• Gilmour93

Krásný pálavský kraj nepotřebuje kýčovitou reklamu leteckých záběrů, to spíše tento "sobotní megafilm" z produkce nejmenované komerční televize, jenž by se jinak jen na základě svých kvalit prodával docela obtížně.. Snaha o poetiku funguje okrajově, snaha o humor Trošku trapná, karikaturní a hlavně neoriginální. Celé mi to přišlo, jako kdyby vám ve vinném sklípku nalili své nejkvalitnější Rulandské modré a pak ho smíchali s colou..(26.10.2009)

Pokud jsem Grandhotelu dal 4 na hraně, tady to jsou čisté, možná i něco víc, než 4. Hodně příjemný snímek z prostředí českých vinic. Hádek se snaží seč mu síly stačí, ale stejně si myslím, že jej zastínil Lukáš Langmajer, bratr známějšího Jiřího. Opravdu pěkný film. A pokud se po něm napijete vína či burčáku věřím, že si jej vychutnáte víc. Opilý řidič, veselý vrah.(24.5.2008)

FIlm, od kterého jsem nečekal nic zvláštního, nijak zvláštní nakonec taky nebyl. Na tři hvězdy ho pro mě vytáhla moravská krajina, kterou miluji, Tereza Voříšková, kterou nemiluji, ale kdybych mohl, tak bych určitě miloval, a zásluhu má i Lubomír Lipský. Bobule mají hezkou náladu, konec léta z nich skoro dýchá... Ale jen skoro, protože pořád máte pocit, že si spíš listujete časopisem plným fotografií, než, že "jste na hodinu a půl přímo tam".(25.10.2009)

Moje očekávání bylo o něco větší, ale zklamaný z filmu nejsem. Ta předpokládaná pohodová atmosféra se dostavovala velmi pozvolna a tak jsem měl čas si užívat řidičského umění mladšího z rodu Langmajerů, souboje dopraváků s ovíněnými kriminalisty i Hádka stylizujícího se do role bodrého moraváka. Ve výsledku to byl fajn strávený čas.(6.3.2009)

• EdaS

Tereza Voříšková je možná neskonale sexy, ale to je asi tak všechno pozitivní, co o Bobulích můžu říct. Obrázky z Moravy jsou pěkné, pokud vzýváte reklamní kýč, přesvědčivost pražských herců nulová, režisérův smysl pro gradaci a pointu gagu žádný. Sice to celé docela uteče, ale jinak je to film dobrý akorát tak pro Pražáky. Nadhodnocení téhle upachtěné rádobykomedie svědčí o zoufalé úrovni české kinematografie.(11.11.2008)

• - Ve scéně, kdy policisté najdou Honzu (Kryštof Hádek), policista Mirek (Kamil Švejda) si stěžuje na bolest zad a ukazuje na levý bok. Honza mu řekne, že je to žlučník. Žlučník se ale ve skutečnosti nachází na pravém boku. (Cheeker)

• - Když Jirka (Lukáš Langmajer) při provokování berana utíká do auta, je jasně vidět, že na zadním sedadle nikdo nesedí. V dalším záběru je však na zadním sedadle Klárka (Tereza Voříšková). (Kroup4)

• - Hlídka dopravní policie má špatné hodnostní označení. Podporučík používá jiný typ hvězdičky, než je u PČR zavedený. Taktéž nereálné je složení hlídky ve dvojici podporučík s nadstrážmistrem. (Horryx)