Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Stíba

Po scéně z úvodu, kdy Butler naštvaný odejde z bytu a po chvíli se vrátí něžný jako koťátko sem se bál hodně zvýšené cukernatosti ale on ta sladkost byla nakonec překvapivě velice dobře stravitelná. Film má navíc působivě napsaný příběh a po celou dobu je velice příjemný čemuž dost napomáhá moje oblíbenkyně Hilary Swank i Gerard Butler. Příjemná romantika kterou dvojnásob ocení něžné pohlaví. ()

Luczynkaaa

Jeden z nejdojemnějších filmů, co jsem kdy viděla. Na tenhle film jsem se chystala 2 roky a mrzí mě, že jsem to takhle oddalovala a koukla jsem na něj až teď. Nevím, co mám říct. Jsem naprosto nadšená. A úžasná Hilary Swank zahrála roli na výbornou! ()

Ponika

příjemný film, který svým pojetím vybočuje z řady tradičních romantických filmů, které vám po shédnutí splynou...sympatické herecké obsazení a příběh, který má celkem dobrý spád. jeden z povedenějších kousků v kategoii romantická komedie ()

..Anya

Patetická sračka. Nemůžu si pomoct, ale Hilary Swank prostě neni Miss Universe, a velmi pravděpodobně ani Miss Washington. Tak alespoň že na ty chlapy se tady dalo dívat. Stoprocentní kompenzace naplněna. V reálným životě si tedy dovolím zapochybovat, že by byť jediný z těch namakanejch chlapíků o Hilary zavadil jen pohledem. No vážně, postavte si Hilary vedle Izzie Stevenson a teď ať se Denny Duckete rozhodne, ha?? ()

Koprska

Z počátku jsem čekala další kýčovitou romantiku poslední doby, ale tenhle kousek mě pohladil po duši... Tak lehce a přece silně... Nemám slov, jak moc to dokázalo zasáhnout na tom pravém místě.. Je to další z kousků, který si velmi ráda pustím nejednou znovu.. ()

chrispe

Musím dát plnou palbu. Protože tohle je ta správná dávka emocí! A taky protože je mi Hilary Swank z nějakého důvodu nesympatická, ale tady ji zkousmu klidně i několikrát. Je to jeden z mála filmů, které jsou podle knižní předlohy (kterou jsem četla), události jsou překopané (zůstává jen hlavní linka) a přesto!! se mi líbí. Prostě to funguje. Je to sladké jak marmeláda, krapek smutné, krapet veselé a proto doporučuji mít kapesníky při ruce! :) ()

tranquill

Od filmu jsem moc neočekával, ale jeho velice příjemné zpracování mě postupně během ubíhajících minut dostávalo a kdyby na mne zapůsobil i více emotivně, bylo by hodnocení do plných. Poněkud melancholické ale rozhodně ne nudné v čele se skvělou Hilary Swank. ()

ex.it

Tento film hodnotím čistě na základě toho, že mě hned na úvod rozbrečel a udržel to až do samého závěru. Na romantiku se dívám v situacích, kdy se většinou člověk vybrečet potřebuje, ale málokterý film tohoto žánru to dokáže. Pocity hlavní hrdinky se dokázaly naprosto přenést i na mě samotnou, což si myslím, že je u filmů důležité. Kvůli tomu, že jsou tu občas hloupé dialogy, strhávám jednu hvězdičku. Ale míň dát prostě nemůžu. (P.S. Nejsem třicetiletá žena, která sleduje Poštu pro tebe, jak tady škatulkuje Matty. Na romantické filmy se dívám jen opravdu zřídka). ()

IPajule

Naprosto úžasný film. Hilary Swank opět nezklamala. Jen to jak se dokázala vypořádat s nečekaným odchodem svého manžela.Po jeho smrti jí pořád zůstal v srdci tím, že jí k narozeninám poslal dopis, který jí změnil život. Jak to měl naplánované, bylo někdy až nepochopitelně úžasné. Ty dopisy měli vést k zapomenutí na něj a to se opravdu povedlo. Na konci vždy stálo P.S. Miluji Tě až na ten poslední ten byl vyjímkou "Vždycky Tě budu milovat". ()

Mandalorian

Tento komentář píšu v průběhu sledování filmu. Jen pro zajímavost: Hned od začátku se mi velice zalíbilo pojetí tvůrců. Podobné téma se totiž dalo zpracovat do plnohodnotného temného a depresivního dramatu. Přesně to však naštěstí neudělali. Naopak - těžce stravitelný námět prosvětlili a odlehčili. Přesto se ze snímku ta nádherná myšlenka nevytratila. Ona byla nervní a místy cholerická. A on ten, který věděl, jak ji přimět, aby se odvázala. Strašně mě potěšil záběr na irskou krajinu a přírodu. Jednoho dne se tam podívám. Lisa Kudrow exceluje. Upřímě jsem vždycky doufal, že ji uvidím v podobný roli. Emancipovanou, životem zklamanou slečínku zvládla skvěle. Gerard Butler je charizmatický a role mu výborně sedla. A to jsem si ho v něčem takovém po filmech jako - Gamer, Ctihodný občan a 300: Bitva u Thermopyl - neuměl představit. Hilary Swank mi byla zpočátku nesympatická. Po pěti minutách jsem však změnil názor. Sakra, oni už jsou titulky. Nějak jsem zapomněl psát... Vynikající film. Od začátku do konce. Musím poděkovat své přenádherné lásce, že mi jej doporučila. Jak píšou kolegové: O romanťák kterej by za něco stál, je nouze. Ale tohle je vynikající. Za mě 100% PS: Děkuji ti, koťátko... :-) :-* ()

Pacek

Bohužel s filmem, jehož pohřební scéna mě nijak nedojme, asi bude něco špatně. Vážně nechápu, jak tohle může být hodnoceno jako skvělý romantický film, když je to snad jen o stupínek lepší, než ty sračky telenovely či Rozamunda Pičnerová. To vážně všechny ženský touží po vztahu, kde se ten jejich chová jako debil? Předvádí se jako malé děcko a hlavně.....trpí jí ty zpičovatělé kámošky, v čele s Kudrow, která by měla dostat bukkake za to jak hraje, jak je hnusná, jak je blbá a taky za to, že jí nenávidím už od Přátel. Gerard je skvělý herec, ale tady mě naprosto zklamal, dokonce i Hilary, kterou sem si po Million Dolar baby jako herečku zamiloval. Nápad s dopisy je pěkný, ovšem to nemůže takovou pičovinu zachránit. Omlouvám se za své výrazy, ale tohle je prostě PIČOVINA pro slečny, dámy, které by si nezasloužily nic jiného, než povraždit. HOWGH!!! ()

Whitebeard

Příjemnej romanťák. Úsměv podpoří skvělej Butler. Ten chlap umí zahrát cokoliv. Hilary to sluší. Oba se zhostili svých rolí dobře, stejně tak vedlejšáci. Irsko a jeho venkov moc pěkný, má svoje kouzlo. Za mě dobrý 4*. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)