Ač jsem prožil velkou část života v Brně, tak na expedici na jih jsem se vždy vydával s vědomím jazykového handicapu. Zkušenosti mne naučily, že bez připravených odpovědí na to "s kama" jsem přifrčel a "ke kemu" jedu mi nikdo žádnou informaci neposkytne. V tom jsou Bobule poměrně přesné a pro mne i dost vtipné. Bodrý humor mám totiž rád a když se do něj vmísí mladší z rodu Langmajerů se svým výrazem nadrženého mimoně, vynikající dopraváci či přítulná fenka od voříška, tak mi nezbývá, než vyjádřit svou spokojenost.(22.5.2012)

Jak to asi tak popsal další člen rodiny: "Ten film je hlavně o tý krásný Moravě a víně. Hádek a ostatní hrajou fakt hezky, i když ten příběh je takovej... no... pitomoučkej" Na Bobuli jsem šel do kina plný očekávání z Atentátu od Kryštof a krásných obrázků. Musím říct, že spolu s Kamarazovi je toto nejlepším film z české produkce roku 2008. Vizuální a příjemná stránka filmu (krásy Moravy, možná tam jednou pojedu, abych si užil to víno) si mne podmanila. Příběh je klasika a použití love story o „jak kluk štěstí našel a uvědomil si co je správně" sice připadá ohrané, ale v podání herců jí rád uvěřím. Hudba je samozřejmě bez námitek. Když se to vezme okola a dokola, Bobule je naprosto fantastický debut, když vezmeme v potaz fakt, že se k ní Bařina dostal jen díky "Bóóóóbika" reklamě.(30.3.2008)

To jsem se takhle jednou vydal do kina, usadil se, uvelebil se a z pozice skeptika očekával snad pohodový večer. A Bařina mi poslal vstříc tolik optimismu, že ho mám na měsíc dopředu. Bavil jsem se, obdivoval jsem, snil jsem a snad třikrát jsem byl naměkko tak, že jsem nevěřil vlastním smyslům. Víno celoživotně nemusím, ale tady jsem ho snad poprvé měl chuť otevřít. Svého času příslib naděje nejen pro léto, ale i pro českou komedii.(2.4.2008)

Český film, jehož největší předností je, že není sračka, neubíjí diváka svou nijakostí a neuráží ho svou stupiditou. Na druhou stranu nenapadá mě jediné plus, které bych mu mohl přičíst k dobru. Možná tedy pár pokusů o melancholické momenty z vinařských sadů na jižní Moravě... Takže bravo, dokázali jsme natočit zcela průměrný film. :) 5/10(26.8.2018)

Na české filmové porevoluční poměry zdařilá záležitost, která mě hned zpočátku zaujala záběry kamer na naši krajinu. Příběh jako takový je zajímavý, ale na komedii mi přišel spíše chudý na humor, přestože některé scény jsou vtipné a povedené. S blížícím se koncem však začínají být Bobule atraktivnější podívanou, čemuž napomáhá i slušné herecké obsazení. U závěrečných titulků potěšil Atentát. :)(7.8.2015)

• - Ve scéně, kdy policisté najdou Honzu (Kryštof Hádek), policista Mirek (Kamil Švejda) si stěžuje na bolest zad a ukazuje na levý bok. Honza mu řekne, že je to žlučník. Žlučník se ale ve skutečnosti nachází na pravém boku. (Cheeker)

• - Poté, co bouchne burčák a dvojice myje u jezu auto, je všechno velmi špinavé. Oblečení kluků je však zcela čisté. (Kroup4)

• - Když Honzu (Kryštof Hádek) a Jirku (Lukáš Langmajer) navštíví policajti v pražském bytě, ve kterém je vypnutý proud, uplně v pohodě zazvoní. (Trumpitko)