Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

zette

Romanticke filmy tedy moc nemusim, tento je ale podany celkem vtipne a nektere pasaze jsou velice dobre a zabavne. Libil se mi skoro zaver na baseballovem stadionu a vyusteni onoho vztahu. Hillary Swank se sve role ujala na jednicku, s touto hereckou mam ale nejaky problem ( stejne jako v MDB ), nejak mi nesedi, a pokud k tomu pridam vizaz Kathy Bates, ktera mi z mych mladych let pripomina mistrovou ze stredni, tak myslim, ze me hodnoceni je velice slusne:-)! ()

Flynn

Příjemné pokoukání. Zajímavé téma, které se liší od klasických romanťáren, kterých se točí ročně několik tuctů. Sympatická dvojice hlavních hrdinů, to samé se dá říci i o všech vedlejších rolích. Moc příjemný film, který se obešel bez tradičního megahappyending patosu. Holkám doporučuju kapesníčky a klukům tesco igelitku na rameno, až vám tam budou holky u filmu plakat :o) ()

pufina

Přišel nový lamač dívčích srdcí - Gerard Butler, pozor dámy, abyste se neuvzdychaly! Film byl zajímavý, to musím uznat a byla jsem zvědavá jak je to možné, že POZOR SPOILER mrtvý chlap posílá své živé přítelkyni každou chvíli dopisy (a ještě jí radí jak žít, pche, od něj to sedí - vždyť sám je pod drnem!). Přišlo mi, že film se za každou cenu snaží na diváka lít tuny přeslazeného medu (ble) a ještě ho donutit k slzám. Kdybych se na to měla kouknout znovu, tak by asi každých 20 minut lítaly hvězdičky dolů. Zbytečně dlouhých 121 minut, mohli to udělat lépe a nerozpitvávat každou maličkost. ()

campix

Jestli máte rádi ty filmy, které vás již od počátku zaujmou, posadí vás do sedačky a donutí vás hltat každičkou jejich minutu, tak takovýmhle filmem přesně P.S. Miluji tě není. Začátek je naprosto hrozný, neosobní a nudný. Později začně nabírat spád, ale bohužel si ho neudrží po celé dvě hodiny, které bych řekl jsou až moc na romantickou komedii. Každopádně je-li nějaký způsob, jak říci své Miluji tě, předtím nebo po tom než navždy odejdeme, tak tenhle se tomu dost blíží. Nemám rád když můj oblíbený herec Gerard Butler, zabředá do romantických komedií (viz Bounty Hunter) a už vůbec jsem si nedokázal představit, jak bude vypadat Hillary Swank ve své jemné poloze. A mohu říci, že mě přijemně překvapila a ta chemie mezi ústředními postavami, také fungovala. Kdybych byl ženou, možná bych jásal, ale takhle kolem mě jenom P.S Miluji tě prošumělo a nezanechalo významnější stopu. ()

emo

Krásna, aj keď dosť smutná romantická komédia. Bol som na to s priateľkou na Valentína a musím povedať, že to bol krásny zážitok... Jednoznačne odporúčam! ()

O´Hara

Hodně dojemné a srdcervoucí...Mno nevím, těžko se přiklonit k plusům a mínusům, asi se s hodnocením přikloním k většině. ()

fars

Jestli vas nedojme tenhle film, tak uz nic. Plne koncetrovana davka romantiky a emoci ktera vam cele dve hodiny proudi do zil a vy s tim nic nenadelate. Navic mam nutkani dat plne hodnoceni uz jen za Gerarda Butlera, protoze je to proste neprekonatelny sympatak. ()

c.tucker

Jeden z lepších hollywoodských romantických kousků, opravdu velmi poutavé a romantikou a emocemi celé prosáklé. Hilary Swank opět senzační a Gerard Butler je také výborný a oba se výborně doplňují. ()

BoXBe

Uslzený film. Pokud jste mužem jako já, platí za film dvě hvězdičky, protože přeci jen přesmíra vtípků je vytlačena ze svatebních šatů a šminek, což je spíše ideální pro dámy, které by hvězdy jistě udělily nejméně čtyři. Já to nazývám citové vydírání, takže jsem koukal raději z okna a objímal přítelkyni, která si kapesníkem co pět minut otírala oči.... Na rande každopádně ideální tip...:P ()

Ice123

Nádhernej film a označil bych ho jako jeden z nejvíce dojímavých snímků co jsem kdy viděl. Je to nádherně zpracované se skvělým nápadem. Herci ví přesně co hrají, en mi tam trochu chyběl větší prostor pro Gerarda Butlera, ale jinak vynikající. Vybraná citace, která si zaslouží místo v mém profilu je: "This is my one and only life and it's a great and terrible and short and endless thing, none of us come out of it alive." Opravdu stojí za to se na něj podívat, z mé strany 100%. ()

Jurinek

Schundfilm. Najhrubšieho zrna! Jeden z najhorších romantických filmov vôbec. Je to presladené až na vracanie. Nadávok by bolo ešte veľa, ale je zbytočné sa rozhorčovať, radšej rýchlo zabudnúť. Butler svoj potenciál slušnej kariéry podobnými filmami splachuje do záchodu, Swanková takisto. ()

WolfR

Příjemná cukrkandlová romantika oplývající dobrým scénářem a sestavou charismatických a známých tváří. Avšak mně to s těmi dopisy přišlo tak nějak až moc jednoduché, 4 hvězdy. ()

Mitzi

Přestože manžel v kině dobrých 20 minut nadával, na co jsem ho to zatáhla, já odcházela nadšená. Místy to bylo hodně vtipné, místy stěží uvěřitelné, mně osobně to opravdu bavilo. ()

wendelin9

Romantické filmy nepatří zrovna k mým nejoblíbenějším filmovým žánrům, ale tenhle snímek mě oslovil, možná až moc... Film jsem začala od Gerryho smrti svým způsobem nesnášet, ikdyz je zase pravda, že bez ní by se film stal tuctovou romantickou záležitostí a celá pointa by šla do háje.... Nicméně se musim přiznat že každý Gerryho dopis jsem probrečela a čím více se odhalovala Gerryho povaha, tím víc mi bylo líto, že Holly přišla o tak skvěléjo manžela... Btw písnička Flogging Molly - If I Ever Leave This World Alive je úžasná ()

moviefilm

Priznám sa, že od tohto filmu som si veľa nesľuboval, no príjemný úvod ma donútil dôverovať mu. A tak som doňho vložil celú moju dôveru, a to bola obrovská chyba, pretože pomaly to začalo byť nudnejšie ako Zamilovaný profesor a ked som to už chcel vzdať, tak mi to znovu vyčarilo ten úsmev na tvári, ktorý mi to vyčarilo na začiatku.A tak mi s prižmúrením oka a s prihliadnutím na skvelé herecké výkony vyjde mierny nadpriemer... ()

misulka03

Tohle je něco pro romantickou duši jako jsem já. Film mě naprosto dostal, po scéně kdy Holly čte dopis a Jery jí připomíná jejich seznámení se mi chtělo až brečet. Bylo to skvělé, zcela něco jiného než můžeme vidět v jiných romantických filmech, něco nového, něco u čeho netušíme jak to dopadne a jsme napnutí. Do toho příjemný humor. A v neposlední řadě božská hudba.....ta filmu hodně přidala. Hilary Swank jsem ještě neměla možnost vidět v mnoha filmech, ale musím přiznat, že mě velice zaujala a ani ostatní herci nezůstali daleko za ní. Takže moje hodnocení je jasné, neváhám :) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)