Je podzim a 16tiletá minnesotská školačka Juno náhle zjišťuje, že je těhotná. Otcem dítěte je její nejlepší kamarád Bleeker. V čekárně interrupční kliniky se svérázná Juno rozhodne, že dítě porodí a předá k adopci. Rodinu si však vybere sama. Se svým plánem se svěří otci i nevlastní matce a pak už nerušeně pokračuje ve školní docházce. Zvolený adoptivní pár patří ke zbohatlíkům, ona je upjatá puntičkářka, on pohodář. Juno za nimi zajede, podepíší dohodu a život jde dál. Podaří se Juno splnit plán, který si stanovila? A co na to všechno říká Bleeker? (Filmbox)

yatan

Juno je jeden z najlepsich filmov roku 2007. Od prvej chvile ako film zacal som vedel ze pojde o stylovy, utulny, vtipny a inteligentny maly filmik ktory sa ma dotkne..konecne nieco vytrca z sedeho trapneho americkeho priemeru..zamiloval som sa do tohto filmu..skoda ze Marion Cotillard natocila Edith Piaf ten isty rok :( Ellen Page bola neskutocna..a Michael Cera nezaostava.. 10/10 v ramci svojho potencialu..(16.minuta-najrozkosnejsie dievcatko na celom svete) ()

Jungler

Moc pěknej pohodovej filmek. Ellen Page je jako prostě rozkošná a Cera jako novopečenej fotřík je taky celkem sympatak :) ()

goodoil

Hodně průměrný film, vůbec žádné emoce, jenom naivní americký příběh, který z těhotenství dělá až příliš snadnou záležitost. ()

Sticks

Neviem či to robil český dabing Lucii Vondráčkovej alebo samotný film, ale táto komédia nepatrí medzi najvydarenejšie. Ide len o úprimnú spoveď tehotnej tínedžerky a umelých medziľudských vzťahoch, ktoré sú priam úsmevne vyumelkované. Juno nerieši vôbec nič a je maximálne flegmatická. Jej rodina je milujúca ako všetci ľudia naokolo, skrátka žiaden človek čo by sa mračil. Vtipných momentov tu niet, len akýsi pocit šťastia na konci filmu. No fuj. 5,25/10 ()

Filousik

Film, který mě absolutně dostal svojí pohodou, hlavní herečkou a k pohodě přispívající muzikou. Mísí se zde drama s komedií podáno v dobrém poměru a ne zcela předvídatelným vývojem. Na něco podobného, jsem ten večer měl náladu a tento film se mi do ní absolutně trefil, proto bohužel asi z mé strany ne zcela „objektivní“ hodnocení, ale když vím, že se na film podívám vždy rád znova tak mi nezbývá nic jiného než dát hodnocení za 5. ()

rogger

Och!! Podľa ostatných hodnotení som čakal niečo fakt svieže, zaujímavé, ale bola to neskutočná nudaaaaa. Trpel som fakt. Ale za to soundtrack výborný. Takže 3/10. ()

brtko

Minus jedna hviezdička za nepochopitelne obsadenie Jennifer Garner. Jej roli som veril azda najmenej. Inak je Juno veľmi netradičný film, ktorý si vás ľahko získa. ()

Diskantka

Pořád sem čekala kdy Jennifer Garner někdo nachytá ve sklepě, jak pitvá malý dětský těla a nestalo se....No každopádně čtyři hvězdy za to, že její rozhodnutí změnily mikronehty plodu v jejim břiše a za skvěle padnoucí song All I want is you........chill ()

FREEWHEELER

Kiež by bolo takýchto milých filmov viac. Niekedy človek naozaj potrebuje "vypnúť" a cítiť sa príjemne. A ja sa prehlásim za fanúšika. ()

Sakyvanity

Počáteční scéna mě donutila se zamyslet, jestli mám pokračovat nebo film vypnout. Jsem šťastná, že jsem se koukala dál, protože díky tomuto filmu, jsem si Ellen Page naprosto zamilovala! Jeden z nejlepších filmů! ()

theFtip

Ellen Page roli zahrála dokonale, myslím že je to jeden z největších talentů Hollywoodu. Já tenhle film miluju a můžu se na něho dívat pořád dokola. ()

HellFireFery

Nádherný příklad toho, jak málo stačí k tomu, aby se divák u filmu bavil. Neočekávejte dějové zvraty, momenty překvapení atd. Pohodlně se usaďte a bavte se nad nádherným příběhem mladého děvčete, které přijde do jiného stavu a neví si rady. Mezi sympatickými postavami jednoznačně vyniká nádherná Ellen Page, které sekunduje sympaťák Michael Cera (škoda, že nedostal více prostoru). Více a více takových odpočinkových filmů, prosím. ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Reitmanova „žena ve stínu“

Reitmanova „žena ve stínu“

06.08.2010

Jason Reitman se definitivně zařadil mezi tvůrce, jejichž nové projekty sledujeme s velkým zájmem. Pro drama Young Adult se navíc spojil se scenáristkou Diablo Cody, která pro něj napsala už… (více)

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009