Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

H4ku11

Hlúposť, z ktorej sa vykľula schopná zábava. A Jessica Alba môže stáť celý film vo vreci na mieste a budem spokojný. ()

maty39

Charlie byl opravdu klikař. Asi až do půlky filmu, kdy se rozdodl, že už ho nebaví dělat to, co dělal (kdo viděl ví). No přiznejme si to, kdo by nechtěl být takto proklet ;-) ()

(Z)denny

Dalo by se říct, že jo je taková obyčejná lehká romantická komedie.. Opravdu? Já se můsím přiznat, že jsem se u ní docela dobře bavil a u některých scén jsem se řehtal a vydával zvuky, jak když brbatej padá ze schodů - tedy nic proti hrbatejm.. Tento snímek bych doporučil každýmu, kdo si chce odpočinout u něčeho lehčího. Jo, a nepouštějte to dětem. Za 1. by některý hlášky a narážky nepochopily a 2. jsou tam místy trošku lechtivý scény. I když, ať se děcka přiučí.. ()

M1k9

Další airport love. Docela zírám kolik to má procent. Scénář pokrývá masu lidí, tak čemu se divit. Sex je vždy IN. Jak jsem byl docela nadčený z prvního takového filmu. Teď vidím, že to opravdu jde. Donekonečna dělat stejné filmy. Pochopitelně, že s jinými tvářičkami. 2/10 ()

Jaroslaf

Vod chvíle kdy Dane Cook (mimochodem k Albě vzhledově dost nechutnej herec) začne řešit komplikovanou situaci a hlavní děj snímku, extrémně nelogickým, neefektivním a naprosto DEBILNÍM způsobem, jde celej film nenávratně do kopru. Takže jen dvě hvězdy za Jessicu, dost odvážnou nahotu (bohužel ne její) a hlášku "Ta je tak příšerně sexy, že bych vdechnul její prdy a držel je v sobě jako trávu." P.S: Upřímně jsem snad ještě nikdy neviděl tak neuvěřitelně sexistickej a šovinistickej film. (A to řikám jako tvůrce dost sexisticky šovinistickejch písní :) Btw tučňáci a oblázky jako romantická zápletka? Ale děte.... http://www.csfd.cz/film/11741-oblazek-a-tucnak/ ()

JohnnyB.

Film při jehož sledování jsem byl jako na houpačce. Romantika se střídá s opravdu vtipnými momenty, ale občas také s trapným a někdy trošku nechutným humorem, který bych tam mít nemusel. Celkově však jde o pohodovou záležitost se sympatickou ústřední dvojicí, skvělými pingvíny a trošku ulítlým bratrem hlavní hrdinky... ()

Gerrard8

Nádherná Jessica Alba, veľa humoru a nutnosť pozrieť si túto romantickú komédiu 5 krát mi vnucuje do hlavy, že nemôžem inak ohodnotiť ako plným počtom. :-) ()

Venous666

Průměrná komedie s průměrným námětem, ale něco tam prostě je. Buď je to solidní výkon hlavních herců (Dane Cook a Jessica Alba) a nebo ten kámoš Charlie Logana (Dan Fogler) ... Ze začátku se to tváří jako nějaká chujovinka, ale za 15 minut příjde na scénu J.Alba, D. Cook a nebo D. Fogler a začíná smích z mé bránice. Nejsilnější hláška : Co je sex bez lásky? Sex, stále pořád sex :-D ()

AndreyCSFD

Jessica Alba je opravdu hezká dívka, ale asi nemá všech pět pohromadě, protože jinak nevím, co ji přimělo hrát v takové stupiditě, vedle které vypadají sandlerovky jako vysoké umění. Film je plný nechutností a oplzlostí. Dane Cook je navíc tuctový nesympatický týpek, kterému divák opravdu nemá důvod fandit, aby sbalil dívku kvalit Jessicy Alby. Navíc se celý film chová jako totální pako. Slibovaná romantika se nekoná, jelikož mezi ústřední dvojicí to absolutně nejiskří a komedie? Samotné označení tohohle skvostu je komedie. ()

Matli

Typická romantická komedie se zajímavou zápletkou, nic víc, nic míň. Více erotiky určitě neškodí, ale lepšímu pocitu z filmu to nepřidalo. 61% ()

merigieren

Rozjezd je úžasnej, vtipnej zábavnej, tučňáci všude i na kalhotkách :-) Jenže pak už asi došlo autorům, že by to chtělo nějak rozumně americky zakončit a dostavil se odpadoidní závěr ! Přesně po 60 minutách to přestane být zábava a je to jen romantický příběh s jasným koncem, cožpak neexistuje i něco jinýho než jet na poslední chvíli na letiště ? Slabší 3* a to jen kvůli mé zálibě v tučňácích s plácačkami honícími barevné motýly :-) ()

JohnSorrow

Tenhle film má hodně zajímavou a kupodivu novou myšlenku. Jeden muž jako prostředek k trvalému vztahu s jiným. Má i příjemné herecké obsazení. Spoustu podařených vtipů + absolutně vražednou Jessicu a super vtipálka Dana Foglera. Přestože se jedná o velmi nadprůměrnou podívanou na poli romantických komedií/filmů, nedá se mluvit o kvalitním filmu obecně. Pořád se ještě drží všelijakých klišé, i když je jich méně než by být mohlo (za všechny - seznámění + závěr v letadle). A pokud pomineme toto všechno, tak určitě nemůžeme přehlédnout fázovitost snímku. Fáze průšvihů, fáze sexu, fáze napravování, fáze konce... Ale celkem pobavil. ()

Nerd4Dreaming

Ale joo.. prostě klasická Americká blbina. Začátek vypadal slibně, neotřelý a vtipný nápad, ale ve chvíli kdy začal Charlie magořit, šlo to do kytek. Na úterní večer po hraní GTA to stačí, pár vtipných momentů se přeci jenom povedlo. Vypněte mozek a bavte se.. :)) (Ale to jeho "prokletí bych fakt bral, alespoň na chvíli!") :D ()

MickeyStuma

Ani tato romantická komedie se nevyhnula 'prcičovských' motivů, ale těžko říci, jestli je to na škodu, či naopak. Vlastně je to takový snímek pro všechny. Dámský i pánský divák si tu pro sebe vždy něco najde. Každého tu pobaví něco jiného. Více se tu sází na komediální prvky a tak romantizmus je tu trochu vytlačován do pozadí. Film však pobaví a zanechá úsměv na tváři. ()

salamandrr

Chlápek, kterýho chtěj všechny vdavku chtivý ženský a on touží jen po Jessice A. no jako rozumim mu proč ji chce, ale proč nechce ty ostatní? je to docela podařený a tučňáčí předehra na konci filmu je super ()