Je podzim a 16tiletá minnesotská školačka Juno náhle zjišťuje, že je těhotná. Otcem dítěte je její nejlepší kamarád Bleeker. V čekárně interrupční kliniky se svérázná Juno rozhodne, že dítě porodí a předá k adopci. Rodinu si však vybere sama. Se svým plánem se svěří otci i nevlastní matce a pak už nerušeně pokračuje ve školní docházce. Zvolený adoptivní pár patří ke zbohatlíkům, ona je upjatá puntičkářka, on pohodář. Juno za nimi zajede, podepíší dohodu a život jde dál. Podaří se Juno splnit plán, který si stanovila? A co na to všechno říká Bleeker? (Filmbox)

mazadlo

Příjemný film o problému který je tak trochu dost ze života. Navíc hlavní hrdinové jsou pro své role vybrání skvěle a nenápadný Michael Cera na mě po celý film působil jako skvělý nadcházející otec :D Juno je navíc potrhlá přesně jako její představitelka...navíc má film i co říct a to se v poslední době cení dvojnásob!!! ()

Imrwere

Pří průběhu filmu, jsem nad dějem nějak nepřemýšlel, což u mě není normální. Konec konců jsem od toho čekal něco trochu víc, ale na druhou stranu to mohlo být i horší. Docela v poho, líbilo se, ale nenadchlo. Hodnocení zlatou střední cestou, tudíž * * * 24.8.2011 jsem měl možnost shlédnout film podruhé a tentokrát mi to přišlo už o něco lepší, možná tím, že už jsem věděl co očekávat, možná to tak není. Nevím. Každopádně jednu hvězdičku na hodnocení přidávám. Takže * * * * ()

Jorge-Z

Reitman točí tak lehké snímky, že to divákovi nikdy vadit nemůže. Juno je zbouchnutá šestnáctiletá holka ze střední, která svým nadhledem a upřímností převyšuje ne jenom své vrstevníky, ale leckdy taky dospělé. Ellen Page je skutečně vynikající. ()

Mikino00

Nemůžu se zbavit dojmu, že se jedná o naprosto obyčejný, leč příjemný film, který během hodiny vyšumí z mé hlavy. ()

Ollie235

Dospěle odvyprávěná a natočená teenage komedie, u které jsem se ale moc nezasmál. Přesto rozhodně nemůžu říct, že bych byl zklamán. I přes počáteční nudu a několik až trapných scén, kdy jsem už myslel na to, že bych si měl raději pustit něco jiného, se film v druhé polovině příjemně rozjel a díky výborné Ellen Page a správnému konci jsem vlastně i docela spokojen. Reitman opět dokázal, že umí natočit zajímavý film. ()

Marys

Pekné, nápadité, úsmevné, nedá sa povedať, že úplne extra zapamätateľné, možno mi trochu prekážalo vykreslenie charakterov postáv, ktoré bolo sem-tam trochu hmlisté a nedalo sa mi v tom poriadne orientovať, inak ale celkom fajn film. ()

fredisek

Byla to zábava. A to je asi tak všechno. Kromě dobré hudby, tam nebylo nic, co by překvapilo nebo mě nějak zaujalo. Očekávání byla veliká, ale ve srovnání s ostatními ne zrovna mainstreamovými filmy je Juno jalové. Všechny vyprávěcí postupy jsem už někde viděl a byly nápaditější. No, neporodil jsem z toho... ()

Kejf.

To je takovej milej film tohle :) Ma hezkou podzimni atmosku a celkove je takove roztomilej... I zaslouhou bezvadnyho soudntracku :) ()

Ukko

Michala dCeru mám rád. Asi nejvíc mi imponuje jeho chlapecká plachost a upřímnost (někoho mi to připomíná), proto jsem se na film Juno opravdu těšil. Mýtické zkazky o skvělém scénáři, Ellen Page a hudbě mé očekávání ještě podpořily. A jak to dopadlo? Juno je hezký film. Ellen Page válí, rodiče rodičují a Michael Cera mlčí. Scénář je pěkný a podpořený stylovou hudbou šitou filmu na míru. Nicméně jako nezávislou "pecku" bych Juna nehodnotil. Kupříkladu závěrečná pointa filmu mě moc nevzala, i když jsem byl naměkko. Nejvíce jsem si asi užíval scény s Jennifer Garner a Jasonem Batemanem, které měli zvláštní partnerský náboj. Žádná pecka (ani bohužel srdcovka), ale stojí to za zhlédnutí kvůli své upřímnosti a civilnosti. ()

zelvicka.

Zamiloval bych se, ale na maminy jsem ještě mladej. V každém případě jsem udělil přímý zákaz mé přítelkyni sahat na moji dýmku, aby to se mnou náhodou ve dveřích někdy neseklo. ()

Milky.

Další z těch malých příjemných filmů, které člověka neserou chybami a různými nedodělky. Dobře se na to koukalo a asi největší přidaná hodnota je tady sexepíl Ellen Page. Každopádně nejspíš si na to za pár měsíců ani nevzpomenu.f ()

Terezinka198 odpad!

Asi mi po celou tu dobu uniklo, co na tom bylo tak zajímavého - holka se nechala zbouchnout. A o tom byl celý film? Jestli mi tvůrci chtěli sdělit něco dalšího, bohužel. Nic jiného v mé mysli nezůstalo - jenom neskutečně otravná hlavní hrdinka. ()

Prdly_Tatka

Nevím, jestli to byl záměr nebo se to tak sešlo, ale z filmu dýchají severské státy. Kdybych nevěděl, o jaký film jde, myslel bych si, že o dánský.   Adoptivní rodiče si klidně mohli zahrát Julia Roberts a Charlie Sheen, ale to už by bylo dosti americké. ()

Renfield

Jmenuje se to Juno, je to o Juno, přesto mám pocit, že se z její přítomnosti mohlo klidně ubrat. To však zase neznamená, že by mě Ellen Page v roli nebavila, ale občas exhibuje až příliš, což byl pravděpodobně záměr. Prostoru pro ostatní postavy je tak minimálně, snad s výjimkou Marka. Ještě důležitější v příběhu je však Paulie, jenže jeho trenky se tu spíše mihnou, větší čas má až v závěru. I když se to nemusí zdát, je to spíše menší výtka, film mi sednul a líbí se mi, v jak pohodové atmosféře dokáže Jason Reitman vyprávět jinak velmi vážné téma. Však ono se vlastně nic neděje, když už se stalo. 75% ()

Phillo

Neviem sa zbaviť pocitu, že z tohto mohla byť kompletná silná a bezkonkurenčná dráma, nebyť tých pokusov o vtipy a teenagerskú zábavu. Tá sa dobre (tak ako total-looser výzor Michaela Ceru) hodila do Superbad než sem. Potenciál tohoto filmu znásobený viac než dokonalou Ellen Page bol určite väčší... Každopádne je to na Oscara dostačujúce a niekoľko krát lepšie než Little Miss Sunshine. 75% ()

Co chystá Jason Reitman?

Co chystá Jason Reitman?

10.05.2016

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Reitmanova „žena ve stínu“

Reitmanova „žena ve stínu“

06.08.2010

Jason Reitman se definitivně zařadil mezi tvůrce, jejichž nové projekty sledujeme s velkým zájmem. Pro drama Young Adult se navíc spojil se scenáristkou Diablo Cody, která pro něj napsala už… (více)

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009