Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Kate Austen

Skvelý film ! Rozhodne žiadna typická romantická komédia, pri ktorej pozeraní začiatku už hneď viete, ako sa to vlastne celé skončí...páčia sa mi dialógy, rozhodne sú originálne a nie ošúchané frázy vyskytujúce sa takmer všade, skvelý Gerard a Hilary, hudba, vtipné(opáť nové a nie otrepané) momentky, jednoducho toto sa musí vidieť :-D . ()

Unterschleif

Jeden z tých lepších filmov s nálepkou "Romantická komédia". Nápad s listami robí film originálnym a narozdiel od ostatných žánrových kolegov v ktorých ide celý čas len o to ako sa hlavní hrdinovia dávajú dokopy, tento rieši takú závažnú tému akou je vyrovnanie sa s úmrtím milovanej osoby. Ďalším plusom je, že označenie komédia nenesie nadarmo a dá sa pri ňom ozaj zasmiať. ()

Seuata

Skvělý nápad, skvělé zpracování, co doslova hraje na city diváka. Nevěděla jsem, co si pouštím za film a byla jsem ze začátku nadšena, že se jedná o romantickou komedii, to jsem ještě nevěděla, co příjde. Mé citové rozpoložení tomu dalo ještě větší rás a kapesníčky se kolem mě nějak hromadili neuvěřitelným tempem. Zkrátka film mi ukázal, že může být ještě hůř a že i ty nejtemnější dny jednou najdou svůj rozbřesk. ()

AdrianaLarman

Takhle si zahrávat s mýma citama?!...Tak to teda ne :-D Tenhle film jsem si po prvním shlédnutí naprosto zamilovala. Nedokážu tomu absolutně nic vytknout,možná jen trošku delší stopáž,ale i ta se dá s klidem přehlédnout,protože všechno běží jako hodinky. :) ()

Anu.a

Dobrá náplast na srdce u který se dá za jistých okolností kvalitně pobrečet. Největším kamenem úrazu pro mne ale byly některé dialogy (hlavně "vtipné" scénky s kamarádkami), které úplně shodily poměrně neotřelý scénář. Navíc Lisa Kudrow je prostě Phoebe a žádná jiná, přes to už vlak nejede. ()

pOne

Nudný preslazený cajdák, který je chvílema komedií, chvílema romanťákem (dramatem moc ne). Jedním z problémů je seriálový look (asi na 20 minut přerušený lookem německého slaďáku). Dalším problémem je ukrutně dlouhá stopáž. Celkově jsem měl problěm najít nějaké sympatie s představiteli nebo se vžít do děje. Vše "překvapivě" klaplo, jak mělo. Manžel celý rok geniálně vizionářsky předpověděl ... no prostě sranda. Pozitivem jsou občasné komediální bokové vsuvky - myslím tím (zpočátku) zajímavého barmana. Na druhou stranu ale zase nutno zmínit, že některé pokusy o vtip působí vyloženě trapně. Vysoké průměrné hodnoceni zde je pro mě záhadou. Očekával jsem mnohem víc. ()

milanko8

Po dlouhé době krásné (ne přeslazené) romantické drama, které mísí lásku, smutek i štěstí skrze nostalgii. Nápad s dopisy mne nadchl. Nejsilnější scéna: "Karaoke". ()

Kornout

Mám rád romantické filmy a lá Richard Curtis. Rád se u filmu dojímám. Tohle šlo ale mimo mě. Nepřišlo mi to ani romantické, ani dojemné. Pořád nechápu, proč u tohohle filmu tolik lidí brečí. ()

TomasB

Zmateně podaný příběh, kdy se aktuální čas střídá se vzpomínkami, ve kterých všichni vypadají stejně (zub času se na herečkách neprojevuje:-P). Ve filmu se nic neděje. Tuhle má jít paní pařit, pak si koupit oblečení...wuaaaa. Nuda:-( ()

prcekxxl

Pro mě klasika. Pokud je venku škaredě a já nemám co na práci, jen chuť pustit si parádní film, zabalit se do peřiny a přikusovat čokoládu, sáhnu jednoznačně po P. S. I love. Romantický snímek, který se odehrává ještě v romantičtější přírodě, vás se slzami v očích donutí se smát. Nádhera. ()

micka999

Gerry, taky tě miluju.... ;) A teď vážně... pro mnohé ubohej doják, pro mě mnohem víc. Kdo četl knihu tak ví, že filmový příběh byl o mnoho ochuzen a byl příšerně okopán, ale podstata zůstala stejná a to je důležité. Nejdraději bych řekla, že kdo to dokouká bez jediné slzy, nemá srdce... Bohudík každý není takový suchar jako já. Z čisté lásky dávám ***** ()

hadouken

Opravdu dlouho jsem nenanarazil na kvalitní inteligentní, romantický filmy, chvílema mě opravdu mrazilo... Doporučuji všem, kdo chtějí vidět kvalitní film, kde se snoubí romantika s humorem a celý film je krásně nepředpokládatelný... rozhodně 5* ()

matufran

Když mi u filmu ukápne slza je co říct, ale když potoky slz tak to je opravdu drsný. Přenést takové emoce diváku je obtížné, ale v tomto filmu se to náramně povedlo:) ()

lobo87

Kto očakáva romantickú komédiu s prvkami drámy (čo by sa od filmu s Butlerom dalo vytušiť), bude prekvapený, pretože dostane silnú drámu s ľahkým komediálnym nádychom. Zaujímavé obsadenie, ktorému kraľuje utrápená Hilary, sympaťák Butler a výkonom prekvapuje Kathy Bates. Príbeh o tom, ako sa dá vyrovnať so stratou najbližšieho človeka. Výborný scenár trošku podrážajú príležitostné slabšie dialógy. Boli tam však tak silné momenty, ktoré naháňali slzy do očí a zamávali emóciami každého zúčastneného... 70% ()

PetrJulian

Těžká romantika pro těžké romantiky. Být žena, jdu s hodnocením úplně nejvýš. Rozhodně jeden z TOP 10 filmů prvního desetiletí tohoto století, až je těžké uvěřit, že v současné době může vzniknout takový skvělý film. Láká mě to i přečíst si knížku. ()

pacpac

Hodně silný filmík se skvěle vybranými herci v hlavních i vedlejších rolích. Minimálně polovinu filmu jsem probrečela dojetím a tak nemůžu jinak než dát plný počet. ()

BenchPress

Krásné drama, které vás zaručeně dojme. A i když jsem v jeho průběhu chtěl dát tři hvězdičky, za ten dojemný závěr jednu přidám. Hilary je tady opět vynikající. V úvodní scéně jsem si sice říkal, že se na tenhle typ role nehodí, ale pak naprosto excelovala. Butler se ve filmu zase tolik neobjevuje, ale obdivuji, jak ho tam udělali mlaďoučkýho. 4/5. ()

vodkasesemte odpad!

"Znáte ten pocit, když po skvělých, ale těžkých jídlech dostanete přímo živelnou chuť na moučník?" až mi někdo vysvětlí co kdo do toho moučníku zamíchal, přidám bod za scenu s kozou, tak z toho muže bejt eště slušný hodnocení. protože to celou dobu nemělo žádnou příchut, a já stejně raději jednohubky, když už sladký! ()

Veronika953

Příjemný a krásně romanticky zapletený dramatický příběh . Ve kterém je překrásný příběh jak je těžké smířit se se smrtí milované osoby . Gerard Butler jí ale neustále nějak pomáhá a ona dokáže najít smysl života a smířit se s jeho smrtí velice okouzlujícím způsobem jak se snaží i rodina a přátelé pomoci v takové situaci . Tento příběh a zároveň film je můj nejoblíbenější . Režisér dokázal v divákovy vyvolat spousty emocí a pocitů se kterými se můžeme setkat i ve skutečném světě . ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)