Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

gogos

Shaun je prostě borec. Příjemné vtipné kraťasy pro malé i velké... Jeden z nejpovedenějších "cizích večerníčků" ... ()

raimi

Když v Saturday Night Shaun naběhnou zlotřilí pašíci na party ve stodole a spustí striktní jungle, šel jsem do kolen, stejně jako u narážky na The Texas Chainsaw Massacre ve Fleeced. ()

Starletka

Originální, vtipná a roztomilá oddechovka, která dokáže skvěle zlepšit den. Moje nejoblíbenější postava je chudák snaživý pes Bitzer, ale i všechny ovce jsou super a s přitroublým farmářem je kolikrát taky dost velká sranda. A pozor na chytlavou znělku. Baaaaah! ()

Carlossss

Roztomilé ovečky, technoprasata, robopes, ufouni... není nad příběhy ze života. Tyhle ovce nemůžete nemilovat... nejlepší byla ta malá... Béééééé:-D ()

Des2

Na Večerníček už nekoukám, ale tohle mě naprosto dostalo. Ovečky! Tak roztomilé... a hlavně tak důmyslné! Ani na chvilku jsem se nenudila. ()

Figu

Abych byl upřímnej, melodie úvodní znělky mě naskočila hned do palice, jen jsem se pustil do komentáře po prohlídnutí obrázku vedle názvu seriálu. Určitě je to nakouskovaná pohádka na vysoké úrovni, už jen pro svojí netradiční animaci. Navíc psisko Bilzer je ohromnej bourák a nesere se s tím! Veřím, že si jí děti musí rychlo zamilovat. Ovšem, zatím to neplatí pro ty moje, snad se třeba dočkáme. Béé za čtvercnu. 70% ()

cubajz

krátké modelínové grotesky se stádem vynalézavých ovcí v hlavní roli. Je až s podivem, kolik se toho dá do pěti minut nacpat - tolik svěžích nápadů se jen tak nevidí. Pochvalu zaslouží i mezinárodně srozumitelná zvuková stopa:) ()

Andre3000

Sem mírně rozčarován. Neviděl jsem toho mnoho a vůbec to není špatné, ale prozatím nevidím důvod k nějak vysokému hodnocení. Je to sice vtipné, hezky ztvárněné, ale nějak sem se do toho příliš nezakoukal a salvy smíchu mě taky nedostihly. Možná po shlédnutí mnohem více dílů změním názor, ale zatím jak tak pozoruji jsem trochu mimo proud. ()

Ruuzha

Excelentní seriál, úžasně zpracovaný a děsně vtipný. Jen se divím, že ještě není v TOP200 seriálů :( ()

tomeek

Geniální dílko od Aardmanů plné výborných nápadů a originálního humoru se spoustou narážek, úžasná prasata a poloslepý pan zemědělec. Nedám 5*, protože na WaG nebo Slepičí úlet to podle mě nemá. Přesto je to úroveň, která se velice těžko někomu podaří překonat, navíc v dnešní době počítačových animací je tohle zatraceně dobře odvedený kus poctivé práce!!! Béééé-zchybné. ()

MJMilan

Takovouhle ovečku mít doma, to by bylo super! :-D Ovečka Shaun je prostě super, tím že je to němý seriál, je vhodný pro všechny věkové generace. Skvěle se při ní zasmějete od začátku až do konce. ()