NiaWolf

Film, který místo toho aby pobavil, tak se mermomocí snaží diváka přesvědčit, že život po 40 už nestojí za nic. ()

Ygnor

Deviace na režisérské téma... Něco tak výrazně špatného jsem snad ještě neviděl, pěkné a vystižné komentáře Chermy a Politik. (Film, kde bohužel hraje pan Brzobohatý, nemůže dostat odpad; půl hvězdy je za tající rampouchy a hudební motiv v poslední minutě filmu). ()

bolf!k

Chvílema stupidní, chvílema k zamyšlení. Ale spíš stupidní. A přesto něčím zajímavé a výjimečné. Film na dlouhou diskuzi, pokud ho neocejchujete jen jako komerční pokračování příjemné jedničky. 50% ()

ex.it

V první polovině se jenom všichni radují, že se sešli a v druhé polovině se beznadějně opírají o původní Sněženky a machry. A nejsmutnější je, že jsem od tohoto pokračování nic nečekala. A jak to dopadlo... tak to dopadlo. Uboze. Škoda mluvit. Škoda vyhozených peněz za kino, tento film by si zasloužil leda tak stáhnout. ()

SuperFigo

Jedno podívaní a dost. Čekal jsem hodně a nepřicházelo nic, jen staré vtipy a vzpomínaní a hlášky z prvního filmu. Nevím co se stalo, ale film se prostě tvůrcům zasekl někde na půli cesty. A hodnocení jaké zde má si zasloží. 40%. ()

GrgaPitic

Na začátku vcelku svižný a občas i humorný návrat. Poměrně uvěřitelná touha se se třídou opět vidět, stejně tak prvotní euforie, kdy je toho po 25 letech "tolik si co říct". Ke konci film ztrácí tempo a místy vylézá na povrch trapnost a neuvěřitelnost některých situací. Celkově jsem ale čekal, že to dopadne hůř. ()

Yojimbo

Přiznám se - neviděl jsem celý film, ale popravdě ani po tom netoužím, protože když tolik pocitů trapnosti vyprodukovala část filmu, nechci zjišťovat, o kolik silnější zážitek by to bylo při shlédnutí celé stopáže. ()

radaza

Zklamání všech je asi z toho, že to je úplně jiné než předešlé SaM. Ale vlastně to odpovídá, z puberťácké komedie se stal zahořklý film středního věku. Filmařsky nepříliš zdařilý, ale přece jen odrážející osud jedné (bohužel i mé) generace. Čekal jsem horší výsledek, tento film mě aspoň donutil k zamyšlení. Trochu lepší 3*. ()

MrGregor

příjemná nuda... na původní Sněženky a machry to skutečně nemá, a to především kvůli nedostatku nových věcí... jedná se o nezáživnou, použitými a opakovanými vtipy naplněnou komedii, kterou zachraňují jen některé pohnuté osudy známých hrdinů. ()

emriq

Z úcty k hercům z původních Sněženek a machrů dávám 3* i když si je film nezaslouží. Dialogy strojené a nudné (pouze převyprávěný původní film), herecké výkony nijaké (zde musím z davu vyzdvihnout Václava Koptu, který jediný zahrál svou roli na úrovni) a celkově se film tvůrcům nepovedl. Snad za tím stála snaha pokusit se si přivydělat ještě jednou na prvním filmu. Celkově má ale film zajímavou atmosféru, kdy člověk přemýšlí, jaké to asi bude, až budu starý já. Film je zajímavý tedy pouze svojí návazností na původní Sněženky a machry a ódu na tento kultovní film bych si představoval naprosto jinak. ()

iiiva odpad!

Hups z komedie do depresí. Všichni jsme dopadli špatně, všichni jsme nešťastný, život je svině, bla bla bla ... Herecké výkony víc než bídné a význam filmu? Netuším. ()

longercz

Tak tento film má s jedničkou a stejně tak i s dobrou zábavou společného asi tolik jako Asterix a terminátor. Opět se potvrzuje, že z deseti mnoho let odkládaných pokračování se povede 1 maximálně 2. ()