Yes Man

• USA Yes Man (více)

Dusty56

Carreye i Zooey nemám rád, ale tady mě kupodivu (asi i díky dabingu) vůbec nevadili. Naopak bavil jsem se prakticky celou dobu. 80% ()

Awer

Žjova, číst ty komentáře o "zvrácené morálce" tohohle snímku, který velmi explicitně říká, že se prostě jen člověk musí naučit začít aspoň něco a ne se jen všeho bát a nevěřit ve svou hodnotu, to jednomu fakt sebere faith in humanity - a přiměje ho dát pět hvězdiček místo čtyř... Celkově velmi jednoduchá idea, která prostě volá po Jimu Carreym, a hle, máme ho tu v plné zbroji. Můžu jen souhlasit, že třeba Lhář, lhář plyne mnohem přirozeněji, s důsledky ultimátního souhlasu by si šlo vyhrát o dost víc, ale zachraňuje to aspoň poslední scéna. A ano, romantická linka, na to, že je to americké rodinné béčko, funguje. No a titulky - jak se na tom celém pozná oněch 15 let stáří (a působí to spíš jako 25; což není ve všem na škodu, třeba oproti Walteru Mittymu komornost snímek povyšuje), tohle je svěží a současné a samo o sobě hodné ocenění... Mohu ovšem jen zopakovat, film má primárně své poselství, které bohužel kdejaký rozumbrada, co si (nejen) tu hraje na snoba, nedokáže přijmout. ()

Maxtrix

Vlastně ani nevím co bylo nejhorší - byl to námět, který nedává logiku a vlastně nám říká: Někdy se vyplatí říct ano, někdy ne a dokonce je přiměřené odpovědět i možná? Byly to snad vtipy, které vůbec nezabíraly? Byly to písničky, které úplně neseděly (Seperate Ways byl jedinej v pořádku)? Možná to je to, že nedokážu ohodnotit herecké výkony, když se pořád jen přehání anebo zas jede na minimum. Definitivně mi vadilo, že mezi postavami nebyly cítit jiskry. Každopádně film pochopil, že to nemá natahovat a tak dávám 1 hvězdičku snad jen za tohle. ()

coldrexx

Po dlouhe dobe film na ktery sem se do kina fakt tesil, a ktery me( jako skoro kazda) carreyovka nezklamal..Jenom scenka s red bullem by zaslouzila oscara:) ()

square

Opravdu jsem litoval, že už je konec. Povedené. Takové komedie se už moc netočí, spousta humoru bez zanedbávání děje. ()

chemo

Zmes vaty a vtipných scén, ale kvitujem, že sa vyhli dosť veľa scénaristickým klišé (ale niekoľko ich tam aj ostalo) ()

Boobes

Ze začátku mi Jim přišel nechutně starej....ale po chvilce jsem si zvykl a vyklubala se z toho typická Jimovská komedie...v kině jsem se smál skoro v kuse....:) ()

spax

Musím říct, že jsem nečekal tak dobrou podívanou. Dokonce mne i mrzelo, že film skončil. Opravdu povedená komedie jak má být ;) ()

lumi1

Konečne som videla komédiu na ktorej som sa naozaj nasmiala. Dlho sme s priateľom rozmýšľali že či pôjdeme na Yes Man alebo Vicky Cristina Barcelona. A som rada že to vyhral Yes Man! Naozaj super film. Dodatok: Keď som si pozrela tento film s dabingom tak som skonštatovala že po predabovaní už nemá taký "šmrnc" ako pred tým. V originále to bolo lepšie. Ale nechávam tomu 4 hviezdičky :) ()

Cool.Mila

Jim Carrey je proste telem a dusi komediant a s vekem se to nemeni, i kdyz uz neni tak "gumovej" jak kdysi, tak tento film me kazdopadne pobavil. Skvele na zahnani spatne nalady a clovek v zaveru i ziska takovy ten pozitivni a spontanni pocit a chce se mu vrhnout po hlave do zivota, i kdyz ne doslova do vseho po vzoru filmu. ()

Checitto

Výborná komedie, co ani chvíli nenudí. Děj je sice předvídatelný, ale co si budem povídat, o něj až tak nejde. Jim Carrey je skvělý, i když už by si mohl odpustit tu obličejovou gymnastiku. Vtipný je i bez ní. 4 a 1/2 * ()

YNWA

Tak jsem se zas po dlouhé době zasmál:-) Výborná práce především v podání Jima Carreyho, opět mě přesvědčil o svojí kvalitě, ty jeho ksichty jsou exkluzivní. Nicméně bez něj bych tomu filmu dal sotva 2 hvězdy, takhle to má za 4 ()

Robin_F

jedna z najlepsich komedii poslednych rokov, jim carrey je stale vo forme, zooey je krasna ako vzdy...a navrch aj nieco pre beatles fans :D ()

ZeroX

Velice povedená komedie která se trochu podobá filmu Božský Bruce.Jim Carey to prostě umí rozehrát do poslední minuty,takže se o filmu nedá říci,že by se u něj někdo nudil.Ve snímku Yes Man je opravdu povedená a nápaditý humor (scéna s bezdomovcem).Ke konci už ale začíná mít film trochu vážnější příběh (málo humoru).Jednoduše se dá říct že Jim Carey dodává této komedii šťávu. ()

o.d.y.

Jima Carreyho mám velice rád, je skvělý herec a komediant. Yes man patří mezi jeho lepší role, ale né nejlepší. Několik scén kde jsem se zasmál proběhlo, ale jinak nic zvláštního. Film by byl lepší kdyby se námět dotáhl do konce. ()

Eres

Ani mi to nepřišlo vtipné,takový film mi přijde jako mrhaní časem.Jediný, co je zajimavý je nápad, říkat někomu stále ano, jen já musím tomuto filmu říci NE.Kdo se mi ale líbil byla Zooey Deschanel,ne kvuli hereckým výkonům,ale je prostě sladká.Kamera se moc nepředvedla a celkový dojem je podprůměrný.To byly doby kdy Jim Carrey hrál Muže na měsíci. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí