Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

KOCOUR-1

hmm .. tak dcerku to nebavilo a chtela odejit uz po 5 minutach .. ja to snasel lepe, ale to 3D bylo zbytecne .. tech par zaberu co za to stalo to nevytrhne ()

arexam

Jestli to tvůrci mysleli vážně tak je to jasnej odpad. Ale já to pochopil jako parodii a hodně jsem se bavil. Mělo by to být hodnocený ve zvláštní kategorii, protože supermorčata a krtek s megatronem.........:D ()

Eraserhead

Pokud se dokážete bavit při scéně, kdy dvě morčata bojují s kávovarem přetransformerovaným ve smrtící stroj, dá se to. Tři hvězdy dávám částečně i proto, že jsem to viděl den po Cestě do středu Země a o to více působí G-Force vizuálně nabušeně a taky je podstatně vtipnější. ()

Tessie

Kdyz si odmyslim pribeh a pointu, zbyde mi naprosto uzasna particka morcat, ktera chce spasit svet a perfektne si to uziva. Diky nim a opravdu presvedcivemu zpracovani davam tri hvezdicky. Morce v satech bodovalo, a bojim se doby, kdy si i to moje zalozi Facebook :) ()

Stružák

Spojení hraného filmu a animáku je zajímavé, potěší přítomnost Billa Nighyho. První třetina filmu uteče jak voda, ale pak začne film nudit. Chybí vtipné hlášky nebo scény; člověk se nezasměje, což je u podobného žánru docela problém. G-Force je tak dalším z řady (pod)průměrných animáků. ()

AdamesWWE

[6/10] Neškodný a zábavný film s celkom dobrý príbehom v ktorom sa prelieva skvelá animácia postavičiek a dobrých akčných vecí. Nič nové sa nekoná, ale spracovanie filmu neupadá do stereotypu, je tu svižné tempo a (ne)prekvapivo sa tu dobre pozerá na Nicolasa Cage. ()

dopita

Další z mnoha třeskutě akčních, třeskutě vtipných a třeskutě pitomých amerických blbin pro děti. Neslaný, nesmastný a Bill Nighy totálně zazděný. ()

Darik

Tak tenhle film mě totálně rozsekal - speciální komando složené z morčat, krtka a mouchy? Proč ne, když to jako film pěkně funguje. Scénář nic moc, ale některé akčnější scénka (hlavně ty s Moochem - ehm, tedy s mouchou) jsou opravdu perfektní. Malé děti budou nadšené z těch roztomiloučkých morčat a dospělejší publikum si tam přijde na své alespon v té krátké honičce. Jinak za mě 80%. ()

Harapes

Nejnadupanější akční kreslený film pro děti.Tak docela závidím dnešním dětem,na co můžou jít dnes do kina.Ale na druhou stranu...neprojevují se po takových filmech apod. sklony k násilí u dětí? ()

Hanes88

Ono to vlastně nebylo nic moc. Jednoduchý děj a tak podobně. Každopádně hlavní protagonisté - tedy morčata byly zpracované opravdu hezky a já jsem se docela dobře i pobavil. ()

J*A*M*A*L

Očekávání k tomuto snímku byla velká a já se těšil. Několik lidí to chválilo a tak jsem si to taky zapnul a kouknul se na to. Natočené je G-FORCE moc hezky, ale to je asi tak vše. Pár vtipných a dobrých scén tu taky bylo a párkrát jsem se pobavil, ale má očekávání to nesplnilo. Morčata patří mezi nejtupější zvířata vůbec a taky by to tak nejspíš mělo zůstat. ()

Zombi

Solidní akční nášup pro děti, kterým se to bude určitě líbit, je to rychlý, relativně zábavný a jsou tam morčata, technický udělátka i jistá verze transformera, navíc závěrečné kecy o rodinných hodnotách, no a dospělák to s přimhouřenýma očima taky přežije. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)