manonfire

Jako romantický příběh vcelku snesitelné. Jako drama nepřicházející v úvahu, a jako komedie těžký průměr, jemuž chyběly (a to zoufale) hlášky. K tomu nevýrazný hlavní truchlič a strašlivě naroubovaný motiv tvůrce muzikálu. Mělo to pár příjemných momentů, to ano, ovšem za dvě hodiny pozornosti to nestálo. 40% ()

DeathTheKid

Když jsem film viděl prvně, dost mi krvácely oči. Nejsem fanouškem ukazování pindíků jako symbol pure comedy haha, takže jsem chvíli krvácel i teď, ale bylo to kupodivu snesitelnější. Humor byl najednou správně cringe a i Russel Brand byl snesitelnější. Dokonce troufale prohlásím, že byl i vtipný! Film ale nejede na humorné vlně v takové kadenci, která by mu vysekala 4 hvězdy, a také jsou občas divné nebo vlastně úplně zbytečné kamerové záběry a střihy. Kolem a kolem to na zapomenutelný večer u netflixu naprosto stačí. Jo a daaaamn, holky s hnědýma očima... ()

venca163

Pro mě překvápko jak sviň! Asi největší síla filmu je v tom, že působí hrozně opravdově. Jasně, bylo tam celkem dost "absurdních náhod", ale okrem toho - ty situace, ty myšlenkový pochody, ... - přišlo mi to často trefný. Taky mě hodně bavily vedlejší postavičky, takový neuvěřitelný týpci. =) (80%) ()

ZinedineCR7

Stále som myslel, že nie len pri dvojke Get Him to the Greek, ale aj tu mám plný počet. Túto chybu som dneska napravil. Je to jedna z najlepších komédii a veľmi rád sa k nej vraciam späť. Primárne neodolateľná Mila a sekundárne Russell Brand, ktorého len keď vidím, tak sa musím začať smiať, že akého dementa vie zo seba spraviť. ()

Soweek

Jason Segel se velmi osvedcil v HIMYM, zabodoval v Knocked Up, tak si zrejme rekl, proc se do toho nepustit natvrdo. A dobre udelal. Spolecne s Nicholasem Stollerem nam prinasi americkou komedii, ktera je verte neverte inteligentni a jejiz fory nejsou okoukane. Tema sice trosku postrada na originalite, ale jak film ukazuje, z tohodle pomerance se da vymackat jeste hodne stavy. Hvezdicku ubiram za ne moc povedeny a romantikou pretekly konec. ()

ZkuKol

První komedie z dílny Apatowa,která mě oslovila. A možná je to proto, že se nesnaží být vtipná za každou cenu, ale nechá plynout stokrát ohraný příběh nijak originálním, ale přesto svěžím způsobem. Ano jsou tu typicky Apatowovské postavičky i scény, které nemusím (tloustý fanoušek rockera a Kuna), které nejsou vtipné. Ale na druhou stranu Jason Segel je uvěřitelný a vtipný, Mila Kunis je fakt fajnová holka ve všech směrech a pár Kristen Bell+Russell Brand nic nepokazí, stejně jako tahle lehká letní komedie... 70% ()

Lencha

Blondýna, herečka ze seriálu se rozejde se svým klukem, který je hudebním skladatelem. Ona někoho má, on se trápí, protože ji miluje (nebo si to aspoň myslí). Klasická romanťárna, ale přece jen v něčem jiná:-) Možná to bude i tím, že se tenhle film obešel bez velkých hvězd a přesto se mu podařilo být dobrým. Výbornej byl výkon hlavně Jasona Segela a taky Mila Kunis zahrála svou roli výborně. I Kristen Bell zvládla svoji roli blondaté hvězdy ze seriálu celkem dobře. Kdo mi přišel komickej a chvílema i lehce odpornej byl Russell Brand. Tenhle film rozhodně pobaví. ()

slovan1

Jason Segel je borec. Do dokázal v HIMYM, člověk by si řekl, že se pro film nehodí, ale jak zjišťuji tak hodí. A jak! Kopačky jsou filmem, kde mě dokázal opravdu od srdce rozesmát. Jeho brečící scény na Havaji jsou best :-)). Film je o to lepší, že se odehrává právě na Havaji a člověka to příjemně naladí. Do toho všeho na každém rohu nějaká místní postavička, která většinou skvěle doplňuje hlavní protagonisty. Obě dívči postavy jsou navíc opravdu kočky. Ovšem, že i zde jsou nějaký ty klišé, ale jsou tu brány tak nějak jinak... Tak, že alespoň mě, to více chytlo za srdce, než v jiných komediích tohoto žánru. Palec nahoru. ()

sedm.1

Bez nějakého přehánění musím přiznat,že jsem byl tímto filmem doslova šokován.Šokován velmi,velmi příjemně!Přiznám se,že jsem vůbec nevěděl,co od Kopaček čekat,ale že to bude tákováto pohodička,extrémní šok.Sice jde o produkci Judd Apatowa,takže se určité rysy a styl dal očekávat,ale že se budu bavit až takto?Ikdyž nutno říci,že nejde o zábavu zalikáním se smíchy,ale spíše o navození neuvěřitelně přirozené atmosféry,kdy mi po celou dobu přišlo jako bych sledoval příběh kluka od vedle.OK,kluk od vedle by si asi nejel oddychnout na Havaj a jeho holky by nevypadali jako Bell s Kunis,ale ten příběh,chování,charaktery,reakce,to vše mi přišlo tak všední,lidské a normální,že jsem byl fakt průběhem očarován.A největší podíl na tom má určitě Jason Segel.Jeho upřímný scénář,ale především jeho vizáž,styl a vystupování je tak omračující,že si na tohoto chlapíka musím sakra posvítit.Už dřív mi na něm přišlo něco zajímavého,ale až Kopačkama jsem zjistil,co to je.Neskutečně lidské charisma.Jak už jsem zmiňoval,prostě kluk od vedle.Báječný.Dějově jinak nejde o žádnou pecku,po originalitě by také nemělo smysl pátrat,pointa naprosto jasná,přesto všechno si mě film chytil od prvních vteřin a i ne přes zrovna dvakrát veselé téma mi dal neuvěřitelnou dávku energie,odpočinku a pohody.Kopačky se zkrátka pro mě staly nejlepší romantickou komedií,neboť šlo o jednu z nejupřímnějších a nejpřirozenějších výpovědí na dané téma.P.S.jediné,co mě na konci filmu mrzelo,že ani Kristen Bell,ani Mila Kunis v sobě nenašli kousek toho exhibicionismu,co předvedl Jason Segel :) ()

prasacimor

Romantickým komédiám, ktorým by sa vo veľkom dávali 4 a 5 * tu bolo za posledné roky žalostne málo. Hodnotenie tu na CSFD a aj na IMDB, ktoré su skoro totožné ale svedčí, že občas sa fakt kvalitne vtipnú romantiku vyprodukovať podarí. Kopačkám nechýba originálny príbeh, velice vydarené obsadenie a skvelá hudba, plus exotický Havaii ako bonus. Najsympatickejšia Apatowka, ktorú si v budúcnosti nebudem váhať pozrieť aj tretí krát. . ()

civrss

Romantické komedie rozhodně nejsou můj šálek kávy, a pokud mám možnost, úspěšně se jim vyhýbám. Kopačky mi byly doporučeny jako rozhodně nejlepší romantická komedie od dobrého zdroje, tak jsem neváhal a zkusil. Zase ale bohužel pouze s dabingem a to fakt nesnášim a je to pro mě utrpení. Nejhorší je to ale u komedií, přijdete prostě o všechny vtipy, proto nejsem s Kopačkami zase tolik spokojenej. Prostě jsem se dostatečně nebavil. Ale krásná Mila Kunis a sympaťák Jason Segel drží film opravdu hodně nad vodou. Tam kde zaostává zábava a scénář, přichází oni dva. ()

pavcas

A to měla být komedie, tragikomedie nebo parodie? Protože chvílema to bylo trochu vtipný a chvílema dost tragický, hlavně když se brečelo. Potěšily mně dvě věci a to Mila Kunis, kterou mám ráda, protože je sexy, okatá a vtipná a v dalším životě bych se rozhodně chtěla narodit jako ona. A pak že jsem konečně viděla Rusella Branda v nějakým filmu a potvrdila si, že je fakt tak ujetej jak vypadá. Co jsem nepochopila byly koule (omluvte můj slovník ale nemůžu jinak) Jasona Segela několikrát během filmu, umím si představit plno jinejch herců, u kterejch by mně to potěšilo víc, nic proti němu. Každopádně jsem trochu zmatená jestli se mi to líbilo,ale na 3* to asi stačí. Aloha! ()

Lukoboss

Snaží se to být neskutečně milý, J. Segel si tím možná léčí nějaký svoje starý chmury z mladých let, nicméně ve výsledku komediální prvky přechází spíš do trapnosti a navíc tam prostoru pro smích moc nezbývá. Pak jsou tam místa jakože romantický nebo rádoby smutný, ale mám pocit, že to nefunguje. Hodněkrát divák narazí na to, že se postavy chovají naprosto nesmyslně a divně, ale kdyby vlastně tohle nebylo součástí, nic se tam nebude dít, takže je třeba to nějak překousnout. No a za zmínku tak stojí víceméně jen pěkná M. Kunis a potom R. Brand, kterej je vlastně asi tou nejlíp napsanou a zahranou postavou. Ostatní jsou tam jen tak do větru, nezaujmou. Viděl jsem to jednou a asi znovu nepotřebuju. ()

herr_carter

Možná škoda, že tuhle taškařici Apatow pouze produkoval a nebyl i u scénáře, potažmo režie, pak by to dopadlo asi ještě líp. Sice mám vždycky problém se Segelem, který i v tomto filmu působí jako největší slizoun a asexuální hovado, nicméně zbytek herců naštěstí dělá tuhle komedii poměrně příjemnou a stravitelnou komedií......................moje hodnocení = 6 z 10. ()

brooklyn73

Velice jednoducha komedie natocena z velke casti na Havajskych ostrovech je postavena na hereckem umeni Jasona Segel, ktere se sve role zhostil opravdu na jednicku, i kdyz 2x se mi zdalo ze trochu ujel ze svou roli trochu prehral.Mila Kunis fantasticka,uplne zastinila Kristen Bell.Kdyz bych ja si mohl vybrati,tak bych take dal prednost Mile.Nemohu nezminit herce Russell Brand,ktery je ozivenim a bez nej by film byl o dost chudsi. ()

šalenka

Tak tohle jsem nečekala...film jsem překonala s občasným mrknutím na hodinky a povzdechem kdy, že už bude končit. Přišel mi neuvěřitelně rozvleklý, ale vyrovnávaly ho občasné komické výstupy a spousta sexu všude kolem. ()

chmíří

No komedie to není špatná a vlastně jsem se párkrát zasmál, ale přece jenom jde vidět že komedie od Apatowa ještě nemusí být bomba a po Zbouchnuté a skvělém Superbad, jsou kopačky asi nejhorší! I když pořád patří k těm lepším než jaké se v poslední době točí. Ale příběh už prostě nemá takové grády, takže většinou se člověk směje těm menších roličkách a samotný děj ho nechá chladným...75% ()

NICOX

Jelikož "Zbouchnutý" sem dala 3+, tak "Kopačkám" musim dát 2+, protože jsou o dost slabší. Jako je fakt, že sem se párkrát zasmála, ale taky sem se asi tak třičtvrtě filmu nudila. No, docela zklamaní a Jason Segel mi tu připadá hrozně nesympatickej (přitom třeba v HIMYM nebo Zbouchtuný je v poho). Ale na druhou stranu Paulu Ruddovi to tu dost slušelo :) Jsem ochotná dát tomu ještě jednu šanci. Zatim 50 %. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru