Yes Man

• USA Yes Man (více)

BigLoser

Ani jsem nečekal, že se Jim vrátí v takhle skvělé formě. Pitvoří se jak Stanley Ipkis a Ace Ventura dohromady a vážně mu to jde. Klasicky "jinačí" Zooey je opět k nakousnutí, forků je hodně a Bradley Cooper jako nejlepší kámoš je taky velké plus. Prostě pohodová komedie která neurazí a trošičku i nadchne. ()

norub737

Dobrá komedie ve ktere Carl Allen ( Jim Carrey ) tvoři hlavní postavu nudného bankovniho poradce. To se ale změní dne kdy zacne řikat Ano. Jim Carrey tuto roli zvládl excelentně a dodal této komedi na kvalite jiného herce bych si tam nedokázal představit ()

Zofan

Už dlouho miluji Zooey, takže za to hvězdička navíc. Jinak je to takový příjemný film na víkendový večer, aneb megafilm na Nově. Jediné, co mi nesedělo na českém dabingu, bylo to, že se přezpívávají i písničky a ta česká angličtina je bohužel hořce úsměvná. Originální znění je mnohem lepší. ()

M.A.N.E.

Na film jsem byl zvědavý, výsledek mě ovšem zklamal. Průměrná americká komedie, jež je založená na tom, že tam hraje někdo známej (Jim Carrey)... Nemůžu říct, že by to bylo úplně špatné, ale všechny tyhle filmy jsou o jednom a tom samém (plus doplněné naším "oblíbeným" americkým humorem). Už mě to dost nudí. ()

pan Spock

Příjemná oddychovka. Není to nikterak světoborné, takový ten slušný průměr. Romantická zápletka působí místy trošku kostrbatě. Jim Carrey to nepřehání s pitvořením a docela jsem mu jeho roli věřil. Nejlepší kámoš v podání Bradleyho Coopera byl příjemným osvěžením. Malá role pro Terence Stampa také potěší. Místy se děj neubrání žánrovým klišé, ale jde mu to snadno odpustit. Yes man je prostě i pře své klady a zápory slušnou oddychovkou. Nic víc, nic míň. ()

Tabitha

Mé světlé lano v dobách temna. Nikdy mne neinspiroval k nezodpovědnému chování, jen mi dává naději, že i když se věci prostě s*rou, což dělají věci velmi rády, nemusí být nutně zle. ()

AdamRaphael

Zábavný film s dobrým nápadem: obsadit Jima Carreyho do role muže, který na vše musí odpovídat "Ano". Nic moc není třeba říkat. Děj jako takový není nic přelomového, je to takový ten klasický americký love story, který by s jinými herci nejspíš upadl k průměrnosti, s Jimem ale ne. Nejedná se o film, od kterého by se měla čekat hloubka či nějaká zásadní myšlenka či otázka. Je to komedie založená na vtipných situacích a skvělém hereckém výkonu . A ruku na srdce ... svůj cíl to splnilo ()

oleg121

Vyčítať filmu, že je klišé je dosť hlúpe. Film sa "inšpiroval" od Carreyho starších (a vydarenejších) snímkov, no nemožno tvrdiť, že v ňom nie je nič originálne. A aj keď nie je pre každého, svoj účel splnil. Pobavil. ()

plsek45

Yes vám změní život ! :D Klasický film s naprosto šíleným hlavním hrdinou který vás zaručeně pobaví ... Co jiného čekat od Jima :D On vždycky pobaví až do poslední sekundy filmu ... vždy je šílený a proto mu komediální role padnou skvěle na tělo ... A řekl bych že tenhle film se obzvláště povedl protože to má i vcelku smysluplný děj :) ()

Bednobuch

Důkaz toho, že Jim umí natočit dobrou komedii, kde se chová jako člověk a nemá na hlavě vlnu alá Elvis. Film o tom, co vše může člověk zažít a co vše může najít, když bude na vše říkat ano. Velice povedené a dobře natočené. A staršímu Jimovi tahle role sedne. ()

RADX1

Příjemně zábavné. Především jsem ocenil že tu nebyly vysloveně puberťácky trapné fóry tak jak je u některých filmů s Carrey zvykem. Film si zvál na paškál sektářství a ukázal že za mnohým co se zdá zázrak stojí jen činy samotného člověka které lze mnohdy domyslet. Díky zábavné formě a ne úplnému na hlavu postavenému zesměšnění takového sektářství, film daleko lépe člověku říká. že na mnoha věcech může být leccos pravdivé. nicméně neznamená to, že by se tím měl řídit a že vždy je třeba zdravého rozumu a úsudku. Jen škoda že mnoho lidí si tohoto úmyslu nevšimlo a bere scénář jako divné zesměšnění či snad podporování sektářství, které bylo jen trochu shozeno naháči na konci. Dále se mi líbila podmanivá retro hudba a dobrá a ne moc extrémně přehnaná rozmanitost postav. Byl to dobrý film? ANO. Dáš mu plné hodnocení? hmm... ehm.... A...AAANE. :-) ()

Rapollo

Hvězda vzhůru letí, a to hlavně za neskutečně fascinující Munchausen by Proxy - neodolatelně a roztomile unylá Zooey s děvčaty Von Iva a k tomu ty texty alá Rebelka bez příčiny ve spojení s uměřenou a krásně přirozenou choreografií - to je zážitek nad zážitky (to ale může ocenit jen ten, kdo má k dispozici DVD, kde jsou všechny čtyři písničky součástí bonusu a můžete si je pohodlně vychutnávat znovu a znovu. A pak mě rozradostnily nápadíčky typu: Jimovův sen o vlastní smrti nebo job Alison - jogging s focením za běhu. Takže ač děj samotný nijak nevybočuje z průměru, pak za to extra koření nemohu nedat čtyři hvězdičky. ()

Keledaia

Myšlenka dobrá a zároveň kamenem úrazu. Film je nelogický, místy až trapný a hloupý. Rozhodně to zklamalo moje očekávání na všech frontách. Nevyužitý potenciál pochopitelně nasere nejvíc. ()

nihiliste

Jim Carey umí zahrát i vážnější role, jako například ve "Věčný svit neposkvrněné mysli", ale v komedii je vždy zárukou kvalitního humoru, což se povedlo i u tohoto snímku. "Yes Man" byla prostě zábavná oddychovka na přijemné nedělní odpoledne. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí