Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Kratoc

Zdánlivě morbidní téma je v tomto filmu pojato se sympatickým nadhledem a humorem, které je určené hlavně pro ženy, které po dobu trvání filmu budou potřebovat nejeden papírový kapesník. Osobně mne to až tolik nezasáhlo i když jsem se občas zasmál a musím i ocenit výborné obsazení (Butler opravdu překvapil) a také vykreslení Irska (krajina, lidé, hospoda). ()

Janko666

And that, Charlie Brown, is what boredom is all about. No, ne tak úplně. Moje hodnocení hodně ovlivnila moje nenávist k Hilary Swank. Ona prostě vypadá jako kůň omfg. Což by mi samo o sobě nevadilo, ale musí furt každý říkat, jak je strašně nádherná?!?! Jak opravdu není. Flogging Molly, na konci, jsem si samozřejmě velice užil. Trefný komentář: Crawler-D ()

Mafyn

I když jsem chlap, tak se mi tyto romantické filmy celkem zamlouvají, o to více, když je to ještě vtipné. Ale - tento film mě dostal. Co se dá prožít po smrti osoby blízké, to zoufalství, bezmoc, ta touha po někom koho už nemůžete mít, prostě konec. To pochopí jen ten, kdo si tím projde. Prožil jsem si s nimi peklo, ale i srandu. ()

Skarface

Někdy si říkám jestli já mám vůbec srdce ,určitě bych to neoznačil jako jeden z nejlepších romantických filmů ()

Mrs.Bailey

Strašně krásný film, velice smutný, ale dává naději. Neuvěřitelné prostředí Irska <3, skvělý soundtrack. Oba dva hlavní představitelé jsou neskutečně sympatičtí. Moc se mi líbí, že jsou zde perfektně vyvážené veselé a smutné scény, vůbec nic tu nefunguje kýčovitě. Holly a Gerry, tak si představuju, že by měla láska vypadat :) ()

lili6

Báječný romantický film, u kterého minimálně každá žena bude tak 3krát dlouze plakat. Na obhajobu tohotu filmu je nutno říct, že i přesto, že je to romantický film, nejedná se pouze o takový ten fádní romanťák s happy endem, ale jedná se rozhodně o něco vyjímečného v rámci tohoto žánru. Zároveň Hilary je zde dokonale krásná :) Takže pro mě je to za plných 5*, jelikož já ráda idealistické romantické pohádky.;) ()

Erik7595

Krásny romantický film, ktorý avšak nie je takým typickým romantickým filmom, ako to býva zvykom. Herecky veľmi dobre obsadené skvelou Hillary a Butlerom, ktorý v takejto roli veľmi príjemne prekvapil. Krásny dojemný a zároveň smutný príbeh, je istým spôsobom veľmi citlivo podaný, film napriek celkovému na prvý pohľad depresívnemu vyzneniu nakoniec pôsobí pravým opakom- na jeho konci som pociťoval novú životnú energiu a dojatie spolu s Hillary. Čo ma teda najviac dostalo a dojalo, bola práve úprimná láska Gerarda a Hilary, a najmä jeho cieľ a spôsob zanechávania dopisov pre ňu už v čase po jeho smrti. Podmanivý, príjemný snímok, ktorý ma v niektorých scénach dojal a aj miestami pobavil, ale hlavne zanechal vo mne veľmi silné dojmy. Romantické filmy zvyčajne obvykle prehliadam, ale tento je iný, istým spôsobom výnimočný. 5* ()

Pawlisman

Povedený romantický film, který sice těží a ždímá city díky kombinaci se smrtí druha - a to po celou dobu filmu, avšak Swanková je roztomilý tahoun a celkově to není hloupé i s kousky příjemného humoru. 8/10 ()

isla

trochu by som to prestrihala...niektore sceny boli vylozene zbytocne a niektore mi zasa chybali...prijala by som viac vykreslenu minulost ale fakt ze minulost a pritomnost sa vo filme nebili dost ocenujem... ()

kaze

Krásni ľudia (ja takého chlapa asi nikdy nestretnem), krásny príbeh, more sĺz a krásne romantické scény. Na nedeľný večer, film ako stvorený. ()

wollo

Nuda, nuda a zase nuda, sledování hodinek, nuda,... a tak až do konce.Asi 3x jsem se zasmál (nebo spíše pousmál), jinak zbytek rádoby vtipných scén mi přišlo spíše trapných. A co se týče romantické stránky, tak to bylo úplně prázdné, bezduché a totálně přehnané až absurdní - viz. jak Gerry v Irsku balí Holly - no comment! ()

Grizzly

Nuda. Asi jsem koukal na neco jineho, ale mne to prislo uplne o nicem a dojaty jsem nebyl ani chvili. Porad jsem cekal, ze se tam neco stane a nic. Je pravda, ze byl film takovy uveritelny a ze zivota, ale to rozhodne neni duvod dat takhle nudnemu pribehu vysoke hodnoceni. Jen ta hadka na zacatku se mi "libila"...v tom sem videl neco co moc dobre znam...ale zbytek filmu o nicem. ()

Martyr

Ukrutne dlha a precukrovana story len pre zeny, no aj tym z toho moze byt zle. Po hodinke sa zacnete pozerat na hodinky a po hodine a pol sa neviete dockat konca. Pozitiva: H.Swank. Negativa: stopaz, Butlerov otravne romanticky ksicht, sladucki chlapi a nenormalne nudne dialogy a pasaze. Mat to o 50 minut menej, bolo by to obstojne. ()

Pavlinenka

Hmmmm.....Po prvních pěti minutách jsem začala brečet a skončila půl hodiny po filmu...A to se nestává tak často. Herci jsou naprosto skvělí, námět taky a provedení úžasné. Taková romantika, s takovým sladkobolným smíchem, zoufalými, silnými a vtipnými momenty, ve mě zanechala obrovský dojem. To se musí vidět a cítit... ()

Lúca

Úžasné téma, musí být opravdu těžké vyrovnat se se smrtí někoho blízkého. Dopisová forma návodu jak dál žít se zdá jako zajímavý návrh, i když poněkud morbidní. Velká pochvala pro scénář a herecké obsazení, jediná maličkost chybí k dokonalosti - velké dějové skoky a nedovysvětlené situace. 90% ()

Indian88

Je to ubulená limonáda, ale ne až tak hrozná jak některý jiný. Doteď mě ale fascinuje dobře vymyšlenej pohřeb za doprovodu vychlazenýho Jamesona :) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)