Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

j.o.j.o.

Výjiměčně skvěle natočený "romantický" film, ve kterém i větší cynici mohou najít návod jak rychle poznat toho pravého chlapa:) ()

e(l)a

Tak nějak nevím... Ač jednou za čas se ráda podívám na nějakou romantiku a na tuhle jsem se podle obsahu fakt těšila, naprosto mě minula. Nápad dobrý, ale ten scénář... Já osobně se nudila, i když pár nadprůměrných okamžiků tam rozhodně bylo. Ale celkově mi to přišlo... Tak nějak jsem tomu nevěřila... Ani ty tady tak vychalované herecké výkony mě nijak zvlášť neuchvátily. Takže výsledek - podprůměr. Přitom si myslím, že tenhle námět měl na víc... ()

BaronX

Je to tak sladké až cítím jak mám z toho ulepené prsty a ten pocit nemám rád, nic proti Butlerovi a Swank, ale tahle poloha herectví jim prostě nesedí. Obzvlášť u Hillary je vidět, že se s rolí slušně pere, ale prostě to dře … do výkonu v Million Dolar Baby, nebo Kluci nepláčou … je setsakramentsky daleko, ona je typická pro charakterní, velké, osudové role – obyčejná tuctová love story, která bohužel nenabízí nic převratného, jí nedá prostor pro to, aby mohla dokázat jak velká herečka je. Stejně tak Gerard, který tyhle slaďárny určitě taky zrovna nemiluje a sám dobře ví, že stylizace nabušeného válečníka alá král Leonidas, je přesně to čeho by se měl držet, nikoliv tohoto přízraku, který otravuje svou bejvalku i rok po smrti. Nejde jinak než dát tři hvězdy, a to hlavně za některé vtipné momenty, kterých však bylo poskrovnu. ()

stiewe

Naprosto odpočinkový film jenž si vás svým kouzlem musí za každou cenu dostat. Takovýhto filmů není nikdy dost:) ()

Sollozzo

Vtipně a originálně pojatá schýza, která oproti jiným srdcebolům, není žádná přitroublá romantická komedie. Dobrý scénář a skvělý Gerard "Leonidas" Butler a Hillary Swank. ()

Freemantle

Nedostává se mi slov, která bych měl použít, aby můj komentář odpovídal reálným pocitům, které se mnou cloumaly při sledování tohoto filmu. Snad jen, že tohle je opravdu: originální a zároveň vtipné, příjemně sladké, ale hluboce dojemné drama, které mi vyrazilo dech a upřímně dojalo... A věřte nebo ne, Hilary Swank, mj. jedna z mých nejoblíbenějších hereček, bušila do mé televizní obrazovky! Bušila zaťatými pěstmi, a křičela, že "je nejlepší!" Ano, dámy a pánové. Ona je skutečně nejlepší... --- "P.S.: I love it!" ()

casef

Tento film mně už nějaký pátek ležel v počítači a pořád jsem oddaloval jeho zhlédnutí, zvlášť když jsem od kamarádů slyšel, že je zbytečně moc dlouhý a místy až dost nudí. Když už jsem se rozhodlal, konečně se podívat, tak jsem v žádným případě nelitoval. Film je to určen spíše pro dámské publikum, ale i pány to určitě dojme. Je to hezký slaďák s originálním námětem, kdy hlavní hrdinka dostává dopisy od mrtvého manžela, které ji pomohou vrátit se zpět do života. Pokud jste více citlivý, tak si připravte kapasníčky. ()

beso74

Výborne vybratá hudba, decentné herecké výkony plus silný príbeh ktorý sa može prihodiť komukoľvek, to sú hlavné klady tohoto snímku. Je to síce romantika, ale veľmi mrazivá romantika, do očí sa tlačia sĺzy, keď Holly berie do rúk tie listy a číta ich ... P.S. Milujem to... ()

[Scorpion]

Film síce bol dojímavý a s veľmi originálnou myšlienkou, no s touto myšlienkou sa mohli diať väčšie veci. Škoda, že ma to celé neočarilo natoľko, aby som dal plných 5*. Celý film sa mi zdal čudne postavený na tom, že sa netreba obzerať dozadu. Herecké výkony boli vynikajúce, ale to sa dalo čakať. Perfektné 4*. ()

Ewík

Mám slabost pro Butlera, tím to asi bude...mňaúú. I nápad s dárečky byl pěkný. Ale prostě to byl velký útok a to já nemám ráda. Čtyři hvězdičky za to, že to je pro mě nadprůměrný film tím nápadem, ale ani o ň víc. Jdu se pořádně opláchnout od toho lepkavého čehosi. ()

LukH

Naposled to byla Láska nebeská, teď P.S Miluji Tě - dost tristní seznam romantických filmů, které mě za posledních možná 10 let dostaly :-) No tento těží z výborné předlohy (po doporučení přítelkyně jsem si přečetl knihu poněkud vymykající se mým obvyklým žánrům a tedy paráda čtení :D) a megasympatického páru - obsadit charismatického Jerryho a roztomilou Holly šlo jen těžko lépe! ()

m0lL!sS

Nemám co dodat...Každý, kdo má v sobě alespoň špektu romantiky si musí P.S. Miluji Tě zamilovat. Prolínající se současnost a retrospektiva mě vždy zaručeně dostane, zvláště pak, když je film natočený s tak ohromným citem, jako to udělal pan LaGravenese. Hillary Swank podala (jak už se stává zvykem) skvělý výkon, neméně dobrý byl pak Gerard Butler. Jeden z nejlepších, nejroztomilejších, ale zároveň i jeden z nejsmutnějších romantických filmů. Úžasné souznění dvou hlavních postav, úžasně napsané charaktery a úžasně se hodící soundtrack, při kterém mě ještě teď mrazí. ()

web-dat

Nemůžu říct že to byla kravina i když mě to vůbec nebavilo a chtěl jsem si radši podřezat žíly, ale na druhou stranu - kdybych to měl prožít (nedej Bože) bych asi byl velmi rád. Proto dávám střední cestu 50% ()

odvedle

Klasika. Film pre ranené a osamotené srdcia, ktorým to nevychádza v láske, vo vzťahoch. Ale zase nebolo to zlé, niekedy totiž ani trochu sentimentu nezaškodí. Viac sa mi páčila komediálna stránka filmu než romantická... „Občas je príjemné kráčať popri niekom bez rečí a mlčať spolu, keď sa už trochu poznáte.“ žééé? tiež to mám tak rád... Príjemný soundtrack, kopec zamilovaných piesní, ktoré si musím pridať do playlistu. Občas drhli dialógy, a nebyť tak hrozného dabingu, možno by som pridal hviezdu naviac... „Maybe someday we will meet.“ sa spieva na konci. „- A uvidíme sa ešte? - Jasne!“ sa končí film. Takže netreba zúfať, niekedy len je treba šťastie ponaháňať, "chytiť riadne za ocas" a ono si potom ku vám sadne. ()

MaryLynn

Filmy, kde tuším předem, jak se děj bude vyvíjet a přitom jsou docela dobré, ode mne dostávají 2-3 hvězdičky. Ale když se podíváte na moje hodnocení, musí Vám dojít, že v P.S., I love you se nedá očekávat nic dopředu. Je to krásné, romantické, vtipné a inteligentní. Díky za scenérie Irska a za hudbu (!). Dám si to někdy znovu. ()

departed

Lahodí to očím i uším. Nic přeslazeného, aby to působilo kýčovitě, ba naopak líbivě a příjemně. Sympatická hudba i herci a takový výlet do Irska se musí líbit snad každému. ()

dj_kure

Poprvé (v kině) jsem konec zaspal (přesněji od příjezdu Holly do Irska). Přišlo mi to jako vrchol slaďáren a hlavně ženský (a možná i chlapi) v plnym sále mi lezly na nervy s tim smrkánim do kapesníku. Jó v kině to bylo terno. Později když jsem se na to koukl na DVD bez kapesníků a slintajícíma ženama nad Buttlerem dosáhlo to alespoň na průměr. Maxi romantický to je a dost utahaný taky, nic pro muže bez žen tj. s kámošem nebo rodinnými příslušníky bych na to nedoporučoval vůbec koukat :) ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)