Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

rozbris

No rád bych byl taky prokletý a mít plnou ordinaci krásných dajných dívek a žen:-) Ten klikař Charlie má fakt kliku, závist je na 5*, jinak hodnotím 3*. ()

Wicky

Vtipná komedie s vtipnými herci..Tučnáci jsou roztomilý a Jessica Alba taky:)..Dane Cook a Dan Fogler taky hráli dobře..85% ()

klukluka

V určité fázi jsem z toho byl hotovej a říkal si, jak je možný, že už toho rejžu v Hollywoodu nikdy k ničemu nepustili. Na konci už jsem si tu otázku nepokládal. Na chvíli se mi ale postaral o kopec srandy. ()

dopita

Co mám říct na komedii, která má hloupou zápletku a hlavní role hrajou nezajímaví a nesmypatický herci? Že je to blbost, co jinýho... ()

cab

Kdyby tato romanticka komedie nebyla prisprostla a odvazna, nedalo by se na ni koukat. Nesrovnatelne lepsi herecky vykon (Dane Cook) z ustredni dvojice nebo jeho kolaz sexualnich vykonu jsou hlavnimi instrumenty ramcove uspesnosti. Nesedne urcite kazdemu, ale ja si ji v dane mire uzil a za podobnou oddychovku plnou hezkych slecen budu vzdycky rad. 60% ()

Greenpeacak

Zatiaľ, čo prvá polovica filmu sa nesie v duchu porna a obscénneho scenára, tak druhá polovica je už o čosi inteligentnejšie spracovaná, ale aj nudnejšia. ()

eagle-eye

První půlka filmu za 4, druhá za odpad. Cook to dobře rozjede, Fogler zdatně sekunduje, libujíc si především v oplzlostech, kupodivu i Alba ukázala, že by ji komediální žánr nemusel být cizí. Jenže druhá půlka už je ale jeden velkej shit, až jsem se modlil, kdy to konečně skončí. ()

DocBrown

Netradičně originální romantická komedie (až na tuctovější konec), škoda jen, že Jessica Alba neukázala tolik co ostatní herečky, i když kalhotky s tučňákem taky fajn. A totalrecallovské deja-vu na konec! ()

Paity

Námět sice není bůh ví co, ale některé scény jsou opravdu povedené a zasmějete se. Navíc Jessica Alba v těch svých minikalhotkách je samozřejmě k nakousnutí. ()

Abiosis

*PRÍRODOPISNÝ FILM* Dane Cook je taký tuctový a nevýrazný týpek a pri Jessice by som si vedel predstaviť - ak už nie seba, tak - niekoho iného. Jessica je atraktívna, a v tom je naozaj dobrá, ale ako nemotorná Cam je presvedčivá len s jedným prižmúreným okom (ale my jej to, samozrejme, odpustíme). Vtipy vo filme sú často na hranici dobrého mravu a súvisia primárne so sexom a s vecami s tým spojenými, avšak ak svoju kópiu Biblie počas sledovania filmu dáte z dosahu a z dohľadu, tak ten miestami pokrivený humor si aj užijete. Jediné čo asi zamrzí, je Jessicina záľuba v nosení oblečenia. Verdikt v 1 vete: Film o zvieratkách (o tučniakoch, o bobroch, o veľrybe) a ovocí (o melónoch, o pomarančoch, o grapefruite). Toto z mozgu tak ľahko nedostanete. 04.07.11 ()

J*A*M*A*L

Jessicu Albu jako herečku mám moc rád, ale toto se tedy zrovna dvakrát tak nepovedlo.Proti romantickým komediím nemám vůbec nic, ale tohle nebyla zrovna taková romantika.Vlastně nic jsem proti hercům neměl ty dělali jen svou práci, ale upřímně vždyť jde tady jenom o SEX.Ne že bych proti sexu něco měl právě naopak já nikdy nejsem proti, ale romantický film si představuju tak že je to příběh o lásce.Jasně byla to přece komedie a v každým romantickým filmu troška toho hašteření musí být, ale ne že to bude celou hodinu a půl.Vlastně film se mi docela líbil a každý romantický film je dnes už jen romantická komedie, ale toto pro mě je pouze komedie a ta krásná romantika je tu pro mě až na závěrečném konci kdy se nakonec hlavní postavy začnou líbat a budou spolu žit až do své smrti a blablabla.To byla asi jediná romantika v tomto filmu, ale i tak to nebylo zase tak hrozné a sranda tu byla takže to zase až tak hrozné nebylo.59% ()

buzzwoody

Celkem vtipná romantická komedie, která rozhodně není vhodná k vidění ve společnosti rodinných příslušníků, protože peprných scén, eroticky zaměřených vtipů a takto zaměřených keců Chuckova parťáka je tam hafo. Když pominu naprostou trapnost hlavního hrdiny, když se rozhodne Jessicu Albu neztratit (už vím proč všechny předchozí baby ztratil) a takovýmto podobným scénám, vyklubala se z toho docela vtipná komedie, ale pořád to ještě má co dohánět. A to jsem neviděl prvních dvacet minut, třeba mi uniklo něco klíčového. ()

Duch217

Po jistém "předávkování" podobnými filmy jsem se jim delší dobu vyhýbal, protože už mě prostě nebavilo, jak se všechny držely v podstatě stejného scénáře. Pak jsem náhodou zahlédl v televizi tento film a byl jsem příjemně překvapen. V podstatě jednoduchá, ale originální zápletka, vtipy tak akorát a herci působili ve filmu až překvapivě sympaticky. Dobrá práce. ()

Dallas

Ale nech ma aj šlak trafí. Čo na tom, že romantická línia je tuctovo predvídateľná. Čo na tom, že tá sranda je fakt občas perverzná. Čo na tom, keď príbeh je fakt originálny ako aj dosť vtípkov. Nie je to ani najlepšia romantika a ani najlepšia bláznivá komédia. Ale ako spojenie tých dvoch to fakt vyšlo výborne a na niektorých scénkach som sa vážne rehotal. Akoby s toho bol cítiť vplyv Judda Apatowa (čo je mimochodom super). Je to proste sranda osamote aj vo dvojici (aj v trojici (. | . | .) ) a tej Jessice by som všetky tie nehody bez problému prepáčil. 65% ()

Zyne

"Fuck me, fuck me". "I´m fucking, i´m fucking". film o nenapravitelnem suknickari, kteri se jednoho dne jako mavnutim proutku zmeni v zamilovaneho a verneho partnera - klasicka holywoodska limonada, kterou obohacuje prave Dane Cook se svym projevem. jinak to ale neni nic extra a prakticky zadny moment z filmu neni vyjimecne zapamatovatelny. ()