Yes Man

• USA Yes Man (více)

George.Camel

Analýz a rozborů tohoto filmu si tu můžete přečíst bezpočet, nebudu je opakovat. Napíši jen, že mně osobně se film líbí, v některých věcech jsem se s Jimem ztotožnil a něco mi vadilo. Ale to nic nezmění na tom, že je to komedie dobrá a nudit se u ní nebudete. ()

barlollipop

Výborná romantická komedie, která pobaví. Měla jsem prve z počátku strach, zda to nebude hloupost, ale teď si jej zařazuji do sekce Oblíbené. Role se pro Jima Carreyho výborně hodí jako žádná jiná. Jako herce jsem ho vždycky už od mládí měla velmi ráda, protože mě dokázal rozesmát a i on sám si dokáže s radostí udělat legraci i sám ze sebe. Člověka takový film pozitivně nabudí. ()

nikus120

Taká fajnovka na večer. Aj keď nebolo to v niektorých scénach to nebolo boh vie čo, Jim Carrey to proste vylepšil na maximum. Určite originálny vtip aj obsadenie. ()

lobo87

Kúzelná komédia, ktorá doslova srší optimizmom a dobrou náladou. Jim zvláda svoju postavu bravúrne a napriek jeho počiatočnému negativizmu mu jednoducho musíte fandiť. Zooey je klasicky prirodzene očarujúca (na čo sme si už u nej zvykli) a film ako celok ma úplne odrovnal. Čakal som priemernú carreyovku s množstvom grimás a sem-tam trápnym fórkom, ale dostal som funkčnú romantickú komédiu, ktorá funguje v oboch rovinách. A to je vzácnosť... 75% ()

Hora1000

Ano, asi by se z toho dalo "vytřískat" víc. Ano, určitě jsou filmy, ktré si 5 hvězd zaslouží daleko víc. Ano, rád se na to podívám někdy ještě jednou :) ()

Karlos8

Inspiraci k tomuto snímku jsem našel díky pořadu ONE MAN SHOW. Ano, byl to Kamil Bartošek aneb co se stane, když 10 dní na všechny výzvy odpovídáte ANO (tento díl osobně doporučuji). Musím říct, že si našel dobrou inspiraci. Jim Carrey zahrál hodně rolí a bez pochyby je to kvalitní herec ale tady předvedl něco, co jsem u něj ještě neviděl. Naprosto tvrdohlavého chlapíka, kterého už samotný svět nebaví. Známe to všichni, kdy odmítáme své přátele jen kvůli tomu, že se nám nechce. Díky slůvku ANO se ale od základu změnil jeho život. Začal totiž na (skoro) všechno odpovídat kladně. Nepochybuji o tom, že každý se v tomto filmu alespoň jednou viděl a také, že si ho ještě někdy rád pustím (pro inspiraci)! ()

Eywa11

Sľúbiť niekomu s kým ani nechcem ísť, že s ním pôjdem von alebo sa dať nahovoriť na nejakú šibnutú akciu, hocičo.....to som celá ja, samé áno áno áno. Našťastie som neni tak "ďaleko" ako Carl a nakoniec tieto idiotiny odvolám, ale tiež to nie je bohviečo, potom niekomu celé veky vysvetľovať, že toho panáka ste nemysleli vážne atď atď....Pre mňa za 5, keďže sa film týka problému mne tak blízkemu, a to do akých prúserov Vás vie dostať, keď neviete povedať NIE. Ale aj tak filozofia ÁNO a byť otvorený k životu sa mi páči, len treba nájsť mieru, nech sa v tom nezamotáme. :) ()

AndrewNewman

Prvá polovica vtipná, originálna a skvelo zahraná. Druhá polovica málo vtipná, neoriginálna a dobre zahraná. Je to film, ktorý si 3 hviezdy úplne zaslúži :) ()

blazma

Neskutečně super snímek. Jim Carrey je výborný a se Zooey tvoří super pár v tomto filmu. Celková myšlenka jak ze zarputilého člověka udělat o něco málo šťastnějším jen díky obyčejného ano na každou otázku či výzvu... zní jako pěkně šílená jízda, která stojí za to. ()

maestrotatum

Áno- najvýstižnejšia odpoveď na otázku či sa oplatí tomuto filmu venovať svoj drahocenný čas. Yes Man je a dlho bude jednou z najlepších/najpríjemnejších love story motivovaných komédii. Jim Carrey v skvelej forme, priam žiari vedla rovnako skvelej Zooey. Tomuto filmu musíte povedať áno. To je proste filozofia. Partia hercov sa vidí ako kubická sústava a spolu vytvárajú dokonalé tvary vtipnej komédie ktorých je už deficit. Je to dokonale vykrištalizovaný minerál zábavy s prímesou príjemne ladenej nálady čo len tak trošku pošteklí už dosť skúšané nervy. Nájde sa tu plno skvelých momentov, ktoré majú potenciál stať sa ikonickým materiálom hollywoodskej komediálnej sféry. [78%] s prianím väčšieho počtu takýchto sránd... ()

Luswani

Nemusím Jima Carreyho, ale tenhle film byl skvělý... Držel si skvělé tempo po celou dobu a byl tak příjemně trhlý a pozitivní. Asi bych se taky měl nad sebou zamyslet. Protože mé neustálé říkání NE mě bohužel provází celý život. 85% ()

hrumsrt

Koncept "yes-man" je skvělý, a to ani ne kolik vtipných situací vzniká, ale hlavně proto, kam a jak Vás to posune. Vyhnete se veškerému rozhodovacímu martyriu což ať se nezdá je velká část každodenního času. Není možné skončit v rutinně, naopak zažijete něco nového. Mrzí mě každý, koho při sledování nenapadlo, že by to měl taky zkusit. Nicméně tady narazíte na problém, jelikož pokud žijete normální život, tak těch rozhodnutí buď a nebo, neděláte za den zase tolik. Skvělý námět povýšený hereckým koncertem Jima Carreyho, který v tom balancování mezi humorem a vážnosti potvrzuje mimořádný talent. Jen se neubráním pocitu, že s tak honosnou myšlenkou přišel tak odbytý scénář o nápravě jednoho ztracence. 60% ()

wowylgu313

Rovnou napíšu že to hodí 60-65% víc ne. S Jimem je to spíš takový průměr. Poselství a pointa filmu je v překladu do reálného života nesmysl, pokud vám nehrábne. Jim to zachraňuje všemožnými grimasy, který se ovšem zrovna do tohoto filmu moc nehodí. Příběh je tu Romanticko/Komediální. Taková místy tahanice. Nebylo to nejhorší ale ani se nebudete popadat smíchy za břicho. Samozřejmě že miláček Carrey se snaží diváky potěšit o tom žádná ... :) Má na svém kontě určitě ale mnohem víc lepších kousků. ()

petan416

Velmi vtipný a milý film. Skvěle obsazen a to dokazují herecké výkony, které opravdu stojí za to. Jediné mínus je že uprostřed filmu je použita docela neposlouchavá muzika, ale jsou to pouze dvě písně, takže jinak OK a 90%. Vřele doporučuji! ()

Sonick

Oh yeah, tenhle clovek ma ksicht z modeliny, avsak na rozdil od nekterych dalsich Jimovych predstaveni na filmovem platne, toto stoji za to jak z hlediska scenare tak i filmoveho ztvarneni knihy, ale hlavne ze pobavi. ()

cypher

Solidní sranda a ještě dvě hodiny po shlédnutí jsem měl úžasnou náladu s chutí si naplno užívat života. Jim, may I say thank you for that? Ummm, YES!:-) ()

mouzi

Bohuzel, dosavadni hodnoceni 80 % tomuto snimku vubec neodpovida. Takovou sracku jsem od Carreyho vazne necekal (a to uz jsem od nej videl hodne sracek). Prilis mnoho klisoidnich scen, 99 % pribehu se da predem predvidat. Snimek totalne zbytecny, ktery nestoji ani za navstevu v obecnim kine, natoz v multiplexu. Dve hvezdy za Carreyho ksichty, ktere jsem dlouho nevidel, a za roztomily ksichtik Zooey Deschanel. Jinak total "luzis". Jim ma rozhodne na vic, ma za sebou lepsi snimky nez tohle a rozhodne si nemyslim, ze by byl za zenitem. Muze natocit jeste hodne fajn snimku, ale nesmi se upisovat kazde hovadine. ()

padress

Presne ako som predpokladal, film ma prekvapil, aj keď som do neho moc nádeji nevkladal. Jim Carry je prosto Jim, aj pri svojom pokročilom veku dokáže poriadne pobaviť a dvihnuť náladu a hlavne chuť žiť, mne teda poriadne:). Po asi 5tich minútach po konci filmu som si povedal, že to skúsim, tu fintu Yes man, mno ono by to u mňa dopadlo asi fakt zle, už iba pri zaplatení letenky by som minul posledné úspory a potom asi ohrýzal dlaždičky:D Spočiatku síce vyzeral film dosť podobne ako Liar Liar, tiež od Jimma v hlavnej úlohe, ale nakoniec to bolo úplne o inom (istá podobnosť je tam bádateľná, preto neodporúčam v rozmedzí jedného roka pozeráť obidve filmy naraz:) ). Na záver: len tak ďalej Jim, chcel by som ešte aspoň 10 filmov od teba.... ()

klokan

Prijemny oddechovy film, ktery pobavi a na jehoz konci jsem mel take chut zkusit rikat na vsechno Yes. Plus vyborny soundtrack. 85% ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí