Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

bararich8

Uf, tohle bylo celkem utahané, některé fajn dialogy, ale jinak šeď, kde jsem několikrát koukal na hodinky, kdy bude konec. Jeden musí být zřejmě v náladě. 3* ()

MeaCulpa

Neotřelá romance s vynikajíci Hilary Swank a okouzlujícím Gerardem Butlerem. Chvílemi jsem měl na krajíčku, přítelkyně film proslzela, pro ženy všeho věku povinnost. 7/10 ()

turbou

Jedna z nejlepsich, ne li vubec nejlepsi romanticka komedie jakou jsem videl!!! Bylo to vtipne, napadite...proste vyborne!!! Az na posledni minutku se film navzdory tematickym predpokladum vyhnul vsemu co by jen zdanlive pripominalo trapnost nebo kyc!!! P.S. Gerard je proste borec a ne, ze ne!!! ()

Karp

Je to film pro ženy a jako takový splnil dle mého veškerá očekávání, byť jsem muž dávám 5 hvězdiček. Seděl jsem v kině, tisknul partnerku a vpíjel se do plátna, na kterém se odehrával pečlivě vystavěný příběh s výbornými herci. Kromě utužení citových vazeb, získal jsem i prémii v podobě zjištění, že H.Swank je krom skvělé herečky i krásná ženská - a to se mi nikdy předtím nelíbila. Za nás (tzv. za chlapy) bych vytknul ten záměrný a cílený útok na city, ale jak jsem již předeslal, pro nás ten film primárně určen není. Nakonec i role nosiče kapesníků a vrchního sušiče slz není zase tak špatná;-) ()

Zacharias

Téééda slušnej doják. Už dlouho mě žadný film tak nedostal, naposledy Fontána. Butler tam funguje dokonale, skoro jsem začal pochybovat o své sexualitě :o)) . Do toho ještě Hilary Swank + můj oblíbený muzikant Harry Connick Jr. a příjemná hudba. Nemá to žádné hluché místo, děj pěkně odsejpá. Střídavě jsem se chechtal a smál. Moc pěkné , dávám plný počet, pět kapesníků. ()

E lan

Výborné smutné dojemné drama, které by mohlo lehce zklouznout do pěkné slátaniny či slušné komedie. Přesto scénář se po celou dobu (snad jen vyjma trápného intermezza v podobě úspěšného navrhování bot) drží na vysoké úrovni. Koneckonců herecké výkony jsou také vynikající a přesvědčivé. ()

Anayka

Sakra, nerada brečím v kině.. Ale tohle prostě nešlo zastavit. Film, který je romantický, a přitom ne úplně blbý. Moc pěkný zážitek. ()

markotter

V očekávání kvalitní filmové zábavy - 78% nemá je tak něco - jsem zapojil televizor a nestačil zírat. A co že jsem to viděl? Úvodní, neskutečně protahovanou hádku/usmiřování abych se takříkajích dostal do děje, afektovanou Hillary Swank, na kterou snad asi změním názor, hrající podle nudnýho scénáře a partičku pošahanců, který se snažili navodit romanticko příjemnou náladičku. Jinak nic než nuda, nuda, šeď, šeď. Jo a ještě Lisu kudrow a její stupidní namlouvací techniky a feministický hlášky - takhle tý rovnoprávnosti ženský nedosáhnou. ()

DarkoCohen

Na tenhle film musíte mít náladu, jinak vám to asi vážně přijde přehnané. Já ji naštěstí měla a celkem jsem se i nad tou sentimentalitou rozplývala. Jen jsem po celý film nemohla přestat přemýšlet nad tím, jak si mohl být sakra tak jistý, že mu to všechno bude časově tak dobře vycházet. Myslím s těmi dopisy. A tak mě to značně rozptylovalo.o) Obsazení je povedené. Hilary Swank to snad v úplně v prvním filmu opravdu sluší, Gerarda Butlera by si tu neoblíbil snad jen blázen a Lisa Kudrow to všechno tak nějak příjemně rozjasňuje, jak ona to umí...Mimochodem znám pár chlapů, co se jim to líbilo a to by jste to do nich vůbec neřekli. Takže pánové, nemusíte to odsuzovat hned poté, co vám vaše drahá polovička řekne, jak se ten film jmenuje;p ()

waska

Velice sympatická vtipná romance. Musím přiznat, že po 15 minutách, jsem si říkal, o čem to jako bude, když hlavní hrdina umřel. Od té doby jsem si ten příběh zamiloval. K úplné dokonalosti chybí, kdyby Holly hrál někdo jiný než Hilary Swank. Ne, že by to tahrála špatně, to vůbec ne, ale prostě se mi nelíbí. Já vím, jsem náročnej... ()

Chrizo odpad!

U tohoto dojemného snímku by mi neukápla slzička ani, kdyby mi nastříkali do ksichtu celou pixlu slzáku. PS: Nesnáším tě ()

marshall

...ale z tej kopice flashbacků a scén se zesnulým butlerem se mi zkazila osmička vpravo nahoře... ale dokážu si suše představit, jak leckteré dámě ukápla slzička žalu / nad tím, co mohly mít doma/ nebo možná i hořkosti / nad tím, co ve skutečnost mají doma/. ()

Colour

Pri sledovaní tohto filmu som neustále rozmýšľala nad tým, čo by som robila na mieste hlavnej hrdinky. Rozhodne za žiadnych okolností by som nechcela skončiť podobne. Od komédie má tento film ďaleko. Pár krát som sa síce zachechtala, ale viac mi bolo do plaču. Námet je originálny, podľa mňa to nie je až tak sladké ako filmy rovnakého žánru. Veď také nemecké romantické filmy sú miliónkrát sladšie. ()

marusaj

Mezi romantickými firmy nadprůměr. Především díky chemii G. Butlera a H. Swankové. Příjemná záležitost na deštivé nedělní odpoledne. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)