Tom a Jerry: Rychle a chlupatě

USA, 2005, 75 min

Bill Kopp

Nathan Wang

• lobo87

Ach, ach, čo to urobili s mojimi najobľúbenejšími animovanými postavami? Začiatok by ušiel, je klasický s naháňačkami ako sa patrí, ale akonáhle začnú preteky, vzniká z toho jeden veľký guľáš. Wangovi by som za tento film zakázal tvoriť filmovú hudbu, bolo to niečo otrasné a najhoršia zložka filmu. Nebyť toho, že je to stále TEN TOM a TEN JERRY, možno by bola len jedna hviezdička. Takto je to aspoň slabučký priemer... 45%(10.4.2013)

Začiatok mal dobrý klasický rozbeh plný zábavných strelených nápadov, potom sa prepnú klapky príbehu na závod a tam sa ničoho už prevratného a slušne zábavného nedočkáme lebo to celé ide v jednej nie moc záživnej preplácanej rovinke. /45%/(23.12.2009)

Fantastický závod Toma a Jerryho s Bourákem Svištilem, nebezpečnou Babčou, ničitelem světla Gorthanem, Fotbalovou mámou a Dr. Profesorem není zdaleka tak fantastický, jak o sobě tvrdí. Oproti tradičním honičkám Toma s Jerrym bych si dokonce troufl napsat, že je poněkud nudný, ale ono tam nějaké to honění taky bylo, některé vychytávky stály za vidění a dementní duo moderátorů Biff s Buzzem nakonec taky občas dokázalo něco zábavného plácnout. Za mě tedy tři hvězdy, ale s dost obroušenými cípy.(21.3.2016)

Asi první film co jsem viděl celý s TOMem a JERRYm a musím přiznat, že o akci a srandu není určitě nouze. A byl jsem překvapen výborným dějem. ( Hodnocení: 9/10 )(4.11.2009)

Dcera to vyžaduje téměř denně, já když už, tak mám radši ty domovní honičky jako jsou zde bohužel jen na začátku.(7.4.2010)

Pro děti no..(31.3.2012)

Tuhle myš já prostě ( žeru ) sežeru !!!!!!(4.10.2011)

• Kwaichi

Už to nebol ten starý zábavný Tom & Jerry na ktorého som bol v decstve zvyknutý.(5.7.2010)

Nefunguje to tak, jak fungují jednotlivé krátké seriálové díly, každopádně pořád se na to dá koukat a vím, že mí dva synovci na tom ujížděli a viděli to nejednou. A tak se vždycky radši podívám na nějakou tu kreslenou volovinku s Tomem a Jerrym, než abych trpěl u těch novodobých zvěrstev, které naši filmaři (až na výjimky, kterých je ale vážně jako šafránu) vydávají za pohádky. A ne, že by nebylo, z čeho v našich filmových luzích a hájích vycházet. Jsem to ale vlastenec, co?(27.10.2011)

• Rodriguez

Jeden z dalších slabších filmů Toma a Jerryho. Jak už sem parkrát avízoval, film jako celek neumí pracovat. Hraje si na to sice dobře, furt se něco děje, ale nějak to pohromadě nešlape. 25%(22.12.2012)

• Nihlathak

Úplně všechny animované filmy či seriály, obsahující moje oblíbené postavičky, se zvrhly v posledních deseti letech v idiotské parodie! Co se to sakra děje? To opravdu děti nesmí vidět staré dobré grotesky a musí přijít do styku jenom se slaboduchými moralitami nebo rádoby cool výmazy, které vznikly ze starých dobrých a atmosferických fláků?(12.2.2012)

• Streeper

Začátek filmu mi připomínal klasický seriál s Tomem a Jerrym, plný vtipných scének, ale jakmile se to přesunulo na samotné závodění, tak jsem se nudila. Šíleně jsem se nudila, jenom samé předjíždění, prodlužování cíle a neměla jsem moc daleko k tomu, abych neusnula.(1.2.2018)

Tak to je hustý. Není nad to vidět řádit ty dva. 85%(27.12.2010)

• Paity

Tom a Jerry se tentokrát "sejdou" na závodišti a změří své síly za volanty pořádných bouráků.(6.6.2012)

• RedHot

Staří dobří Tom a Jerry, tak jak jsem je míval rád, jsou nadobro pryč. Miloval jsem tu dokonalou ztřeštěnost a nápaditost, s jakou tvůrci přicházeli ve čtyřicátých a padesátých letech. Tady je obohacení hlavní dvojice o kupu uřvaných přihrávačů s třeskutým dabingem zbytečné a hloupé. Chybí mi ti lidé, kteří vystupovali v původních groteskách Toma a Jerryho - když už se na plátně někdo z řad homo sapiens objevil, bývala to panička nebo mlékař, a těm jsme zásadně neviděli do obličeje, což přiživovalo takový ten tajemný dojem, jaké má asi z lidí zvíře a ústřední hrdiny nám to o to víc přibližovalo. Na nějaké pitvoření růžové stařenky a retardovaného psa opravdu nejsem zvědavý.(30.7.2012)

Nic extra, ale vyloženě špatné to nebylo.. Jako spestření štědrého dne tak akorát. 66%(24.12.2010)

Ti dva jsou geniální vždy a všude...(26.12.2010)

První film TaJ, který jsem měl možnost vidět. Oproti starým časům málo vtipné, a navíc, filmové. Zatím mě snad nic nepřesvědčilo, že se dá udělat kvalitní film podle seriálu (Futurama, Simpsonovi), vždy mi přijde slabší, než seriál samotný. Zde dávám třetí hvězdu jen z nostalgie.(28.12.2010)

S původním T a J to moc společného nemá - snad jen tu střeštěnost. Je to úlet, profrčí to kolem vás ani nevíte. Místy vtipné, místy okoukané a přehnané. Celkově ovšem docela dobrá zábava, která potěší odkazy a vtipy, kterým se zasmějí i dosělí. Šílení komentátoři nemají chybu. 65%(22.8.2009)

• kishi_SO

som v poriadnom soku ze tento diel dostal az take vysoke hodnotenie!!!!! Podla mna trapne malo zabavne ( i ked miestami som sa zasmial - teda uskrnul sa) a uplne zbytocne. Jedine za co by som nejaku hviezdicku este nahrabal je, ze hodinu som mal pokoj od deti ( nie mojich) :-D(8.4.2010)

• Muf911

Tohle byla totální blbost. Ani starý dobrý Tom a Jerry, ani nic nového. Nápady povětšinou ohrané a šablonovité, jen pár fakt legračních momentů. Aspoň že junior na otázku Jak se ti to líbilo? odpověděl Dobře.(22.10.2013)

<< předchozí 1 2