Pokud jsem Grandhotelu dal 4 na hraně, tady to jsou čisté, možná i něco víc, než 4. Hodně příjemný snímek z prostředí českých vinic. Hádek se snaží seč mu síly stačí, ale stejně si myslím, že jej zastínil Lukáš Langmajer, bratr známějšího Jiřího. Opravdu pěkný film. A pokud se po něm napijete vína či burčáku věřím, že si jej vychutnáte víc. Opilý řidič, veselý vrah.(24.5.2008)

• Niktorius

Tomáš Bařina natočil materiál pro trailer, ne film. Pár pěkných, barevných a prosvícených záběrů, po jejichž zhlédnutí člověk chytne slinu, ale pak si naštvaně odplivne, když vidí celek, protože nad rámec oněch jednotlivých záběrů si film nedovede udržet náladu, tempo a vpodstatě vůbec nefunguje. Místo toho aby režisér ovládal styl, styl ovládá jeho a Bobule zoufale úpí v područí reklamní estetiky a několik "vtipných" scén těží ze známých anekdot, jako by šlo o nějaký Kameňák . Nad strašlivě chtěným rozdělováním Čechů na "moraváky" a "pražáky" bych oči přivřít dokázal, ale nad řemeslnou neschopostí nemohu.(7.11.2008)

Moje očekávání bylo o něco větší, ale zklamaný z filmu nejsem. Ta předpokládaná pohodová atmosféra se dostavovala velmi pozvolna a tak jsem měl čas si užívat řidičského umění mladšího z rodu Langmajerů, souboje dopraváků s ovíněnými kriminalisty i Hádka stylizujícího se do role bodrého moraváka. Ve výsledku to byl fajn strávený čas.(6.3.2009)

Víno je má vášeň... k oblasti, kde se natáčelo mám víc než kladný vztah... takže s přimhouřením všech 4 očí (i těch skleněných) je to za tři hvězdy.... :-) .... jnak je to o hvězdičku míň, což považuji za velkou škodu, ten film by mohl být jinak skvělý, ale to je zase o tom, že po bitvě je každý generál, že????(5.2.2009)

Pěkná letní romance z nádherného prostředí Moravy. Bařina obsadil do svého snímku mladé nepříliš okoukané tváře. Kryštof Hádek je velký příslib do budoucnosti a do role perfektně zapadl. Koukat se na Terezu Voříškovou bylo velmi příjemné a i její herecký projev není vůbec špatný. Myslím, že Dobrý ročník po Česku se povedl na výbornou a lepší letní komedie se u nás pár let nenatočila. Navíc píseň od Kryštofa Atentát je moc povedená. Vřele doporučuji. Lepší čtyři hvězdičky......(6.11.2008)

• - Scénárista a režisér tohoto filmu, Tomáš Bařina, psal roli Honzy přímo pro Kryštofa Hádka. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Hlídka dopravní policie má špatné hodnostní označení. Podporučík používá jiný typ hvězdičky, než je u PČR zavedený. Taktéž nereálné je složení hlídky ve dvojici podporučík s nadstrážmistrem. (Horryx)

• - V jedné z epizodních rolí se ve filmu objevil tehdejší ministr zdravotnictví Tomáš Julínek nebo další politik Pavel Severa. (Had6)