Psychiatr František Soukenický nevypadá na první pohled jako nenapravitelný sukničkář, přesto ho zálety připraví o všechno. O zavedenou praxi, když se rozejde s milenkou Ivetou a ona ho udá lékařské komisi, která mu vzápětí odebere licenci. A následně o tolerantní manželku Elišku, která se rozhodne vyměnit ho za advokáta Viktora, jenž je mimochodem Františkův kamarád a rovněž bývalý pacient. Muž je nucen nastěhovat se k laskavé, ale poněkud dotěrné matce a po řadě neúspěšných pokusů získat zaměstnání přijme práci, kterou mu dá nerudný bratr Miloš, majitel autoškoly. Tu ovšem ve skutečnosti vede jeho atraktivní manželka Peggy, věčně flirtující s automechanikem Jardou. Začne flirtovat také s ním, stejně jako žačka autoškoly Natalie, a František, přestože se netají snahou získat zpět těhotnou Elišku, nedokáže svodům žen odolat. Vymlouvá se sice na hormonální poruchu, jenže se kvůli ženám a nedostatku sebekontroly dostává do stále dalších potíží a nakonec za každou chybu zaplatí. (TV Nova)

RadimFišer

Musím zde kvalitně, kvalitně hodnotit. Je to velice citlivě příjemný film, který jakoby se mi zdál, že přináší ticho po bouři. Já jsem se bavil, seděl jsem ve Formanovi před zábavou a díval jsem se na tento krásný skvost, který přesto upadne v zapomnění. Míra studu a stydu, který jsem cítil za Františka, když jí říkal u oběda, že ji chce zpět, dosahovala nejvyšších měr a dostala mě málem do kolen. Závěrečná změna v myšlení a v přemýšlení, kdy to vypadá, že ji již nepotřebuje není tak docela dotažená. Stejně si tento film zaslouží hodnocení 4. Osamělý psycholog, kterému se nic nepovedlo a který bydlí u maminky je jako takový skvělý námět k působivému filmu. Na pobavení pro střední rasu a jen tak na volný čas. ()

Rocket

Ochorel som...tak ze si pozriem nejaku dobru komediu. Ako skoncili titulky, ihned som cely rozhorceny utekal skontrolovat zaner tohto filmu, ake vsak bolo moje "rozcarovanie" ked i tu svietil napis KOMEDIA! Nenahneval by som sa pojmu TRAGIKOMEDIA....no moji mili, mne nejako nic v tejto snimke vtipne neprislo. ()

Luqi

V úlohe Františka by to chcelo niekoho, kto má komediálny talent a zároveň aj vyzerá ako niekto, na koho ženy letia. Poláškovi tá druhá vlastnosť chýba, v tejto úlohe nepôsobí vierohodne. Skôr by som si vedel v tejto úlohe predstaviť takého Macháčka. Ale čo sa týka hrania, nedá sa povedať, že Polášek sklamal............... Inak ďalšia komédia postavená na podivných vzťahoch, čo ja nemusím, ale tentokrát som sa niekoľkokrát dobre pobavil, niektoré hlášky stoja zato............... ()

Petrus1

Zase se mi potvrdilo, že většina nových českých komedií stojí prakticky za hovno. Poláška mám celkem ráda, ale myslím si, že na herce do hlavní role se příliš nehodí. Víc mu sedí točení reklam a nějaké menší vtipné postavy. Mě to prostě zklamalo a moc humorně to na mě nepůsobilo. Snad jen scéna se zrcátkem, kterou nám Nova nabídla jako upoutávku, takže to nejlepší jsem vlastně viděla i bez filmu. Jestli mám vyzdvihnout něco, co se mi opravdu líbilo, tak to byl Čtvrtníček se svářeckýma brýlema na hlavě, kterej klátí ženu svého šéfa. Polášek mě prostě jako typickej děvkař nepřesvědčil a jít na tohle do kina, tak se asi prokleju! ()

mh.mail

50% - Film, od kterého jsem nic moc neočekával, a který mě docela příjemně překvapil. Příležitostně jsem si ho nahrál z televize již před nějakým časem a stále jsem se nemohl dostat k tomu, abych se na něj podíval. Nakonec jsem se k tomu odhodlal a nelituji. Ne, opravdu to není žádné veledílo, ale film se mi naprosto trefil do nálady. A na rozdíl od některých hodnotících, já jsem Poláškovi to děvkařství věřil. Děvkařem totiž nebývají jen "supermuži", ale dost často obyčejní, zdánlivě nezajímaví a tuctoví muži. Prostě jsem tu hru přijal a docela se bavil. Dám poctivé tři hvězdičky a na procentní stupnici po delším váhání mezi 50 a 60 procenty nakonec zůstanu na těch 50. ()

Axident

Čekal jsem, že to bude mnohem horší, tzn., jako ve většině mých očekávání ohledně nových českých pokusů o film, dokonce hrozné. A to určitě není, dokonce i Polášek, jehož jsem si rozhodně nedovedl představit v roli děvkaře, nepůsobí dementně, jak jsem se obával. Nenudil jsem se, dokonce často i bavil. Uplyne to bez nějakých větších problémů, což je asi i největší zápor, že za pár minut z filmu nemáte nijaké moc emoce a rychle to vyšumí, aniž by to cokoliv zanechalo. Ale mám-li vybrat mezi líbí-nelíbí, tak určitě to první. ()

BathoryMan

Nechápem nízke hodnotenie tejto celkom vydarenej komedie!Ale Česi a asi aj mi Slováci dáme radšej prednost donekonečna sa opakujúcim sprostostiam pána Hřebejka!Že?Vskutku vydarená záležitosť pri ktorej som sa celkom dobre bavil!Polášek bol boží a aj dalšie herecké osadenstvo nemalo chybu!Možno len ten dej sa mohol ešte trochu viac rozvinút a z niektorých scénok sa dalo vytažit viac!Ale nevadí!Aj tak som bol spokojní!A za tú Petru Nesvačilovú dakujem!Neskutočne ju žeriem!!! ()

IvcaG

To už se nenajde někdo, kdo by konečně vzkřísil český film, fakt tragédi... To nestojí ani za řeč, snad za snahu a vcelku dobrý námět dám 2 hvězdy. ()

optimus0s

Vcelku zdařilá oddechovka, která nenadchne a ani nenaštve. Já viděl prvního Nestydu, a tak si pořád myslim, že ho František vykrádá(úplně ve všem) ale ono to je naopak :-D ups ()

Rado-KE

velmi silne tri hviezdicky,pretoze polacek bol perfektne obsadeny do role psychologa-psychopata,ostatni herci sa uz viezli s nim,ale jednoznacne po tomto filme mam pocit ze polasek je velkym zlatom ceskej filmovej sceny. ()

CrazyLom

nechápu, co na něm ty ženské viděly. nebýt tragicky hloupého scénáře, o životní trosku v podobě hlavního hrdiny by nestál snad nikdo ()

Fawkes

Příliš obyčejná komedie, která vyznívá že je naprosto o ničem. Když to vezmu ale z druhé stránky, jelikož jsem se potřeboval tu dobu nějak odreagovat je tento film trefa do černého. Dějově na tři hvězdičky asi nemá, ale když všechno shrnu tak mi z toho vychází takový průměrný zážitek. Dokonce jsem se v pár scénách zasmál. (50%) ()

merigieren

chlápek, matka, bratr, autoškola, servírka, manželka, děcko a unhappy end. Vtipné to není, ale nějak čas utekl a já ani nevím, co se tam dělo. Je to takový neutrální o ničem, ale nenudí. ()

dainio

Hodně dobrá komedie...to se musí nechat...Pepík Polášek je opravdu famózní a vtipných situací je opravdu dostatek... ()

sumperacek

Myslím že tímhle stylem by František díru do světa neudělal. Film který se dal vidět, ale souhlasím že jednou to stačilo. ()