Yes Man

• USA Yes Man (více)

unYso

Vždy sa rád vrátim k tomuto filmu. Nesie v sebe skvelý odkaz (i keď troška prehnaný) ale naozaj by mal človek častejšie vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a spraviť a zažiť niečo nové. Táto komédia ma naozaj vie skvele namotivovať do nových príležitostí a nových dobrodružstiev. Treba si užívať život naplno. :-) A samozrejme famózny Jim Carrey :-) ()

burg

V podstatě na pomezí 2-3*, ale kvůli šukavým očím samičky Zooey a gumovýmu xichtu Jima si člověk řekne,  že to jedno odpoledne krásně zaplácne a nakonec to nebylo až tak blbý. ()

BStone

Skvělý Jim v povedené komedii, kterou si, dle očekávání, bere celou pro sebe. Spousta skvělých fórů, bláznivý námět, výborná a krásná Zooey. Bezvadné... 75%     "I've got blisters on my fingers" ()

leafroller

Antihrdinů, jako byl na počátku filmu Carl, vidím kolem sebe čím dál více a bohužel především mezi mladou generací. Lenost a nuda vedoucí k následným depresím a ztrátě sebevědomí. A vše to zpravidla končí u nějakých antidepresiv, která z člověka vyženou i ten poslední zbytek krve. A i když se to může zdát jako nějaká propagační kravina nebo hloupé klišé, slovíčko ANO je skutečně cestou ven. Cestou k pozitivitě. Za mě to je určitě velmi inspirující film, a to dokonce v mnoha ohledech. ()

Maxtrix

Vlastně ani nevím co bylo nejhorší - byl to námět, který nedává logiku a vlastně nám říká: Někdy se vyplatí říct ano, někdy ne a dokonce je přiměřené odpovědět i možná? Byly to snad vtipy, které vůbec nezabíraly? Byly to písničky, které úplně neseděly (Seperate Ways byl jedinej v pořádku)? Možná to je to, že nedokážu ohodnotit herecké výkony, když se pořád jen přehání anebo zas jede na minimum. Definitivně mi vadilo, že mezi postavami nebyly cítit jiskry. Každopádně film pochopil, že to nemá natahovat a tak dávám 1 hvězdičku snad jen za tohle. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí