Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

bourec

Je to úchylný,ale nebylo to ani strašidelný,ani hnusný.Tak co to bylo?Asi psychosonda do života psychopatickej puberťáků.Všichni hráli jako dementi,film vypadal jako dement,režisér je dement atd..............?Když budu hodnotit film,dal bych jednu hvězdu(10%),ale za nádhernou Amber Heard (neni totiž tak vyzáblá,jako všechny ty rádoby krásky,z kterejch mám vyrážku)dám hvězdu navíc,ať nežeru!30%. ()

Abes

Ve filmu to vypadalo moc pěkně. Sice mi uteklo asi prvních 15 minut, takže na konci jsem byl hodně zmatený ale k čemu je v podobných filmech příběh, žeáno? ()

Streeper

Nejdřív bych chtěla říct, že Amber Heard je vážně hezká holka. Film byl ale propadák. Když to má být horor, nemá se náhodou člověk bát, aby mu naskakovala husí kůže? U toho to filmu jsem se nudila. Některé scény, ale stály za zhlédnutí, takže proto hvězdička a ne odpad. ()

Fallen_One

Průměrný horor s dobrou hudbou, kamerou a micinou Amber Heard, wau! Ostatní slečny taky nejsou k zahození. Doporučuju dokoukat do konce, protože to vylepší dojem z první poloviny. Donutí vás uvěřit, že ženský jsou pořádný mrchy a že není radno jim důvěřovat. ()

Juto

Rovnako ako príliš veľa moderných hororov, aj tento sa oháňa znalosťami klasických žánrových základov, ale nerobí s nimi nič veľmi múdre alebo prekvapujúce. 5/10 ()

KajusaK

Nebýt tak šáhlého konce tak jdu s hodnocením navrch :)) ..Skvělý thriller, žádné zdržování, natahování, děj dobrý až do cca 80minuty...Zakončení katastrofa..Jednu bodnou jednou a umře, druhého střelí k srdci a ještě bodnou a stále jde..No , co už bohužel.. ()

KatanaCZ

Naprosto standardní teenagerský horor, který vybočuje snad jen opravdu nejméně děsivým záporákem jakého jsem kdy v hororu viděl. Pokud hledáte něco u čeho se budete bát, lekat....pusťte si raději něco jiného. ()

dr.fish

Dokonalá ukázka promrhaného potenciálu. Ti teenageři zoufale obletující bliznu by bývali mohli být skvěle s nadsázkou vyobrazeni a pak vesele s gustem povražděni, ani by nám jich nemuselo být líto.V té partičce se to dalo opravdu rozehrát báječně, a karty byly rozdány docela dobře. Vyznělo to ale naprosto blbě a do ztracena. 45% ()

-dRaGoN-

Velmi pěkna kamerová kompozice se slušnou režií dojíždí na velmi slabý a předvídatelný příběh. Aspoň že na ty holky se dá koukat a člověk se moc nenudí. 55% ()

Danny F.

Přesný koment od: LIVINGDEAD. Film je naprosto čistě typický zabijácký a průměrný. Překvapení žádné. Děj hrozně jednoduchý a okoukaný. Atmosféra s lekačkami žádná. V podstatě nejde o nejhorší thriller (horor v žádném případě) ale o zlatou střední cestu. 50% ()

Lukyn007

Óda na Amber Heard :) Nadprůměrná studentská vyvražďovačka, jako prvotina Jonathana Levina mě místa dost bavila. První půlka filmu byla pomalejší, ale pak už se to trochu rozjelo. 65% ()

Guzo

Po všech stránkách průměrné, jen zpracování (barevné ladění) to zachraňuje svojí originalitou. Amber Heard tu navíc nevypadá nic moc, což mohl být jeden z mála taháků filmu. Scénář je takový nijaký, zabíjení je tu sice dost, ale není nějak dobře natočené, navíc konec je dost hloupý. 45 % ()

sedm.1

2* a je to až moc. Půl * je za zvláštní atmosféru a 1 a1/2 * samozřejmě za Mandy Lane. Amber Heard je totiž skutečně neuvěřitelná kočka a určitě i já bych patřil do skupiny chlapců, kteří milují Mandy Lane :-). Ale prostě jako horor je to bez diskuzí dost nevýrazný a chudý průměr, který nemá co nabídnout a čím zaujmout. Postavy jsou sice snesitelné a většinou i sympatické (především pak dívčí osazenstvo v čele s právě zmiňovanou kráskou Amber), zápletka je ovšem nudná a těžce profláknutá a závěrečná pointa alespoň pro mě překvapivá, ale v žádném případě ne šokující a už vůbec ne nějak originální. Napětí pak sice v pár scénách zafunguje, ale co se týče vražd, jejich zpracování a efektnost je totálním odpadem! Nevyžaduji za každou cenu brutalitu, hektolitry krve, praskání kostí a vnitřnosti na každém rohu, ale v případě Mandy Lane to autoři už vážně s tou krotkostí a přístupností přehnali, v tomto směru nemůže potencionální divák tedy očekávat vůbec nic, takže spíš než o horor jde o thriller. Já z Mandy Lane prostě moc odvázaný nebyl, jediným pozitivem je příjemný pohled na pěkné herečky, ale vše ostatní je nezábavné a mdlé a celé to navíc nemá ani nic moc spád. ()

Wally

Normální klasická americká teenagerovská vyvražďovačka...nic proti závěru....ten byl dá se říci i docela originální, ale na to se nedá stavět celý film a ten byl opravdu docela nezáživný. Pro mne zklamání.... ()

Eraserhead

Tak jsem zase jednou nepěkně dojel na přílišnou konzumaci teenage vyvražďovaček, jelikož jsem onen finální zvrat čekal od počátku filmu. Překvapení se tedy nekonalo. To by zas tak nevadilo, kdyby alespoň zabijákovy akce byly nějak nápadité. To, že ve většině případech použije brokovnici není pro slasher nijak zvlášť zajímavé a mě se v těchto chvílích zastesklo po Jasonově mačetě :-) ()

MareT.

No je to fakt bída. První půl hodina byla celkem fajn (i když se tam vlastně nic nedělo), ale potom už jsem si jen přál, aby to už skončilo a i když konec malililinko překvapil, stejně to nebylo dotažené do konce (něco jako trochu pochopitelnější motiv bych si teda prosil). A jinak postavy byly neuvěřitelně stupidní!! ()

Hanys_

Tuctová teenege vyvražďovačka s tuctově fešnou Amber (Mandy Lane) Heard. Trošku překvapivě může působit ten konec, který - přiznávám - byl pro mě trošku nečekaný, ale ani ten to z vod průměru prostě nevytáhne...5/10 ()

Prochy38

Celkem tuctová vyvražďovačka, s (pro někoho třeba i) šokujícím koncem. Ne, vyústění bylo lehce očekávané, ale stejně dobré a zajímavé. Film stojí na tom, že všechny 3 kočky stojí za stálé sledování, s tím, že A. Heard je fakt moc hezká. A svou roli zde hraje moc dobře. Že jsou tady ti teenageři úplně vylízaní je věc druhá. Krve dost, napětí trocha, akce málo. Neurazí, ale nadšení se taky nedostavilo. * navíc za pěknou tvářičku právě A. Heard. ()

lucijelucije

Vždyť byl tenhle film absolutně bez náboje, bez nápadivosti. 90 minut sledujete něco, co víte v první minutě. Hloupé, stupidní a jedna hvězda za sympatickou Amber. ()