Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

hito

Človeku by sa zdalo, že je to odpad, ale v celkovom meradle, som sa pobavil. No a ten "Meč" nemá chybu ()

3LMO

Popravdě sem si to pustil kvuli tomu tomu názvu. Dementní americkej univerzitní humor a kozy , kde je ten vytříbenej britskej humor. ()

Fixa

Čekal jsem hroznej odpad a docela jsem se někdy i zasmál. Jasně, že humor je často podstrkovanej před nos tak, až je to trapný, ale film má i svoje světlý stránky. Udržel mně prostě v dobrý náladě až do konce - tečka ()

scaletom

Dost děsný, nějak mi tam chyběl vtip - čekal jsem, že se bude jednat o zřeštěnost s jemně horrorovými prvky, ale tohle byla jen prostě a dobře ztráta času ()

+sfinx+

Dám tomu jednu hvězdu a nebudu tu zbytečně vymýšlet, proč bych měl přidat druhou. Film si jí nezaslouží. Je to klon Eurotripů a dalších blbostí pro dorostence, akorát zasazený někam mezi Ospalou díru a Van Helsinga. Jako komedie špatné, jako horor - ani náhodou, jako erotický film - i Sněhurka je víc vzrušující. ()

DarthHuzeCZ

Naprostá zhovadilost, některé části pobaví, ale kdybych předem věděl, že to bude taková blbost, kouknul bych se na něco jiného. ()

Sadova302b50

Spíš, než lesbických upírek jsou to zabijáci času, ne mizerní, ale taky žádní supermani. Několik málo hlášek a místy černý humor tuhle komiksárnu do áčka nevytáhne. Druhou hvězdičku dávám za hudbu a za to, že film rychle uběhl, a já se alespoň nenudila. S tímhle názvem jsem čekala vážně jinou jízdu. 40% ()

Stalker85

Při puštění tohohle kousku jsem o tom neměl opravdu ani náznak dobrýho mínění...ale kupodivu...musim uznat...tohle je opravdu mnooooohem lepší záležitost než by se,podle očekávání z názvu filmu, mohlo zdát...je to fakt řachadna skoro od začátku a až do konce :) ()

BigJohn02

Přihlouplá komedie, málo zábavná a místy hrozně pitomá. Ten tlustej trouba, jak všechno furt vokecával, byl neskutečně otravnej. ()

bobo7171 odpad!

do momentu nez sa ten magor dostal do hrobky a nezacal sa demente smiat nad mecom, ktory mu pripominal "vtaka", to malo aspon naznak chabej urovne, no potom to uz bolo nepozeratelne. ako neviem, ale ak je v skutocnosti britsky humor taky, ako vo filme, tak su to uplne stratene existencie.... ()