Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ****

  A pak že u nás nemůže v současné době vzniknout obyčejná pohodová letní komedie s jednoduchým, ale nevtíravým humorem, natočená s jedinou ambicí - uvolnit se a pobavit. Vytýkat lze mnohé, ale klady převažují. Sympatická dvojka Hádek - Langmajer, herečtí veteráni (Lubomír Lipský, Václav Postránecký) v zajímavých rolích a Tereza Voříšková není jen krásné křoví, ale umí i hrát. 75%.(28.12.2016)

 • Radek99
  ***

  Letní komedie. Dosti nadhodnocená. Ty karikatury bodrých Moravanů, podlých a snobských Pražáků či pravých vinařů jsou docela laciné... Ale jinak to plyne asi tak, jak to v ,,letní" nenáročné komedii plynout má... Bohužel se prý chystá i pokračování... Podobné filmy: Svatba na bitevním poli(17.11.2008)

 • lesumir
  *****

  Po několika letech český film, který mě naprosto dostal a nepotřeboval jsem v sobě mít ani dvoječku ryzlinku. __ Terezka je krásná a její hluboký hlas mě dostával víc, než krásné obrazy přírody, pohodová muzika nebo rádoby moravský humor, který si čecháčci přebrali po svém. Tak nebo tak, líbilo se mi to. Moc.(3.8.2009)

 • Shakers
  ***

  Bobule Tomáša Bařinu sú podobné Scottovémmu Dobrému ročníku, ale nie je to na škoda. No priznám sa že som to kvôli tej podobnosti nepozeral, aj keď sa mi Scottov ročník páčil. Príbeh je celkom fajn, prostredie na sfilmovanie sa tiež našlo a rovnako tak aj dobrý herci na čele s Hádekom a Voříškovou (kvôli ktorej som si to vlastne pozrel :-)). Čo sa týka samotného filmu, tak je prekvapivo dobrý. Hudba, kamera, výprava, herci či príbeh to všetko tu funguje a vyzerá fajn až na humor, ktorý mi miestami kazil celý film. Niektoré vtipné scény sa tam nepodarili a ten lacný český humor zbytočne pokazil celý film čo je škoda. Inak sa jedná o jeden s tých lepších českých filmov. 65% - 3*(26.1.2013)

 • Malarkey
  *****

  Po zkouknutí filmu v kině zavládlo hrobové ticho...tak hrobové, že i já jsem pocítil dopad posledních kousků popcornu na samotnou plochu kinosálu, který svojí velikostí předčil jakýkoliv jiný sál, ve kterém jsem kdy v kině seděl. Tak velký sál na tak VELKÝ film, řekl bych, bohatě stačil. Bobule jsou fantastická komedie, tedy pro mě rozhodně ano, už to není žádný rádoby Hřebejkův humor, který za poslední dobu, jediný dokazoval, že naše země stále má smysl pro humor, ale konečně se můžu radovat z opět klasického českého nevtíravého zábavného filmu, který mě pobaví klidně na popadesáté shlédnutí a je tak příjemný, že opravdu každá scéna mě příjemně potěší a zahřeje u srdíčka. Tak dlouho se mi to u českého filmu opravdu dlouho nestalo. Jeden z mála filmů, na který jsem se těšil, a dostal jsem to co jsem chtěl. Bobule jsou filmem, který si rozhodně zaslouží některé ocenění. Minimálně za skvělý nápad, který je dokonce skutečnou událostí, fantastickým příjemným humorem, parádním zpracováním, nebo když už ne ničím jiným, tak samotnými herci. Nemůžu si pomoci, ale já tak rád vidím jiné tváře než stále dokola Trojan, Geislerová, Donutil a další. Netvrdím, že jsou to špatní herci, jen jsou tak často obsazováni, že v jejich rolích nevidím rozdíly. Zde je to všecko tak hezké a příjemné, že samotné pití vína musí být pro Moraváka takovou chloubou jako jeho krajina samotná, jež mě hodn překvapila už tím, že je tak nádherná. Přiznám se, nečekal jsem, že řada obrázků z tohoto filmu mě natolik překvapí svojí nádherou, opravdu ne. A to je minimum toho, co mě v tomto filmu překvapilo. Jen můžu dodat, že byla čest na tento film jít do kina a podpořit tím českou kinematografii, která mě tímto filmem potěšila. Opravdu příjemně potěšila. --- Opilý řidič, veselý vrah(13.4.2008)

 • - Poté, co bouchne burčák a dvojice myje u jezu auto, je všechno velmi špinavé. Oblečení kluků je však zcela čisté. (Kroup4)

 • - Ve scéně z Poslanecké sněmovny se objeví poslanec za KDU-ČSL Pavel Severa. (claudel)

 • - Když Honzu (Kryštof Hádek) a Jirku (Lukáš Langmajer) navštíví policajti v pražském bytě, ve kterém je vypnutý proud, uplně v pohodě zazvoní. (Trumpitko)