Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

EnneX

Jednoznačně super oddechová záležitost, která je velmi zábavná a morče je prostě super. Všichni herci hráli dobře a i scénář se mi líbil. Jako rodinná komedie je tohle naprosto skvělá volba. ()

*Fish*

Asi nejsem dostatečně intelektuálně vyspělý tak, jako většina zdejšího obecenstva, ale u tohohle jsem se prostě bavil. A originální pojetí se tomu upřít nedá. ()

ZeeZee

Tie tri hviezdicky sú za Adama Sandlera, za scénu so žuvačkami (môj tajný sen je stáť s dáždnikom zatiaľ čo na vás pršia žuvačky :D), a v podstate za slušné herecké obsadenie:) ()

MFA

Spousta dobrých herců a docela kvalitní výprava ale obsahově velmi slabé, trapné a hlavně hloupé až na půdu. Samozdřejmě je to snad jen pro děti, ale stejně by asi člověk našel spoustu lepších dětských filmů než je toto. ()

Terez_Vv

Sandler sice jako vždy příliš "sandlerovský", Guy Pearce tuto roli vůbec neměl brát. Ale ano, na večer k usínání to je roztomilý film. ()

Ondrew

Da sa povedat, ze Adama Sandlera mam staby herca vcelku rad... Je sice pravda, ze kvazi najviac u mna zabodoval iba v 3 (slovami troch) komediach Kurs sebeovladani, dalej Klik - zivot na dalkove ovladani a dajme tomu, ze i v Jack a Jill. Otazkou ostava, PRECO MU, WTF, KONECNE NIEKTO NENAPISE SCENAR, KTORY BY MU SADOL DOSLOVA AKO RIT NA SERBEL!!!. Trochu mi pripomina jeho kolegu Bena Stillera, ktory taktiez obcas balancuje na pokraji toho, co je uplne v pohode a co je... ehm... vcelku znesitelne. Rozdiel je vsak v tom, ze Stiller ukazal svoje kvality i ako reziser, co dokazuju filmy typu "Zoolander" ci absolutna JEBA na poli novodobych parodii v podobe "Tropickej burky", co je jasnym dokazom, ze Stiller je rozhodne viac nez "len" herec... btw, podotykam, ze v case pisania tohto prispevku som este nemal moznost vidiet pokracovanie modelskej parodie "Zoolander 2". Nech je ako chce, je zrejme fakt, ze Sandler (nanestastie?) nikdy nedosiahne kvality podaktorych kolegov... Sam netusim, ci je to len v nom, alebo by vskutku potreboval, aby niekto napisal vhodny scenar, s ktorym by sa dokonale stotoznil. V tomto filme sa sice (tradicne) snazi, no vysledok je maximalne nemastny-neslany. Mozno by mal radsej zabudnut na snimky, kde vystupuje s deckami, vdaka comu sa musi chtiac-nechtiac kapanek znizovat na ich uroven, aby film ako taky daval zmysel... a nasledne by bolo vsetko o niecom inom. Zial, takto nemam inu moznost, nez udelit dalsej patlanine "made in Hollywood" len podriemerne hodnotenie, hoci je pokojne mozne, ze napr. samotny Sandler za to vlastne ani nemoze (ono je totiz fakt, ze film sam o sebe je fakt riadna kravina). Takze... 40%. ()

LencaN

Pohádky na dobrou noc mě fakt bavily. Není to vyloženě dětský film, ale je to určitý forma rom-kom s pohádkovými prvky. Ty fantazy okýnka, kde děti a jejich stejda vypráví příběhy a hrají si, co si v té pohádce třeba může hrdina dovolit nebo co se mu může stát, to mě moc bavilo. Vždycky si našli nějakou správňáckou verzi, jak přirovnat skutečný život do světa princů, víl a římských zápasů. Adam Sandler tvoří s "nejkrásnější dívkou v kraji" moc hezký pár a hodně jsem jeho postavě fandila, aby se dočkal svého vysněného místa v hotelu, který původně patřil jeho otci. Courteney Cox už opravdu působí díky svým plastikám docela uměle a na roli lehce prudérní matky se hodial víc než dost, už to není naše milá Monica z Přátel. Jinak si ale nemůžu na nic stěžovat. Na konci mi bylo i líto, že to nepokračuje aspoň ještě chvíli dál. ()

SNovotny86

Sandler patří mezi mé oblíbence, ale ani jeho (standardní) výkon tenhle film nevytáhnul z bažin lehkého podrůměru. Po zhlédnutí traileru jsem byl nadšený, jenže... Celé to působí nějak nedotaženě, když jsem film dokoukal, připadal jsem si, že mi něco uniklo, protože to celé najednou strašně uteklo a ve skrze nic moc se nestalo. Nápad je to skvělý, ale z fantaskních scén vymyšlených dvěma malými uličníky je v Bedtime Stories jen několikaminutové pásmo, které vypadá slibně, ale jako kdyby došly finance na megalomanské scény -- najednou je po něm. Mezi klasiky se ale - i koukajíc na diskuze - zařadí scéna s pršícími žvýkačkami. ()

doollaar

Vyborne pokoukani ,tak jako obvikle,Sandle narame zahral roli viniokajciho dobraka.Neznam slov jak narame pochvalit tento film.Jen asi ten dabing me nepotesil,. ()

oceanic6

Adam Sandler je tu v ďalšej komédii, ktorú možno označiť za "typickú sandlerovku". Všetko čo diváci na Sandlerovi milujú a nenávidia , nájdu aj tu. Menej podarené gagy striedajú tie lepšie a film sa naozaj rýchlo dovalí na svoj koniec. Vo filme okrem hlavnej hviezdy uvidíte aj obrovské množstvo menej či viac známych tvárí vo vedľajších úlohách - najviac asi treba pochváliť Russella Branda alebo Roba Schneidera. Najväčšou chybou filmu tak zostáva scenár, ktorý je naozaj len veľmi jednoduchý a na nejaké zvraty prípadne zložitý dej môžete rovno zabudnúť. Vôbec to ale nevadí lebo vďaka skvelým nápadom, pohodovému humoru a až prekvapivo vydareným efektom a výprave sa budete veľmi slušne baviť po celý čas! ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)