Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Miro_CZ

S Charliem je to jednoduchý - otevřete si lahev dobrýho prosecca, lehnete k televizi a sledujete. S ubývajícím proseccem vám přestanou vadit některé ty zbytečné a předvídatelné scény (převážně s Jessicou, která to aspoň vynahrazuje svojí krásou a roztomilostí) a začnete si všímat jen těch lepších vtipů. Nakonec si řeknete, že to zas tak špatný nebylo a díky alkoholu v krvi zaokrouhlíte hodnocení lehce nahoru a dáte 3*. ()

himor

Neviem prečo sa pozerám na tieto KO-médie, keď ich neznášam...aha už viem, predsa tam hrajú pekné baby...to síce platí aj v tomto prípade, ale to je tak všetko. Príbeh nápaditý, ale nezvládnutý, Dane Cock je naozaj obrí čurák, tento xicht nemôžem vystáť...film je jeden údes a už nemôžem viac písať...jediná hviezdička je za Jessicu, kvôli ktorej som to pozrel až do samotného konca...toto bolo peklo ľudia...15% ()

Ex_Machina

„Toto bude najlepšia noc tvojho života.“ Keby mi to povedala krotiteľka tučniakov Jessica Alba, učinila by zo mňa najšťastnejšieho muža pod slnkom. Povedala to ale mimoriadne zábavnému zubárovi Dane Cookovi, ktorý má vážny dôvod túto sviatočnú chvíľu na čas odložiť. Pretože kliatba nie je žiadna sranda. A aj keď kliatba je to príjemná, pretože krásne ženy mu samé skáču do náruče, tak to aké je to veľké bremeno si uvedomí, až keď stretne lásku svojho života a pokiaľ tu kliatbu nezlomí, tak ju nenávratne stratí. A tak sa vyspí so ženou o ktorej by sa dalo povedať, že pokiaľ by bola poslednou ženou na zemi, ľudstvo by s vreskotom vyhynulo. No nerátal so zradou svojho najlepšieho kamaráta Dana Foglera, ktorý ho mohol kliatby sprostiť, no ten nechcel riskovať že si tú ženu vezme. Každý príčetný muž ho určite pochopí. A tak si náš hrdina povie že lepšie je lásku stratiť, než ju nepoznať vôbec. Alebo o ňu predsa len zabojuje? ()

Cortesz

Další z řady amerických komedií založených na tom samém. Hlavní postava po rozchodu s přítelkyní a nebo s nějakým problémem z mládí má problém si najít novou holku a když ji najde je vždy nějakej problém. Zde jsem se, ale v celku bavil. Mělo to ten správný drive. Navíc Jessica Alba je krásná žena a navíc se mi jeví i jako slušná herečka mohla by dostat už konečně nějakou pořádnour roli. Dane Cook nenadchne, ale ani neurazí. Samozřejmě si američtí tvůrci neodpustili pár nechutností to by totiž asi podle nich nemohla být ta správná romantická komedie no co snima že. ()

atlee

Neviem, bola to mierne nadpriemerná oddychovka. O Daneovi Cookovi ešte určite budeme počuť, a Jessica Alba sa mi prvýkrát páčila aj fyzicky a aj herecky. Bez zaujímavej myšlienky by to ale skĺzlo v mojom rebríčku až na dno. Ako režijný debut Marka Helfricha to bolo viac než solídne. Toho tučniaka v záverečných titulkoch si však mohol odpustiť. ()

jafuska

tak tento film mě dost zklamal, mám ráda romantické filmy, jednu hvězdičku dávám jen kvůli té krásné holce, ale jinak bych to možná označila jako odpad, jsou lepší filmy tothot žánru, někdy jsem se i zasmála, ale to je hodně málo, nedoporučuji, bylo to docela divné. ()

čolek

Příjemné překvapení, kdy i tuctový romantický příběh se dá ztvárnit vtipně a bez trapných scének. Kalhotky s tučňákama mě náramně pobavily... ()

Quendi

Filmy, které se bezmyšlenkovitě vyžívají v přívalech sprostých slov a snaží se tím dokázat, jak jsou cool, jsou poměrně smutné. Základ není úplně nejdebilnější, ale se sprosťárnama tři minus, bez nich by to bylo tři plus. ()

rob_troy

Romantická komedie, kde na vás čeká víc sexu bez lásky, než byste dokázaly spočítat. Jessica Alba tam byla jediný důvod romantiky, jinak by se ten extra posedlý Dane Cook v sexu nezastavil. ()

borohub odpad!

co je to kurva za stupidní film. Začátek mě už upozornoval, že se jedná o nějakou píčovinu u které je běžný pokles IQ až o 20 bodů. Film začíná už jako totální stupidita skupinka dětí, kteří sotva mají první stupeň ve škole za sebou hrají flašku(to ještě chápu) ale úplnou náhodou na hlavní postavu padne gotička, která je dychtivá po sexu(což už přestávám chápat), hlavní postava se nezachová jako chlap a prostě sex odmítne. Gotička ho následně prokleje že nikdy nebude šťastný, pak děj skočí zpátky do přítomnosti a pičovina pokračuje. Po půl hodině jsem tuto krávovinku vypnul se slzami v očích a otázkou "proč už jsem kurva dávno neodpojil televizi od zdroje elektřiny". Aneb AMERICKÉ ROMANTICKÉ KOMEDIE SE NEZAPŘOU o tom není pochybnost!!> ()

mirkath1 odpad!

Za sebe můžu říci, že jsem dlouho nic tak trapného neviděla. Tohle teda není zábava, nejsem pruderní, ale zařadila bych to do porna ()

Peters18

Prumer. nic vic nic min. Navic e tam celkem tocila Alba, ktera je sice hezka, ale nejak jsem ji neveril ani slovo, proste kdybyb zvolili jakoukoliv jinou hlavni predstavitelku mohlo bejt lip ale takhle. Slabsi 3* ()

Miloško

Romantika so silno komediálnymi prvkami ma moc nepobavila.Aj keď dej bol celkom originálny.Jessica Alba tu fakt herecky prehrávala,podobné úlohy jej nesedia.[DVD,03.05.2008] ()

pasqviL

Naprostá hloupoučká romantická komedie, ale jak říkám sem tam to neuškodí podívat se na romatiku s kapkou humoru. ()

Lukins

Viděl jsem hodně podobných komedií, ale u téhle jsem se opravdu bavil po celý film. Charlieho sexuálně ujetý kamarád Stu, tomu se nejde nezasmát. Cam, která je magnet na nešikovnosti a pořád čekáte, co se jí zrovna přihodí a korunu tomu dává Charlie (Dane Cook), který s kým se vyspí, ten najde ideálního partnera, díky prokletí s dětství. Určitě doporučuju…. 9/10 ()

elanista1

Velmi prijemny a mily romanticky film, ktory nedisponuje sice originalnym scenarom, ale vyvaza sa to vtipnymi momentami a s neopozeratelnym smiechom Jessicy Alby. ()