. Ale abych nekřivdil Felicitě, scéna se zahradní hadicí byla celkem zajímavá, rozhodně ne pohoršující a na její věk až překvapivě sexy. Celkově bych drama o setkání tří generací žen hodnotil jako velmi dobrý počin, který však není třeba znovu vyhledávat. Takový slabší nadprůměr, od kterého chcete malinko víc, ale nakonec to dopadne přesně tak, jak byste čekali. 65% ()

nash.

Překvapivě dobré vztahové drama babičky, dcery a vnučky, které přes vzájemnou letitou nevraživost musejí čelit nečekané situaci, když rebelantské vnučce Rachel „ujede“, že jí otčím jako malou zneužíval. Přestože tvůrci postupně rozkrývají křivdy a nedorozumění deformující vztahy všech tří hlavních postav, nejvíc prostoru dostává Lindsay Lohan, která v roli Rachel podává překvapivě věrohodný výkon, aniž by se přitom snažila ukrást si nějakou přehnanou exhibicí celý film pro sebe. K tomu připočtěte několik výborných dialogů, řadu zajímavých momentů a jako kulisu maloměsto se všemi jeho charakteristickými klady i zápory. ()

Chrustyn

Další z rodinných generačních bojů, tentokrát v ženském provedení. Lindsay Lohan si zde zahrála rebelku, která se pořád hadá s matkou v podání Felicity Huffman a vše dokáže vyřešit jen babička Jane Fonda. Rozhodně to není špatný film a většina zúčastněných herců (nebo spíše hereček) podává slušnéí výkony ale přišlo mi, že po většinu filmu se řeší tajemství, které skrývá nejmladší z ústřední trojice a nějaký větší příběh se jaksi vytratil. ()

heyda

Čekal jsem vyloženě komedii s mojí oblíbenkyní Lindsay Lohan, ale chyba! Tenhle film má velice daleko od komedie, spíše jde o rodinné drama, které je poměrně zamotané a teprve až ke konci zjistíte, co je pravda a co lež. Tudíž je logické, že mě tenhle film hodně překvapil. Jenom nevím, jestli pozitivně nebo negativně. Měl jsem docela značný problém pochopit chování Lindsay, její chování bylo hodně zmatené, každopádně je fajn vidět Lindsay zahrát i trochu něco jiného než komedii nebo romantiku. Samotný film nestojí ani tak na příběhu nebo úžasné vizuální stránce jako spíš na výborných hereckých výkonech J.F., L.L a F.H. - těchto třech ženských, od kterých se odvíjí i to, že mě tenhle film dokázal zaujmout a považuju ho za dobrý. Dobrý ve smyslu tří hvězdiček. ()

Stanislaus

Příjemná romanticko-dramatická americká komedie pod taktovkou režiséra klasiky Pretty Woman, která neurazí a zaujme. Snaha o navázání vztahu mezi generecemi je sice už klišé, ale to nedělá z tohoto snímku něco všedního. Skvělí herci (vlastně spíše herečky - hlavně Jane Fonda) a krásný soundtrack. Celkově jde o lehčí nadprůměr 65%. ()

Ivoshek odpad!

Tak asi nějak takhle: jako celek je to nehorázná blbost. Kromě toho, že jsou úplně všechny postavy totálně nesympatický, jsou taky dost podivně zahraný, ať už vezmu prkennou Loháňovou, mimořádně ošklivou Huffmanovou nebo Fondovou, která navíc už dávno ukázala, že je spíš než herečka aktivistická blbaňa (blíže viz google, hledání Jane Fonda + Support to North Vietnam + 1973). Co se týče tématu zneužívání LL v pozdním dětství - nebudu spoilerovat jestli vůbec bylo nebo ne - mi teda bylo naprosto ukradený. Vlastně jako všechno tady, včetně stupidních a průhledných pseudozápletek. ()

eraserhead666

No, mě by teda vůbec nevadilo, kdyby mě Lindsay "jen" vykouřila :-). Až tedy na Rachelina otčíma hodně povedený herecký výběr. Lohan je skvělá, i když její role není moc vyvážená, Jane Fonda je výborná, Felicity Huffman se asi bude hodně dlouho zbavovat nálepky Zoufalé manželky, ale coby dcera Jane Fondové dobrý tah, jejich rodinný vztah je nejen po vzhledové stránce uvěřitelný no a Dermot Mulroney mě konečně ve filmu bavil, možná proto, že zde vypadá, jako by po něm hodinu rajtoval parní válec. Tyhle "ženské" snímky mě docela baví, protože jsou v mnoha směrech rozumnější a chytřejší, než obyčejné filmy a dokážou jaksi vnitřně naplnit. Tenhle byl trochu rozkolísaný, prováděl zbytečně velké veletoče a zvraty, ale i přesto mi docela sedl, i když ta jedna hvězdička bude možná jen za Lindsay Lohan. ()