Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

Hadža

Tak uz u jednicky jsem se dobre bavil,ale klobouk dolu tentokrat uz ty nechutnosti dotahli k vrcholu!!!Dockame se opravdu nepreberne nabidky-opravdu drsne krvave sceny,dobre hlasky,velke hrdinske ciny,ktere budou po zasluze potrestany,excelentni pitva vetrelce i znasilneni kocky(vypadala spokojene)!!:)))) ....a ta scena s nemluvnetem uz byla i na me hranici!:) ()

Dubro

Jano Gulager, šéfkuchár Krvavej hostiny ( Feast ), na ktorej sa podávali krvavé steaky a neviazaná zábava, pustil k vode svojho psychiatra a spichol ďalšiu obžerpárty. Jedálny lístok zrejme pajcol bezdomovcom a prizval si k tomu ochotných ochotníkov z Pičíndolu a všetkého schopných plastových mačkomrdov. Vraj má už recept aj na trojku. Božeuchovaj. ()

Martin741

Suhlasim so svojimi hororovymi oblubencami v tom, ze je to podpriemer zo vsetkych uhlov pohladu. Ono reziser Gulager sa nijako nepredviedol ani v jednicke, ale tuto, tu uz vladne reziserky amaterizmus na kazdom kroku. Dobre, postavy sa v hororoch casto spravaju dementne, ale vyvazuje sa to aspon nejakou atmosferou. Tuna sa ziadna strasidelna atmosfera nekona, postavy behaju z miesta na miesto bez logiky, zmetene a zbytocne. Prisera nevzbudzuje ziadnu hrozu, je az prilis digitalna. Hroza za 5 % ()

bourec

Vydržel jsem zhruba patnáct minut,pak jsem film vypnul,a šel spát.Nevim jestli má cenu točit něco pořád dokola,ale tohle už od začátku vypadalo hodně lacině,no co bysme taky mohli chtít po videofilmu. ()

cariada

Na to že jsem si vůbec nepomatoval první díl, tak sem nevěděl do čeho jdu a musím říct že jsem kolikrát nevěřícně kroutil hlavou na co že to koukám. Jedna absurdita střídá jinou, spousta koz, všude samá krev, mutanti, liliputi, lesby na motorkách a pod. Prostě úchylárna u které se budete smát od začátku do konce, film krásně utíká od začátku do konce jedna velká akce. Nic pro slabé povahy. ()

Flaxik

pro mě jednoznačně lepší než jednička. Ve filmu pozorný divák odhalí, jak se opravdu projevuje láska ke zvířatům a co mají kočičky rády. Zcela jistě se dá zahlédnout u kus odhaleného ženského těla a nejenom to! Zjistíte, že trpaslíci jsou nespravedlivě diskriminováni, blondýnky potřebují občas pevnou ruku, případně i nějaký tvrdší nástroj, mimozemšťani se musí prozkoumat opravdu do hloubky, ale především je zde zcela empiricky zjištěno, že mimina zdaleka nevydrží tolik, jak se o nich v jiných filmech tvrdí. Velmi silné 3 monstrhvězdy, ale za čas se mrknu ještě jednou, třeba ještě nějaká přibude. ()

Fallen_One

O 100% víc nechutností a bizardností (dítě). Navíc zabili mojí oblíbenou postavu, tudíž z mého pohledu by to normálně byl průměr. Takhle musím slevit. Dalo se na to dívat, ale rozjezd byl dlouhý a někteří herci by zasloužili nakopat. ()

Nivenx

Tak zde záleží na tom, co se od filmu očekává. Pokud budete čekat nějaké složitosti, tak to jste vedle. Jde o rázný krvavý výplach s docela příjemnou stopáží, takže film nemá šanci nudit. 55% ()

SeanLSD

Prvoradá na tomto filme je nechutnosť, všetko ostatné je tomu totálne podriadené – hlavne logika (napr. dieťa kričí celú noc, ale nenájdu ho? motorkárky sa musia vyzliecť, aby sme videli ich kozy, ale všetci ostatní – a to aj ženské, čo aj majú mená, sú naobliekané v troch vrstvách, vystrelia trpaslíka len tak, akoby hádzali kaleráb, bez akéhokoľvek ochranného zariadenia atp. ) a tak sme svedkami niečoho, čo síce je zábavne formálne ozvláštnené a s lákavými béčkovými postavami, ale až po požiadavke odpornosti a takému nadšeniu voči telesným tekutinám VŠETKÉHO druhu, že som asi nevidel nič porovnateľné. Pre mňa to teda nie je bohvieaký klad. ()

Beky odpad!

I já, jako vášnivý milovník filmů všeho druhu mám sen, natočit si vlastní film, nějaký, s kamarády...ale pokud by mělo z něho výjít něco tak z amatérských filmů amaterského jako je Krvavá hostina 2 a 3, tak se modlim, abych v životě nikdy, ale nikdy nic nenatočil!! Jednou větou: Jednička měla styl a vtip (40%), ale měla problém s tím, že takových filmů jsou mraky a ke konci už silně páchla nudou, dvojka a trojka (...nedokoukána ) se bohužel zvrhla ve sračku typu WTF po každým záběru, prostě přeplácaný, přitom pár vtipů bylo super ale utopených ve střevech, slizu a různých tělních tekutin:))!! ()

Danny F.

Tak dvojka jde ve šlépějích prvního dílu, tudíš se tváří béčkovitě a naivně. Tento fakt nezachrání ani vnitřnosti na podlaze. Dostatek krve a nechutností je asi tak vše co může tento film nabídnout v rámci kladného hodnocení. Kamera je otřesná a dějově taky nic nového. Tudíž dobrých 35% ()

sedm.1

Mé natěšení na dvojku po zběsilém výborném prvním dílu vzalo velmi rychle za své,neboť ačkoliv dvojka na předchůdce přímo navazuje,jde o úplně jinak pojatý film.Sice je i zde sakra hodně krve,zběsilosti,fuckování,o opravdových úletech ani nemluvě,ale ze zábavného brutálního béčka se Masakr posunul do skutečně až moc undergroundových míst,kde obstojí jen málokdo.Je zde vidět velký úbytek financí,co ž se objevilo především na efektech,které jsou pak zamaskovány příšernou kamerou,prostě zas jeden z těch epileptických nešvarů,který v mých očích dojem z filmů strašně schazuje.Herecké výkony všech zúčastněných jsou též na hranici únosnosti a děj je naprosto šílený a blbý.Spád to sice má,ale bohužel na úkor všeho ostatního.Postavy jsou vesměs nesympatické,navíc jsem ani chvílemi netušil kdo je kdo a co proč dělá.Autoři se sice párkrát odvázali a přidali pár nechutností navíc,ale přesto jsem celkově trochu zklamán.Možná že za to může skutečně jen ta nablblá kamera,která mě prostě celou dobu strašně rušila,možná že jsem nečekal až tak laciné zpracování,mé zklamání tu zkrátka je,ale do smetí Masakr prostě hodit nemohu,protože na to mám horory až moc rád a v těchto parametrech si své tento film odvedl. ()

bruceman7

Předpokládám, že pan Gulager dal tenhle film do kupy v období mezi zdrhnutím z psychiatrické léčebny a jeho znovuodchycením. Příšerně příšerná úchylná podívaná, kterou je nutné vidět a pak hned něčím přebít. Oproti dobře-regulérní jedničce je to obrovský rozdíl. Nemůžu říct step backwards, ale prostě jiný film, přestože má "navazovat" ... 6/10 ()

Eraserhead

Tak se zas po delší době podařilo nějakýmu filmu poškádlit mi žaludek :-) Pitva monstra je fakt humus. Jinak se bohužel jedná o slabší pokračování. Ale na trojku se stejně podivám... ()