lord-artoo odpad!

...vypravuje, jak tam přišel, co všechno dívka neměla na sobě, jak se její poživačnost projevovala, vysvětluje, proč měla k posteli připevněný řetěz, co s ním musel dělat – no prostě: nuda, nuda, šeď, šeď. ()

smajly

Pohodový film, který vás bude bavit, pokud neočekáváte salvy smíchu...dalo by se říct "úsměvná komedie". Pro mě je to taková ta klasika, která se sice v žádném ohledu nezapíše zlatým písmem do kroniky světové kinematografie, na druhou stranu zase ve všech ohledech dosahuje nastaveného standardu. Možná tím byl film trochu nemastný, neslaný. Občas se objevily sekvence, kdy děj začínal nudit, ale nebylo to nic fatálního. Jasonovi Segelovi role sedla a zaslouží si pochválit. I když považuji tohle dílko za tuctovou záležitost, asi si jej budu provždy pamatovat ze dvou důvodů - toho, že J.S. ukázal bimbase a Mila Kunis obnažený hrudní košíček. Za to, pánové a dámy, dávám 60%. ()

MAAUZ

Vtipná a romantická komedie s bezvadnými herci. Jason Segel (HIMYM) tu byl skvělej a Mila Kunis je kočka jako dycky. Něco tak hezkýho a upřímnýho mezi jednotlivými postavami jsem dlouho neviděl. Naprostá přirozenost s pěkným koncem. Víc takových, ty nové komedie mě moc neba. ()

HarqAlAda

Prosím si viac takýchto filmov. Svieža zábava ktorá jemne a niekedy aj drsne naráža na stereotypy pričom si zachováva tvár a nejde silou mocou za hranu. A keď áno, sedí to ako Kristus medzi nohami. Odporúčam, dostal som omnoho viac ako som očakával. ()

topi80

Jestliže sledujete film 35 minut a jediné, co si pamatujete, je havajské prostředí plus pták a prdel hlavního hrdiny, je na filmu asi něco špatně. Změť špatně sestříhaných scén bez pointy. Ta hvězdička je za Havaj a za ujetého nového nápadníka hrdinovy bejvalky... Totálně ztracený čas. ()

hazdrova

Jason Segel a Mila Kunis sa k sebe nehodia, čo je možno základný bod filmu. A vôbec tam nie je žiadna romantika, teda okrem sexu a penisu Jasona Segela. A napriek tomu to funguje. Možno to bol zámer a možno nie, ale podaril sa tu veľmi príjemný a neokukaný vtipný príbeh, ktorý sa nehrá na klišé a je taký prirodzene trápny. 4* ()

Shitonit

TY vole, já si to pustil omylem místo Prvního člověka, takže jsem čekal poněkud jinej žánr. No na tu hrůzu to docela šlo, sic mi to nic nedalo, ale ani nic nevzalo, takže kopačky mohu s klidem označit jako šedý průměr Americké nicotnosti, multituctová záležitost, kterou bych doporučil např těsně před spaním, k rychlejšímu usnutí, páč děj to myslím moc nikam neposunuje. N začátku příjde blbka, a nahatýmu ignorantovi sdělí, že na něj jebe. V tuto chvíli to je dobrý, natáčet to s povadlým bimbasem muselo bejt kouzelný, a jakožto průměrný chlívák jsem se odmníval, že zvadlý péro nahoní zázrak, a povstane jako bájný pták Fénix, to se však nestalo, a tak mě to přestalo bavit.. Nebo to bylo tím, že jsem to víceméně prospal... ()

Milda003

Obyčejně tyhle filmy nesleduju, ale tenhle jsem náhodně shlédl v TV a fakt mne bavil. Herecké obsazení je divný a člověka neláká. Marshall Erikson a Veronika Mars mne překvapivě překvapili.. ()

Luciee113

Téma filmu naprosto úžasné, akorát mi chybělo víc vtipných scén. Pro kluky, kteří někdy dostali kopačky naprosto dobrá odreagovačka a zavzpomínání :-) a pro každého se ta pravá jednou najde, takže taky dobrý.... Čekala jsem víc ukápnutých slz při velké pobavenici, ale neva, aspoň nemusím prát tolik kapesníčků... .. jinak - u mě dobrý. ()

Maxmilian

Film jsem zhlédl s přítelkyní a byl to dobrý tah. Celou cestu domů jsem slyšel jen o filmu. To znamená, že ji to docela pohltilo. Takže výběr v kině byl výborný. Co se týče mě, tak bych ho vidět již nemusel. Klasická romantika se zápletkou a následným "happy endem". Dle mého názoru má americká romantická komedie již předem daný scénař. Pouze se mění obsazení herců a místo děje. Ale závěrem doporučuji návštěvu filmu s přítelkyní nebo ženou. Samotným pánum nedoporučuji (hlavně zábery ze začátku filmu:-). ()

RobbieM@N

Parádní romantický film, kde vše funguje tak jak má, vše do sebe zapadá a cliché jakoby neexistovalo, film sám sebe nebere vážně a na jazyk se mi dere slovo "inteligentní", prim hrají herecké výkony a casting, který byl sakra dobrý, Russell Brand tu podal výkon, který mne po celý film udivoval a nevěřím tomu, že některá rocková hvězda je tak inteligentní jako božský Aldous Snow, prostě takovéto pojetí jeho postavy byl skvělý tah, Mila Kunis překrásná a neokoukaná, a o Jesenu Seqelovi nemluvě, ten své kvality dlouho dokazuje v HIMYM, teď dostal ješté více prostoru, jen tak dál. ()

walecz

Ubohá slátanina jejiž autor a zároveň představitel hlavní role na vás vytáhne několikrát svůj pyj. Pokud nemává svým přirozením tak brečí jak malá holka. Když nebrečí, tak chlastá - a pak brečí. Zakouká se do něj sexy holka a on se chová jako kretén. Napíše vtipný muzikál. Najde si kamaráda. Mě tedy film absolutně neoslovil, s výjimkou Aldouse Snowa - jediný světlý okamžik jak ve scénáři tak na plátně. ()

glide4ever

Tak tomuhle filmu nechybí nic. Je vtipný, zábavný, romantický, dojemný a sexy. Sexy je hlavně ukrajinská kráska Mila Kunis, která vás dostane stejně jako mého oblíbeného hrdinu Marshla (HIMYM) :-) Ten to výborně napsal a ještě lépe zahrál! ()

Mr.Roman

Komédia ako má byť - zábavné postavy, situácie, inteligentné fóry, dej a výborné obsadenie. Navyše veľa odkazov na známe filmy a k tomu moje vlastné záchvaty smiechu. Ďalší film po Zbouchnutej a Superbad, ktorý dokáže inteligentne a kvalitne pobaviť a dokonca si dovolím povedať, že z tejto trojky najlepší :) ()

fordhont

Klasické romantické komedie plné elegantně oblečených lidí už nejsou nic originálního, přichází na řadu nový trend "bez cenzury". Situace mnohem realističtější než u předchozích "nablízkaných" romatických filmů; poměrně vtipné a sympatické (zejména skromný zjev Jasona Segela, kterého jsem si oblíbil v How I Met Your Mother). ()

pekas

Tak tohle je přesné rozhraní mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Hodně váhám, ale asi přece jen dám tři. Bylo to vcelku příjemné a nejvíc mě dostal fór "máš mezi stehny Krista, jen má kratší vousy". To jsem se zase jednou hodně zasmál. Jinak to je ale zapomenutelný film, kterých je spousta. ()

ab.dul

Pro mě celkem příjemná komedie, na kterou se dobře dívalo. Takhle nějak si představuju žánr romantická komedie. ()

Hank

Za kýčovité, nicméně nádherné scenérie, za pár vydařených vtipků, za tunu kliše a provařeností, za sladký a hluboce předvídatelný konec, za vtipného Petera z HIMYM, za pěkné baby okolo a vůbec....tři hvezdičky je prostě maximum, spíše dvě....má-li být člověk spravedlivý tak teda dvě. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru