Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při nočním návratu domů uvidí David uprostřed silnice velkého psa. Když se mu snaží vyhnout, jeho vůz doslova projede obytným přívěsem jedné staré vědmy. Soud sice zprostí Davida viny ze zabití vědmy, ale cikánský král ho prokleje. Davidovi se začnou zdát věštecké sny, ve kterých vždy vidí zemřít známého nebo úplně neznámého člověka. Při každém takovém snu David ví, že někdo z jeho blízkých je ve smrtelném nebezpečí. Zachránit jej může pouze tím, že zabrání "ohlášené" smrti. V důsledku toho se Davidovi začne pomalu hroutit rodina a i on sám je k smrti vyčerpaný. Jedinou šanci vidí v tom, že zlomí ono prokletí. Ale to nakonec může udělat pouze ten, kdo tehdy v noci na sebe vzal podobu psa a později vyslovil kletbu. (beryCB)

(více)

Recenze (3)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

překvapivě dobré, příjemně temné, Diefenthal hraje výborně (stejně jakož i ostatní herci) dobře působí i díky tomu, že hlavní postavě díky svému údělu slušně šibe ()

Rami 

všechny recenze uživatele

Na Francouze velmi povedená série, která má poutavý příběh (který je opravdu originální), dobrou pointu, uvěřitelné herecké výkony a opravdu výbornou kameru. ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

Chlapík menom DAVID NOLANDE sa na ceste snaží vyhnúť autom akémusi psovi a skončí nabúraný do karavanu istej starej cigánky, ktorú usmrtí. Vodca cigánov mu odkáže, že musí zachrániť ešte veľa životov aby svoj čin anuloval. A ak nebude konať zomrie niekto z jeho blízkych. Od osudnej nehody má DAVID totiž jasnovidecké schopnosti. Cekom slušná francúzska mystery séria. ČESKÁ FREE-TV premiéra: ČT = 20.8.2007 (21.8.2007) SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 25.8.2008 (18.8.2008) ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama