Yes Man

• USA Yes Man (více)

KanjiVital

Král komiků je zpátky v plné síle. Jim Carrey si u mě po propadáku "Číslo 23" spravil reputaci v této komedii, která mi hodně připomíná Lháře, ale s Jimovými ksichty i nezapomenutelného Ace Venturu. No a ta Zoe, to je kočena! Škoda jen, že v našem věhlasném holešovském kině nám tuto výbornou komedii servírovlai po 20-minutových částech:o))) Takže chcete všichni samotáři povstat z gauče a jít se bavit a množit? "YES MAN"o))) ()

Komprimus

Překvapivě povedený snímek, ve kterém nás královsky baví Jim Carrey mimo jiné variacemi na výslovnost sousloví Red Bull a dokonce nám i zazpívá. ()

4ct10n

Nadprůměrná komedie, ale zdaleka to nemá na Carryho dřívější tvorbu. Občas na mě Jim působil už trochu zestárle, s obličejem si už nemůže dovolit dělat takové věci jako dřív. Ale i přes to všechno jsem se bavil. Jinak Zooey překvapila, velice příjemná role. ()

PeterNet

Tak jsem tu slávu konečně viděl. Jim Carrey znovu ukázal jak výborným je hercem, toť vše. Uf, není to taková pecka, že by se mi chtělo přemýšlet nad smysluplným komentářem. Ne, ne, ne, ano, ano, ano, ano, láska, ano, ne, pusa, konec. Když nad tím tak přemýšlím, tak velmi smysluplný scénář :-D ()

ecceHOMMO

Ano, áno, ano..........Ne-to zní špatne, to zní špatne.......ano......velmi inšpiratívny film....z ktorého i ja sám sa budem snažiť preniesť niečo do " obyčajného sveta ".............. .....veľmi príjemná záležitosť...ktorá dokáže človeka nakopnúť...(ak to ovšem sám chce). ()

Mrkvič

Minimum pitvoření, trocha roztomilosti a zábavy. Tuhle romantickou komedii si může užít skoro každý. Na místě Jima Carreyho by mohl být klidně nějaký mladší méně známý herec, ale stejně to nevypadá tak zle. A jako třešnička na dortu hudební vystoupení s Luizem Guzmánem :) ()

Týnkaa

Dobrá komedie, vím že je to psáno už několikrát, ale Jim Carrey je opět zpět ve své nejlepší možné podobě :D, vážně jsem se nasmála... Měla jsem trochu obavy z jeho pitvoření, protože po chvilce mi to leze na nervy, ale musím říct, že tady to určitě není přehnaně používáno, takže... opravdu doporučuji, mrkňete na to :) ()

rodo

Všechno se mi zdálo u tohoto filmu takové nedotažené. Vtipné scénky byly sice vtipné, roztomilá Zooey byla roztomilá, střelený Jim Carrey byl střelený, ale vše tak průměrně. A proto ani mé hodnocení nemůže být jiné než průměrné. Podobnost s filmem Lhář, lhář tady sice je, ale přesto si myslím, že je tento film jiný. Milý, příjemný a neurazí, ale nevidím jediný důvod, proč na něj ještě někdy koukat. ()

Charlizee

Ta myšlenka o "ANO" je neuvěřitelně pravdivá (pokud se spojí s dlouhodobým cílem a soustavnou prací), nicméně to je tak všechno, co mě na filmu upoutalo... ()

JimmyII

Mám Jima Carreyho moc rád, ale oklikou se výhýbám jeho grimasoidním klasikám. A jsem rád, že humor v Yes Manovi je vkusný a kvalitní, takže mě přece jen maličko zamrzelo, že tady Carrey nehrál úplně civilně, tak, jak víme, že to umí skvěle. Ale pořád je pravda, že jak zestárl, trochu se zkrotil:-) Párkrát jsem se upřímně a hlasitě chechtal, Zooey taky zbožňuju a ten nápad je sympatický, takže solidní tři hvězdy za komedii, která pobaví, ale brzy bude zapomenuta. ()

karlik4801

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií a navíc s brilantním komediálním hercem Jimem Carreyem. Komedie ukazuje co s člověkem dokáže udělat hloupá reklama. Je fajn, že to celé není jeden velký slaďák, ale taky se dost zasmějete. Užívat si života.. ()

LiborGondek

Film, který vždy pobaví a nezklame ani po několikátém shlédnutí. Je to nejlepší film Jima Carreyho, co jsem prozatím viděl. Vždycky si říkám, že bych tuhle životní filozofii měl taky vyzkoušet, ale zatím to ještě nevyšlo... Já se k tomu ale jednou dokopu. ()

Mirokukii

Váhate, podívat se na tenhle film? Odpovědí vám jest - ANO. Jim gumový obličej to je vždy, více či trochu méně, zábavná podívaná. Dobrý, nevulgární humor (až na jeden případ) a kvalitní scénař, kterého se ostatním americkým komediím nedostává. Zde dokonce s příjemnou romantikou. ()

LadyPupu

Carreymu doporučuji pár botoxových injekcí, aby přišel o mimiku v obličeji a pak se na něj bude dívat o trochu lépe. Ty jeho ksichty prostě kazí dojem z jeho hereckých výkonů. I když co tady mohl zahrát. Průměrná komedie, dobrá jako vyplnění večera po náročném dni. Pokud nečekáte víc, nebudete zklamáni. ()

Ryuuhei

Výtečná, až inspirativní záležitost, na kterou se podívám rád pokaždé. Ukazuje, jak pouhé „ano“ může změnit život, ale jak se ani to nemá moc přehánět. V žádném případě bych tedy nepoužil slogan „ano je jiné ne“. 90% ()

T-pack

YES, man... Jim a Zooey, může to být lepší (vlastně tak trochu bylo v Surf's Up)... Parádní Jimův comeback. Skutečně vtipné a sladké. Fakt super. ()

MiCM

Celkem slušné, ale dost ohrané a místy až absurdní řekl bych.. Když to srovnám třeba se Zohanem, tak je to v pohodě film, ale komedie u které se člověk zasměje ani náhodou.. Komedií se v poslední době nazývá skoro každý takový nijaký film a to se mi teda vůbec nezdá ideální.. Navíc celou dobu rádoby seriózní film, tak pohřbený nakonec s tou motorkou.. To je prostě stupidita, kterou dle mého názoru rozumný člověk nemůže ocenit, ani kdyby chtěl.. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí