Novinář Ludo je za zničení střechy luxusního hotelu odsouzen k veřejně prospěšným pracím v mateřské školce, kde se po letech opět setkává s Annou, kterou jako malou šikanoval. Ta je rozhodnuta mu vše vrátit i s úroky... (TV Prima)

Johny2005

Za poslední 2 roky nejpřekvapivější film, který jsem zhlédl. K filmu jsem se dostal opravdu náhodou a ještě k tomu nemám rád Německou produkci. O to větší to byl nářez. Romantika naštěstí nebyla přehnaná a humorem to hučelo minutu za minutou. Nutno podotknout, že humor nebyl směrován až tak pro mladší generaci, jako tomu je u většiny Americké produkce, ale byl prostě jiný, svěží, což se mi líbilo. Film si určitě zopakuji a jsem zvědavý jestli zůstanu jen u 4 hvězdiček. 75%. ()

M.Gift

Tila ráda nemám, je to sice přijemný chlapík, bohužel jsem asi jediná na světě, která si myslí, že se hercem stal zcela náhodou. Nora ovšem excelovala. bylo to vtipné, jen kdybych někdy uprostřed filmu nezačala podvědomě počítat, kolikrát kdo řekl slovo "Arsch" nebo "Arschloch". Jsem taky jediná na světě, která si myslí, že vtipná moderní romatická komedie se dá natočit i bez přehršle vulgarismů?! Třetí hvězdičku pak zachránily děti. Respektive Tilova dcerka. Ano, tento tah zabral osvědčeně. Přestože jsem věděla, že na toto bylo vsazeno, srdce vždy poskočilo. ()

tompolicky

Co napsat, další z pokusů německa udělat dobrou komedii v americkém stylu. Dle mého se jim to ale opět nepodařilo, němci v tomhle dělají velkou chybu, kdyby přišli s vlastním nápadem, bylo by to určitě lepší. Komedie je koukatelná, neurazí,ale ani nenadchne. Je tam celkem dost úsměvných scének a gagů, nicméně komedie má velmi předvídatelný děj a po půl hodině můžete vlastně v klidu odejít od televize a pak si jen pustit trailery kde jsou sestřihány všechny vtipné scény a dokoukat posledních pár minut filmu kvůli romantice. Na takovýhle typ filmu prostě musí být ta správná nálada, tu jsem asi včera neměl a komedie mi ji nezměnila proto jen tři hvězdy. ()

Lonelybiker

Film na mě působí hodně zvláštně. Celé je to takové trochu amatérské dílo a Til se tváří, jakoby sežral všechnu moudrost světa, aby se pak zaláskoval do ošklivky Betty, která nosí opravdu hnusné svetry - asi jako v 80. letech u nás na vesnici. Těžko to tvůrcům věřit, děj je také dost předvídatelný, ale film mě dost bavil od začátku až do stylového "taxikářského" konce, takže dávám za 4 * ()