Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

masw

Geniální. Jsem fanda filmů Judda Apatowa, ale tohle bylo ještě o stupeň lepší. Výborná komedie s více než sympatickou dvojicí Dane Cooka a překrásné a velmi vtipné Jessicy Alby (Chemie mezi nimi funguje dokonale!), Dan Fogler je zase solidní hovado na mojí vlně. Vynikající narážky, sjetej brácha, sex s grepem, tříprsá ženská, divné skřeky Danea Cooka a spousta tučňáků a velmi povedené bonusy, pro mě jedna z nejlepších komedií a pokud romantická, tak dokonce nejlepší! Upřímně nechápu tak nízké hodnocení u takhle úžasné komedie. ()

IvyH

Hodně odvážná romantická komedie, kde jedna pasáž jako by byla vystřižená z Kámásútry. Škoda jen, že ten zbytek je originální tak maximálně v tom, že hrdinka je blbá nešika... ale čemu se divit, když ji hraje Jessica Alba. ()

Guzo

Celkem povedená komedie, která patří v rámci těch "lehce romantickejch" určitě k lepším.. A i když pracuje na stejnym principu jako všechny ostatní, aspoň krapet originality tu je a to se cení.. ()

R1CH1E

Naprostý průměr, ve kterém jej drží skvělý Dane Cook a hromada pěkných holčin, které se tady nestydí ukázat své vnady. ()

Kurikmoon

Niekedy som rozmýšľal, či je to ešte smiešne, alebo už nechutné. Film prepchatý prsiami, sexom a absurdnosťami okolo toho(skrátka, všetkého veľa škodí). Ale na druhej strane, film išiel za svojím nápadom. Romantická stránka bola naozaj milá. A keď človek krúti hlavou, vlastne sa nenudí, pretože práve niečo robí.... :P Fajn komédia s milými romantickými momentami. "Nešikovná" Jessica Alba, by si zaslúžila i viac. Na mňa platila. ()

Roseinka

Rozporuplný film co se humoru týče. Párkrát jsem se smála jak šílená, následně jsem byla znechucená trapností. Je to průměrná komedie, která nenadchne ani neurazí. ()

Autogram

Komédia pre trochu starších tínedžerov, ktorá ničím okrem úžasného výzoru Jessicy nezaujme. Možno ešte posteľ a celá spálňa plná tučniakov je nezvyčajná, ale dojem kazí nepríjemný kamarát s prcičkovskými nápadmi. ()

P1tr

Velice příjemná komedie s Danem Cookem v hlavní roli, jež mu sedne jako ulitá. Negativní ohlasy tento film provází po celém internetu, nicméně Dane Cook se mi v předchozích snímcích líbil, tudíž jsem doufal že tento snímek zachrání. A stalo se a já se u Klikaře Charlieho dobře bavil. Ani se mu nedivím, že tolik usiloval právě o Jessicu Albu. Ta sice potvrzuje, že neumí hrát,ale jako žena je prvotřídní. ()

Collossus

Čekal jsem nudný film. Nuda se nakonec dostavila asi v polovině, ale herci a hlavně celková atmosféra byla fajn a dalo se to přežít.Jen některý vtipy si mohli odpustit. ()

prasacimor

Od infantilného traileru pre celú rodinu, ktorý ma pravdu povediac odradil od tohto filmu, to má našťastie ďaleko, no aj tak sa nevyhne hluchým momentom a samozrejme žánrovému klišé. Príjemné prekvapenie, zabavil som sa fakt dobre. Lepší priemer. ()

ssfan

Velmi zábavné a to u komedií jde. Skvělé ústřední duo a i po technické stránce solidní snímek. 75% ()

ZkuKol

Jessice to sluší všude, i na Antarktidě. Jo, a taky se občas zasmějete. Největší problém tkví v hlavním hrdinovi a v jeho "veselém" kamarádovi. Vcelku se jedná o slabší průměr. ()

BMAJTZ

Klasicka americka komediee misty velice podivna ale vetsinou jsem se skvele bavil. Jednu vytku bych mel a tou byl herecky vykon Jessicy Alby ktery byl nic moc ale pres to hodne dobrych vtipu a opravdu nechutny Stu 60% ()

ArdathBay

Romantickým komediím se vyhýbám velkým obloukem, ale Klikař mi byl doporučen, takže jsem i tak k němu přistupoval s jistou nedůvěrou. Sprostými slovy a krásnými dívkami se film jen hemží. Únosnost romantických klišé se drží těsně pod hladinou mé schopnosti vydržet a udržet pozornost až do konce, který je samozřejmě jasný už od začátku a to NENÍ spoiler. Velmi vtipná je scéna s BUSHí a to, co běží se závěrečnými titulky je hooodně pervezní s čímž úzce souvisí obsese femme fatale našeho hrdiny. ()

slovan1

Přijde mi, že se zde Charlie choval zbytečně moc jak ťulpas. Jinak komedie která se docela dobře dá strávit. Jessica Alba hodně roztomilá a pěkná :-) ()

Katy86

Narozdíl od ostatních komedií a romanťáků mi tento film připadal alespoň trošku reálný, takže jsem díky tomu i dala o jednu hvězdičku navíc, než jsem chtěla... tento film mne docela mile překvapil....:) ()

casioa....

Bolo to ppč! Pre Jessicu by sa skoro každý chlap začal "drbať" s tučniakmi v zoo, či aquaparku (či kde v pč to bolo :-) Charlie ako ten, ktorý Ti donesie hneď toho najbližšieho správneho muža na vydaj, bol skvelý. Ale pochopiteľne, ho ten "empty sex" časom omrzel. I keď, na pár rokov by taká rola mohla byť fajn 8-) Určite jedna z tých najlepších (20) romantických komédii, aké som kedy videl. ()

Cruise

Ať si tučňák nebo prase, nedívej se na to zase. Opravdu bych nevěřil, co se dá dělat s tučňákem, i když jen plyšovým, nedoporučuji koukat na závěrečné titulky. Film je místy, tak sladký, že na to nemají ani všechny telenovely dohromady a místy se tam dějou věci, a to ani já neznám:))). Ale jinak funny;). ()