Reklama

Reklama

Amazing Spider-Man

  • USA The Amazing Spider-Man (více)
Trailer 1

Peter Parker je středoškolák, který nemá mnoho kamarádů. On sám je trochu podivín, jehož v dětství opustili rodiče a svěřili ho do péče strýce Bena a tety May. Stejně jako většina mladých lidí v jeho věku hledá Peter svou identitu a zároveň prožívá první lásku. Společně se svou dívkou Gwen Stacyovou se potýkají s bouřlivými city, závazky a tajemstvími. Peter jednoho dne objeví otcův tajemný kufřík a rozhodne se vydat po stopách svých rodičů, aby pochopil, proč ho opustili. Pátrání ho zavede přímo do Oscorpu a laboratoře otcova bývalého kolegy Curta Connorse, kde se musí postavit doktorovu alter egu, Lizardovi. Petr je přitom nucen učinit několik rozhodnutí, která mu navždy změní život... (HBO Europe)

(více)

Diskuze

nirvanafan

nirvanafan (hodnocení, recenze)

Podle mě je úplně jedno, jak se kdo drží předlohy, záleží na tom, jak kvalitní je výsledný film. Předloha by stejně měla sloužit hlavně jako inspirace a otrocky kopírovat to, co mám na papíře, vůbec není nutné. Pokud režisér uchopí látku po svém a vytvoří z toho skvělý film, tak je mi úplně jedno nakolik se odklání od toho, jak to bylo napsáno. Takže sáhodlouze tu řešit, zda je Webbův nebo Raimiho Spiderman věrnější předloze, je sice hezký, ale nic to nemění na tom, že Amazing Spider-Man je prostě ve všech směrech horší film než Spiderman jednička. Tak a teď mě fanoušci komiksu klidně ukamenujte.

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

Dnes som to videla prvýkrát. Vlastne som sa tomu zámerne vyhýbala a dnes som zistila, že som vedela prečo. Nebyť malého bratranca, tak sa tomu úspešne vyhýbam aj naďalej. Tobey je Tobey.

LokiZombie

LokiZombie (hodnocení, recenze)

Ramirez85:  krucinál to se kolem nolana točí jen samí ignoranti? Jeho trilogie byla nejvěrnější komiksová adaptace kterou jsem kdy viděl. Tak jako Nolan se předlohy nedrží ani Webb, ani Raimi a už vůbec ne Schumacher s Whedonem.

Ria Kon

Ria Kon (hodnocení, recenze)

Jinak teď, když to vyšlo na DVD, tak sem si to pustila znovu. Vypustila sem nějaké to podvědomé porovnávání s Raimiho verzí a tenhle charakter Spideyho, jak je prezentován v The Amazing Spider-man, sem si zamilovala. A to je dle mého já, co miluje komixy, mnohem důležitější než nějaká supr umělečnost a "kvalita" filmu. Za rok, až zas budu sjíždět všechny komixový filmy a budu si chtít pustit Spideyho, tak to bude tenhle :)

Ria Kon

Ria Kon (hodnocení, recenze)

Pretenderi: Dlouhý? Pro tenhle typ filmu jsou už v dnešní době 2 hodiny standart.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

jurama525: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! je taky v šedých číslech. Je to škoda, lidi jsou prostě hlupáci, ale rvát si kvůli tomu vlasy fakt nebudu.

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Dreeks: Michaela Ceru? :DDDDDDD to by ten film dostal odpad anich by ho nemusel vidět :)

66pepo66

66pepo66 (hodnocení, recenze)

voliminal: Jedine na co som reagoval bolo to, ze podla teba Webb okopiroval Raimiho. A to je proste kravina. To s tym Benom Parkerom bol len priklad nato, ze niektore veci proste museli byt v tomto filme, tak ako aj v Raimiho 1, pretoze to proste patri ku komiksu. To je vsetko. Ja nazor druhych beriem, ale ked tu citma neajke blbosti, tka proste reagovat musim. ;)

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

jurama525: Každopádně...i já mám moc oblíbený filmy, který si z mýho pohledu zaslouží rudou barvu, ale je to jedno, protože nízký hodnocení ostatních ti neveme zážitek z filmu jakej máš ty :-D...

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

jurama525: MYslim, že je jedno jakou to má barvu to stejně nemá žádnou váhu :-D...

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

voliminal: nezaznamenala jsem, že bys tu prezentoval nějaký opravdový názor :)

a nikdo se tě ani nepokoušel "urážet" :)

Dreeks

Dreeks (hodnocení, recenze)

Jak vůbec mohly uvažovat do hlavni role Roberta Pattinsona, Taylora Lautnera, Michaela Ceru a  Zaca Efrona??? to musel bejt dobrej matroš co tvůrci braly...

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Co máš furt s tím brekem?...já tu jen říkám důvod proč tenhle film nestojí za nic...ty se tu jen stažíš urážet a nepřijímat jiný názor...tak omezená...

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Nebyl tam ani Ant-Man ani Wasp ani asi milion postav, které jsou spjaté s Avengers, proč by tam měl být zrovna Spider-Man?

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Zase mluvíš o něčem jiným...

Ramirez85: No já bych byl určitě rád, kdyby se například ve třetím díle Avengerů objevil Spider-man nebo i Fantastická čtyřka v rámci Občanské války :-)...

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Ramirez85: bohužel v současnosti je to hlavně obchodní značka a v kurzu jsou komixové adaptace...myslím že většina co na to šla možná čekala něco jiného, pod dojmem předešlých filmů...a logicky se začne porovnávat s předchozím filmem...Batman se tomu skvěle vyhnul, byly tu dobré filmy z konce 80, a začátku 90. let...Burton to zase jinak natočil, ale mělo to své kouzlo...Nolan to udělal z jiné strany...obě serie mám rád...prostě se pozná filmové řemeslo...ale takové výplňové filmy prostě musí být, protože ty kvalitnější si vyžadují nějaký čas a mezi tím by byla mezera ještě větších sraček...nechci vyloženě říct že je to sračka, ale jak si napsal, bylo to hodně dělano horskou jehlou, řada scén a záběrů byla udělána zrychleně a přes comp aby se zamaskovali nedostatky...

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Shakaar: Je to tak no... Já bych byl nejradši, kdyby na všechny své komiksové hrdiny mělo licenci pěkně Marvel Studio, pak bychom se třeba dočkali pořádného Spideyho, kterej by se navíc určitě objevil i v jedničce Avengers- což by byla pecka! S Iron Manem by byli dobrá dvojka :)

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

Ramirez85: no jestli bude za x let další Spidy, snad to nebude tak odbyté jako tenhle...všechno se vyvíjí a to i filmy, dnes realizace takového filmu se dá zvládnout za pár měsíců a tohle je případ i Spidyho, zřejmě i proto, aby jim neutekla licence...je to vidět na takové batmanské serii...zde Nolanovi nechali volnou ruku a vyplatilo se, najal si pořadné scenaristy, herce kteří se díky těmto rolím stanou nesmrtelnými...a taky tyto projekty trvají x let, podobně jako nový Superman alias Man of Steel...obecně bych tedy řek, že takové filmy jsou, protože dělají výplň mezi velkými kousky...a taky se na ně za čas zapomene...

voliminal

voliminal (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Pokud vidíš jen těch pár postav tak je to smutný...každopádně o postavy vůbec nejde...

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

jurama525: S Gigáčem se nikdy nehádám, jen přátelsky konverzuji :)

GigaPudding: A nekopíruje...? :))

 

(Kam mi zmizel poslední komentář!? :))

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Ramirez85: s tím že tu nebyla řeč o tom co je lepší se pojí i to, že raimiho filmy tu nikdo "nehejtuje", protože téma hovoru se točí úplně kolem něčeho jiného než co se komu líbí :)

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Já vím, že ne a proto taky píšu i o té věrné adaptaci (očividně nesmrtelný téma), jen jsem vypíchl i (ne)kvality těch filmů, což je podle mě mnohem podstatnější, než nakolik je to podobné komiksům (o to spíš pro mě, když si ty komiksy můžu kdykoliv přečíst...).

Související novinky

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

V 53 letech zemřel hvězdný indický herec Irrfan Khan. Příčinou byla infekce tlustého střeva. Od roku 2018 zároveň bojoval s rakovinou. Herce mohou diváci znát nejlépe z rolí jako Pí a jeho život,… (více)

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (více)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (více)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (více)

Reklama

Reklama