Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

pakobylka

Příběh, který vám naslibuje modré z nebe - že prý pohádku dokáže proměnit ve skutečnost. Ale nenechte se mýlit - po nadějném úvodu to až tak růžově nevypadá: 1) V zásadě nemusí vadit, pokud je domácí zvířecí mazlíček digitálně upraven a vyhlíží jako mírně odporný umělohmotný idiot. Asi to má být vtipné. 2) V zásadě nemusí vadit, pokud hlavního hrdinu považujete za natvrdlého pitomce. Někteří hlavní hrdinové mívají neúměrně dlouhé vedení, přesto si dokážou bez problémů udržet přízeň vděčné divácké obce. Jenomže jejich tupost nesmí překročit pomyslnou hraniční čáru. Jakmile se stanou NAVÝSOST TRAPNÝMI natvrdlými pitomci, stávají se spíš nevítanou přítěží a veškeré sympatie rychle a nenávratně ztrácí. A to není dobré. Pro příběh - ani pro hrdiny ... 2,5* ()

Juto

„Príbehy na dobrú noc“ nie sú obzvlášť nezabudnuteľné, slúžia na to, aby pobavili divákov. A hlavne malé deti. 4/10 ()

Maty85

A. Sandler je borec a dostává odemně *. Další * dostává fakt přehnaný morče :-D ..... ovšem tím to všechno taky končí. Mizernej scénař je hlavní slabinou tohodle snímku. Čekal sem určitě víc..... bohužel ()

c.tucker

Nijak zázračné to nebylo, ale trošinku jsem se pobavil a nemusel jsem u toho vůbec přemýšlet. Trošinku to pokulhává a nesmyslností je tam přehršle, ale co naplat na totální dno to nekleslo a výskyt Keri Russell mě potěšil. ()

KajusaK

Nápad to byl skvělej, ale trošku blbě dotaženej .. Neříkám, že jsem se nesmála - zato dávám alespon ty 3 hvězdy.. ()

Medwídek

Já nevím, rozleželo se mi to v hlavě a abych pravdu řekl, už to ani není klasická "Sandlerovka". Děj byl opravdu předvídatelný a jak spousta píše, nejlepší na tom celém nakonec bylo morče :) lepší 2* ()

bk81

Vcelku v pohodě užitých 99 minut. Jsou mnohem lepší komedie, ale možná ještě víc je jich horších. A Sadnlerův humor mám rád. ()

Radiq

Jak už mám ve zvyku říkat o filmech se Sandlerem - byla to klasická sandlerovina. Bohužel nemůžu v jedné větě použít slovo sršet a vtipem. Ale můžu říct, že jsem u toho měl dobrou náladu a sem tam jsem se i usmál. Takže taková pohodová koukanina. Nejvíc mě bavil Guy Pearce, jemuž role záporáckého řiťoleze dobře sedla do sedla. Zohan byl o dost lepší, Chuck a Larry ještě lepší atd. atd. ()

otík

Příjemně tradiční rodinný film s Adamem Sandlerem a dalšími známými herci, kteří spolu vytvořili jeden slušný tým, jenž táhne za jeden provaz a dokáže na hodinu a půl zabavit celou rodinu. Pravda, asi uprostřed opakující se děj přeci jen začne dospělého nudit, ale i tak celý film je příjemně zabaví malé i dospělé. Navíc je tu hodně vtípků, které zaručeně fungují a od srdce rozesmějí. ()

drexik

Trochu slabé na to kolik se dá z podobného tématu vyždímat. Trpím pocitem že jsem byl ochuzen lenivostí scénáristů, no ale budiž v rámci svého žánru to účel jakžtakž splnilo. Adame!! Přístě čekám zlepšení, sic ti strhnu hvězdičku :-) ()

ecceHOMMO

Rozprávkový rodinný snímok z ktorého srší dobrá energia a v ktorom nechýbal typický Sandlerovský humor. ( a nápad so žuvačkami bol skvelý....fakt skvelý ). ()

PeterNet

!!!!! OTŘESNÝ ČESKÝ DABING !!!!! Jinak fajn film před spaním, když se vám nechce nad ničím farat. Rob Sneider nemohl chybět :) ()

kinghome

Přesně důvod, proč se nekoukám na Americké komedie víc jak jednou. Prostě na poprvý to nevypadá jako taková sračka a hraje tam Sendler, kterýho mám docela rád, tak jsem si řekl "Dám tomu 3* zas tak špatný to nebylo" jenže na podruhý už nemůžu přehlížet všechny ty sračky okolo a ten příšernej děj a trapný fóry, takže snižuju na 2*. Tohle je prostě nepovedená komedie nevím pro koho, dětem bych to rozhodně nepouštěl a pro větší to je nuda. Takhle dávám alespoň jednu * za toho Sandlera a druhou za Bulvu, nebo jak se ten divnej křeček jmenoval. Zbytek je dost o ničem. ()

Mrkvič

Takové herecké obsazení a já na film narazím po dvanácti letech. Přitom jiné Sandlerovky jsou všude možně a jsou příšerně debilní. Pohádky jsou fajn a jde o takové celkem klasické lehce dobrodružné a lehce romantické vyprávění za účasti dětí. Odrostlejší divák se vždy těší na novou pohádku, protože přijde na řadu stylizace do westernu, scifi nebo středověku. Stejně tak záporáci s tvářemi Guye Pearce a Lucy Lawless potěší zkušeného diváka. No a ve výsledku jsem si ani nebyl s klidným svědomím jist, jestli hlavní hrdina skončí s "Paris Hilton" nebo dobráckou paní učitelkou. Přál bych mu klidně obě. ()

terunka003

Hezké, milé, kouzelné, čarovné, nápadité × jednoduchý děj, prostá zápletka. Film Bedtime Stories mě mile překvapil. Pohádky na dobrou noc jsou vyprávěné dvěma malým uličníkům. Ti se zapojují do vyprávění měněním různých zápletek a jejich vyvrcholením. O to kouzelnější překvapení je, když se další den jejich pohádka opravdu vyplní ve skutečném životě jejich strýčka. Ten se snaží využít tohoto večerního vyprávění ke svému splnění snu. Bedtime Stories je odlehčená komedie, která jak jinak, končí šťastně..a nejlepší je Bugsy! Once upon a time.. ()

Beky

Pohodová komedie, která nezklame ale ani nenadchne!! Minimálně jednu postavu si zapamatujete určitě, ale člověk to tentokrát nebude:)!! Mně se Sandler v této poloze prostě líbil, po hrozném Zohanovi přichází s něčím na co se může podívat dokonce i celá rodina a to je na Sandlera neobvyklé!! Dál mě potěšil elegantně přehrávající Pearce, který určitě všechny fanoušky nenadchne a nakonec Russell Brand potvrzující svůj komediální potenciál!! Jednou větou: Vidět v Áčkovém filmu Lucy Lawless potěší, i když nemá zrovna velkou roli...za to v Bitch Slap, v Béčku jak má být, to určitě rozjede ve velkém stylu, nemůžu se dočkat:))!! ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)