Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Prochy38

Smutný ale krásný příběh mladé vdovy a zajímavé myšlenky jejího zesnulého manžela. Moc příjemné pokoukání. Ženě se to moc líbilo a já zklamán rozhodně nebyl. Filmově moc dobré. ()

kobe6

Smích, pláč, smích, pláč a pořád dokola. Ze začátku jsem to baštil potom mě to začlo nudit a unavovat a už to nezachránil ani štramák Gerard. ()

Piškotka

Hodně slabé, hodně americké. Postrádala jsem tam hodnověrnost citů mezi manželi, v H. Swank vidím kus chlapa. A její sebehledání nešlo z ní samotné. Pouze odehrála to nejnutnější, co k této roli patří. ()

Hanes88

Musím říct, že velice sympatická romantika. Děj byl tak netradiční, až jsem byl nakonec velice spokojený, ikdyž nejsem fanda romantických filmů. Butler mě jako vždy nezklamal. Takže dávám pěkných 75%. ()

J*A*M*A*L

Jeden z nejkrásnějších filmů o lásce, to fakt uznávám, ale čekal jsem trošku něco jiného.kdybych nečekal to, co jsem čekal vysolím plný počet, bohužel musím dát jen čtyři hvězdičky za pár nudných okamžiků. ()

Simbet

Když jsem po přečtení románu od Ahern Cecelie zjistila, že ho i natočili, byla jsem štěstím bez sebe. Ale obsazení hlavní představitelky mě vůbec nenadchlo, protože jednak Hilary Swank nemusím a jednak mi tam vůbec nesedí. No a co říci k provedení, pokud bych nečetla tu knihu, tak bych si asi řekla, že to byla příjemná oddychovka na nedělní odpoledne, ale protože jsem ji četla, tak jsem hrozně zklamaná. Pozměnili úplně dějovou linii oproti knížce a celkově je to velmi nedobře udělané, proto dávám jenom dvě hvězdičky. Moc velká škoda. ()

katchi

Už dlouho jsem neviděla žádný pořádný romantický film, který by mě vážně bavil a netřískala bych hlavou do stolu nad jeho stupiditou...a neoriginalitou. Až teď...po prvním shlédnutí PSILY jsem byla totálně přesvědčená,že jde o nejlepší romantiku poslední doby. Film se nesl lehce a i přes svoji délku ani chvilku nenudil. Nádherná romance v hlavní roli s Hilary Swank udělala své. Co se týče Hill, zírala jsem. Ne každá herečka by dokázala tak skvěle a přesvědčivě zahrát vdovu Holly. Co se týče Gerarda, taky velmi mile překvapil. Lisa Kudrow ukázala že je paní herečka a její věčně vtipné poznámky působily, že chvíli člověk brečel dojetím a zachvíli se smál Lisiiným poznámkám. 5* a ani o jedinou míň....:) PS: před sledováním si nezapomeňte opatřit kapesníky:)) ()

KatRi

I přes kýčem zavánějící název jde o snímek, který určitě mile překvapí nejen romantiky. Je jasné, že je pracováno především s ženami divačkami - snaha dojmout je velmi zřetelná, ale funguje. Námět dobrý, celkem originální způsob vyjádření lásky mě zaujaly, tím mě tvůrci dostali, ale ne natolik, abych sáhla po knižní předloze Cecelie Ahernové. Herecky celkem průměr, utkví hlavně scény z Irska - příjemně zahrané, velmi pěkné scenerie, prima hudba. ()

kymberelyJ

Moc hezký slaďáček. A taky velmi zajímavý námět. Ale pro citlivky to není, musím říct, že jsem celou dobu skoro brečela, takže jsem neviděla na titulky.... ()

Barush

Tohle je vážně strašně pěkný. Byla jsem dojatá. Při každém dopise, který Holly dostala, mi ve tváři bojoval úsměv se slzami. Váhala jsem, jestli 4 nebo 5*... Ale kdy jindy dát 5... Když se při závěrečných titulcích usmíváte, a říkáte si: tohle vážně stálo za to... ()

B!ker

LaGravenese si dokáže s romantickými filmy velice dobře pohrát. Dobře promyšlená zápletka, která nakonec vyvrcholila v prospěch diváka, který čekal jak to nakonec dopadne s mladou vdovou Holly. ()

Cement73

Príjemný romantický filmík spestrený krásnymi zábermi Irska. Hillary Swank hrá veľmi presvedčivo mladú vdovu šialene zamillovanú do svojho muža, ktorý bohužial zomiera... Naplánuje jej však udalosti pár mesiacov po svojej smrti. ()

Yardie

Nejsem fandou romantických komedií, přistupoval jsem tedy trošku s rezervou k tomuto počinu. Ale byl jsem mile překvapen. Film je opravdu krásný. Originální nápad, i když jsem čekal trošku větší propracovanost a rafinovanost dopisů. Výborně se zde střídají smutné momenty (které jsou opravdu smutné) a vtipné momenty - velice jemný, ale vtipný humor, který absolutně nerušil tu smutnou část. Todle se mi hodně líbilo. Film má celkově fajn atmosféru v obou svých polohách. Není to taková ta typická romantická komedie. Spíše drama s vtipnými momenty. Mě se to líbilo! Howgh! ()

gocatgo

Občas se objeví film, který Vás zasáhne, aniž byste to dopředu čekali. A já na pohodový večer s manželkou zvolil P.S. Miluji Tě. Někdy je rozdíl přečíst si název filmu a přečíst si text distributora. A tak jsem ženě slíbil romantickou komedii. Nakonec jsem jí celou dobu držel za ruku, podával kapesníčky a sám jsem si musel nalít stylového panáka irské whiskey. Tenhle film několikrát vyvolá úsměv, častěji však soucit a pocit zranitelnosti. Kdybych ale tenhle (dle mého názoru pětihvězdičkový) film neviděl, byl bych o hodně chudší. ()

Phorbo

Po asi 10 vteřinách kdy jsem zvolil 4* musím měnit na pět. Neumím ani popsat, co vlastně jsem si z filmu odnesl. Celou dobu do te chvile, kdy bylo jasné že Gerry zařídil luxusní scénář k filmu jsem změknul. Dvě hodiny strávené s Gerardovým duchem a s živou Hilary (kterou jsem vlastně do té doby ani tak moc neměl rád) byly snad nejlepším zážitkem (ale to jenom kvuli toho že mě nejel internet o víkendu a musel jsem se dívat na filmy v zásobě). Velké plus navíc bylo, že jsem se tady nedíval na obsah filmu, takže jsem vlastně ani netušil, co mě čeká. Škoda jen toho obsazení, že mě bylo jasné, kdo co bude a takhle a trošku už mě bylo jasné jak to dopadne. I tak. Hilary zvládla svojí roli excelentně (snad to nepřijde jenom mě). Možná jí pomohl k tomu skvělý scénář, a ten mě dostal na maximum. Film vás tak nějak donutí, cítít se provinile, kvuli toho, co jste neřekli svým blízkým, co již odešli... Nebudu už asi ani doufat, že někdo stvoří takový slaďák, skvělý a procítěný film o lásce a zároveň smrti... ()

Movie Gourmet

Jeden z mála dobrých romantických filmů. Opravdová slaďárna pro všechny zamilované s vynikající Hilary Swank a charizmatickým sympaťákem Gegardem Butlerem. Verdikt: 4* a 75 %. P.S. ne Miluji Tě, ale Jeffrey Dean Morgan by mohl hrát dvojníka Javiera Bardema :-) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)