Yes Man

• USA Yes Man (více)

mpet

Tam kde hraje Jim Carrey je zábava prakticky zaručena. A ani YES man není výjimka. Bláznivý děj s Jimem v hlavní roli stvořili tuto skvělou komedie, které je hřích říci NE. ()

ters

Lepší průměr. Film je to úsměvný a inspirující. Ve trochu extrémnější formě ukazuje, že otevřít se světu nám může prospět. Ale všeho s rozumem! Tomuto filmu nicméně říkám ano :) ()

Krastom

Velice vydařená, pozitivní komedie. V hlavní roli mi dokonale sedí mistr ksichtění Jim Carey. Myslím, že kdyby člověk říkal na vše ano, tak by se dostal do velkých problémů a všichni by jej využívali. Sice nesouhlasím s tím, že by měl člověk se vším souhlasit, ale líbí se mi ten pozitivní přístup. Film mě bavil od začátku do konce a přesně to od filmu před sledováním očekávám, proto dávám 4 hvězdy. ()

D.D.Dees

Film, který mění pohled na svět! Ano, volím takhle silná slova, protože taková je realita! Film bych doporučil všem už jen kvůli myšlence tohoto filmu! Zpracování je na skvělé úrovni a budete se náramně bavit! PS: Po filmu nechtějte blowjob po vaší mature sousedce, chápu, že Jimovi se to podařilo, ale moje sousedka na mě zavolala městskou policii a místo blowjobu jsem dostal záznam do trestního rejstříku, neříkám, že mi to bylo nepříjemný, ale pan policista si trval na svém a vyřešit trest tím, že by mi sousedka naplácala prý nejde. Co už.. ()

helen035

Mám ráda filmy, které dají člověku něco do života. Tento nezklamal. Když budete říkat životu ano (samozřejmě s rozvahou) a budete pozitivní, určitě se vám povede líp. Jima a jeho kousky mám ráda. Nejlepší moment byl na motorce s nahým zadkem :D Tomuto filmu říkám velké ano. ()

DavidAAAA

Dobrá komedie o looserovi, kterému jedno slovo změní život. K daleko lepšímu. Je to krásná pohádka, taky bych to zkusil, ale riziko, že to nebude fungovat je fakticky veliký. Komedie, super romantika, dobrý pokoukání. ()

Jirkacek

Ano, ano, ano, ano, ano a ještě stokrát ano anebo jak zaznělo ve filmu milionkrát ano a pak ještě znova milionkrát ano. Jim Carrey zahrál už lepší role než ve filmu Yes man, v němž od určitého okamžiku musí na všechny otázky odpovídat výlučně ANO. Protože když jednou řekne NE, okamžitě se spustí na nebohého Jima tolik špatných věcí, že zase hned s každým souhlasí. A to je podstata filmu, v němž po vlažném začátku se od ANO chvíle začne odvíjet děj, který našeho hrdinu od podlahy změní a přinese mu jmění a navrch pěknou přítelkyni. Ač bych mohl snímku vytknout jednoduchý a snadno čitelný děj, od srdce jsme se doma zasmáli a drželi Jimovi palce, aby mu vše dobře dopadlo. A propó - já si tedy nedovedu představit, že bych na vše musel kývnout, odpovídat pouze ano, dokonce bych to nezvládl ani u většiny otázek. To prostě v reálném životě nejde, ale ve filmu ANO a je to sranda - a navíc z něj plyne určité poučení o našem chování vůči ostatním. Více jde však o tu legraci v podání Jima a také romantiku. Díky tomu všemu si Jim Carrey a jeho Yes Man u mne vyříkal čtyři hvězdy ****. ()

vinson003

Kdysi jsem jenom tak zapnul stanici Nova a vyskočila na mě tato komedie plná nezapomenutelných scének a skečů nekonečně nepředvídatelného Jima Carreyho. Svou mimózností mu skvěle asistuje Zooey Deschanel jako žena mnoha tváří. Ač na první pohled mnozí řeknou, že "novácí" dostali něco do balíčku ke klasickým blokbasterům a dávají to sobotu odpoledne, řekl bych, že film, mimo geniální srandu, nabízí to, co si na Americe všichni ceníme: pozitivní přístup k životu a otevřenost ke všemu a ke všem. Neříkám, že to je recept na život, rád si i něco přečtu a jsem sám, ale každopádně je to návod, jak se "prokopat ven". Proto tato skrytá perla americké kinematografie rozhodně nikoho neurazí... ()

Brambory

Najviac neznášam tvrdenia, že sa stačí rozhodnúť byť šťastný. Alebo, že sa len treba viac snažiť. Nie, nestačí. Každý ma inú povahu a potreby. ()

LiSaiFun

Zakletá Ella naruby. Je to úplně blbý, nicméně už se mi dlouho nestalo, abych se tolikrát řehtal. A co víc si od komedie přát? A vůbec, už jsem dlouho nedal pět hvězdiček... ()

angelle

Myšlienka bola dobrá, spracovanie chvíľami dosť uletené, chvíľami super. Povedať "áno" veciam, ktoré sme pred tým ignorovali, nám môže veľa dať, ale povedať "nie" nám aspoň môže pomôcť stanoviť si hranice, ktoré jednoducho nechcem prekročiť. ()

SNCIS

"Víte, nejdřív jsem si myslel, že jde o zpronevěru." - "Ale né! To bych nikdy neudělal!" - "Já klidně ano, kdyby to šlo." - 80%. ()

MatyRock

Ale ano! Bavil jsem se moc! Carrey je bůh i bez gumovýho ksichtu! Zooey je kočka a s Jimíkem mají geniální chemii. Prostě jsem si to neskutečně užíval. Ano, ten film má chyby. Ale proč bych to měl řešit? Nechci to řešit! Takže tomu filmu přidám. 5* ()

PowPow

Je to hrozně naivní a v praxi byste s tímhle přístupem po dvou minutách narazili na nějaký nepřekonatelný problém. A i kdyby ne, v životě byste děláním obrovského množství náhodných věcí ničeho nedosáhli. Je to ale u oddechové komedie, které zápletka slouží jako pozadí k jednoduchým (a docela povedeným) gagům, důležité? Ne. Takže já říkám tomuhle filmu ano. ()

Mily

Ano. Tenhle film není nijak příběhově dokonalý, ale je to taková příjemná komedie, kdy by si člověk měl uvědomit, že často používané slovíčko ''ano'' může dostat člověka na veselejší dráhu života, protože kdo rád slyší na většinu věcí slovíčko ''ne'', co? :-) ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí