Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

TesterX

Originální počin z prostředí střední školy překvapí jak rolí B.Willise, tak sic jednoduchou, ale slušně do konce dotaženou zápletkou. ()

veverysiak

Keby sem chlapi pridali trošku šmrncu, keby sa nesnažili až príliš zamotávať a kombinovať aby tým akože zvýšili napätie a odďaľovali rozuzlenie, keby od začiatku nebolo jasné kto je na akej strane, keby Mischa nevyzerala ako učiteľka a nie žiačka a keby všetci adolescenti podali o triedu lepší výkon, neľutoval by som Willisa, že sa dal zase namočiť do priemerného džobu, takže 55%. ()

1mikeF

Ale jo. Stejne jako treba Lebky je to inteligentni teenagerovska komedie, ktera je tak uchylne neotrela, ze se to tezko stravuje. Ale holky tam jsou hezky, ukazou tam prsa, ma to zvraty a hraje tam Willis. Takze si to 4* zaslouzi. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Bearder

No tenhle snímek na mě moc nezapůsobil a víc jak polovinu sem byl v rozpacích co si o něm mám myslet. Ale kvůly zdejšímu hodnocení jsem koukal dál a nakonec dávám za tři. Tu jednu hvězdu kvůli Brucovy protože je to můj nejoblíbenější herec. ()

mansonn

Nudne, trapne, priehladne, zdlhave v mojich ociach velmi slaby film kategorie g.Vykreslenie postav je dost slabe ako aj cely dej 3/4 filmu su predvidatelne a zvysok su aj tak ozaj nudne dialogy. ()

pavont

V niecom tuctove, ubohe a zbytocne, v niecom celkom zaujimave ci dokonca humorne. Taketo filmy vacsinou prechadzam z hodnotenim do 30% ale na toto sa celkom dalo pozerat. ()

BeaVV

Plne súhlasím s Lesumirom a čo ma najviac štve a čo nepochopím prečo do teenege "komedie" obsadia ako stredoškoláčku, ženu ktorá by mohla mat ukončenú aj vysokú školu. To pre mna ostáva úplna záhada, lebo pointa celého príbehu bola jasná od začiatku. ()

P@\/EL

Docela ucházející komedie ze střední školy, která se přece jenom od jiných podobně laděných filmů v něčem liší, za což si rozhodně zaslouží uznání. Na můj vkus tu bylo ale málo srandovních situací a trefných hlášek, což mohlo za celkovou utahanost děje. Dokonce to nevytrhl ani pro mě skvělý Bruce Willis v roli nekompromisního ředitele. ()

mine.slayer

Takovej obyčejnej film s neobyčejným Brucem Willisem. Vynikající scéna na party kde hrají hru na trefování míčkama do plastových kelímků, Reece Thompson toho chci vidět v dalších filmech!! ()

Pythonator

4 hvězdičky? Si děláte prdel??? Dám hvězdičku za Bruce Willise. Film je nudný a místy jsem nevěděl jestli se mám smát nebo s brekem litovat tvůrce tohoto veledíla. To už se radši budu dívat na fekální komedie. Ty si aspoň na nic víc nehrají. Při sledování jsem se mimo jiné zamyslel i nad tím, zda vůbec existuje horší film s Brucem Willisem. Zřejmě ne. Tohle je jeho výhra. ()

montel

Bobby (Reece Thompson) je mladý reportér školních novin, který nijak nevyčnívá z davu studentů. Jednoho dne se na škole ztratí závěrečné testy všech studentů a Bobby se rozhodne, že se pokusí zloděje dopadnout a napsat o tom článek. Po několika pokusech je konečně úspěšný a odhalí, že za vším stojí ve škole oblíbený Paul Moore (Patrick Taylor). Je ale Paul skutečně onen viník nebo to na něj někdo nasražil???... To se dozvíte, když dokoukáte tuto zcela průměrnou kriminální komedii. Bruce Willis se mi zde celkem líbil. Role ředitele školy, který se s nikým moc nepáře mu sedla. Ani hlavní hrdinka v podání krásné Mischy Barton není k zahození. Příběh mi ale přišel až moc odfláklý. Nevím zda je námět ukradených testů důvod k natočení celého filmu. Na jedno podívání k nudnému mrazivému večeru dobrý. 45% ()

Chandy

No ja neviem. Pre mňa určite veľké prekvapenie. Aj na základe tunajšieho hodnotenia som sa do zhliadnutia tohto snímku nehrnul. A ani neviem čo sa mi na tom nemalo páčiť. Film má jasnú linku, neponúka nič viac, ani nič menej. Reece Thompson a jeho postava žurnalistu zo 60.-tych rokov k sebe pasujú, Bruce je pekným oživením a krásna Miška Bartonová je naozaj "bitch fatale". ()