Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

Nivenx

G-Force je povedený kousek, který dokáže bavit a myslím, že morčata zaváleli. Já se docela bavil, ale více než 50% tomu nedám, jelikož to byla průměrná zábava. ()

ProfesorLotr

Docela dobrý. Ale málo vtipů, bez děje, prostě na čtyři hvězdičky to nestačí. Disney začíná poslední dobou senilnět. Prostě dobrý, ale jen dobrý. Malinko jsem se nudil. 60% ()

URBAN

Jednoduchý , lehký , " bez příběhu " ale i přesto zábavný přesně takhle to u animáků má být jen mě mrzí jak se Zach zhostil svojí role . Vypadalo to jako kdyby si přišel pro prachy a jen si ten scénář tak bez citu odvykládat nebo je to jen moje mýlka a Zach se prostě hodí jen na takový blázny . ( 10.9.13/MAC ) ()

chelseaman22

Použití morčat v animáku je novinkou. Zach Galifianakis v roli "bůhví koho" je taky novinkou. Ani jedna novinka není obzvlášť příjemná. Nechápu, proč v každém americkém bijáku (jak animovaném, tak hraném) hraje prim ovládnutí světa a všudypřítomná FBI, CIA či NID. A jak to má ve správné pohádce dopadnout, svět je zachráněn, chyby jsou prominuty. 40% ()

filmmovier

Jo, jo, film je to blbej, ale neskutečně zábavnej. Takže - máme čtyři geneticky upravená morčata a jednoho krtka ve službách FBI, kteří plní ty nejtežší úkoly ze všech. Podobných filmů už bylo a tyhle zápletky jsou omleté už stokrát, ale mě se to fakt líbilo. Akční scény se povedly, vtipu je víc než jsem čekal, což je určitě k dobru (a některé fakt stojí za to), z krtka se nakonec stane hlavní zlomený záporák, honička agentů a morčat je nadupaná, animace se povedla a Bill Nighy se Zackem Galifianakisem byli bezva. Rozhodně je to velmi slušná a hlavně zábavná podívaná, která sice nezaujme každého, ale já mám z filmu velmi dobrý pocit. Silnější nadprůměr. 70%. ()

ecceHOMMO

Nezaujalo, dojem po zhliadnutí - rozpačitý, príbeh - ničím extra ( skôr naopak ), originalita - tak tú som takmer nepobadal. Morčatá sú síce milé, ale snímok je až príliš založený na iných filmoch čo znižuje úspech G-force a bohužiaľ za pár dní si na ne ani len nespomeniem. ()

Ryuuhei

Zach Galifianakis v nějaké serióznější roli? To bych nečekal. Snímek jsem dlouhé roky odkládal, až se k němu konečně dostal a vlastně o nic moc nepřišel. Dost průměrná akční komedie s morčaty v hlavní roli. Na rok 2009 každopádně skvěle zpracovanými. Zbytek? Jízda vhodná k vypnutí mozku. Na tohle rychle zapomenu. ()

Beky

Kdyby nebylo zlevněné vstupné...kdyby nebylo zlevněné vstupné na 3D projekci...a kdybych nevyšňupal kilo kokainu před projekcí...určitě bych na film nešel!! Byla by to chyba?? Jednou větou: Morčata jsou skrz na skrz průměrným filmem pro caparty, nic víc, nic míň, ale byl jsem zvědavej na můj první 3D film také se živými herci, s klidným svědomím mohu konstatovat, že bych rád už v 3D nějakou kule rvoucí akci, křečíci ukázali, že to bude velmi zajímavé!! ()

MiCM

Tak mohl být trošku šikovnější scénář, ale na druhou stranu ta myšlenka a zpracování, fakt parádní, celkem dost mně to nadchlo.. Doufám, že bude dvojka.. ()

LadyDevil

Kravinka, kterou bych podruhé už nemusela vidět, ale vzhledem k tomu, že jsem na to viděla na plátně v kině v pracovní době s lidma, kteří z toho byli nadšení, tak dojem nebyl tak hrozný, jako kdybych se na to dívala v klidu domova, možná bych se ani nedodívala, není to můj šálek kávy;-) Nicméně chvílema se zábava našla... ()

oveckaoa

Když se v celém filmu stará o humor pouze křeček který se bojí toho že má příbuzné s fretkou je asi něco špatně. K soundtracku songy jsou absolutně zbytečné a nepasují tam což by tak nevadilo ale když už tam jsou proč tam jsou několik sekund asi režisér neměl peníze na to je tam pustit celé ubohost. ()

BoncheR

Jedná sa tu o celkom zaujímavý film, pre sledovateľov do 12 rokov. Po dizajnérskej stránke je to vskutku slušný film, no inak nie. Príbeh je celkom umelý a až príliš sladučký na to, aby to bol film...pre starších divákov. Skôr mi to príde ako film z ktorého padne sánka cieľovej skupine sledovateľov , ktorej bol tento film určený...ale inak...:) skončilo to skôr ako som sa začal nudiť..to je pri tomto filme to zásadné PLUS. ()

VasaX

Viděno v 3D, což přidává jednu hvězdičku za trochu lepší zážitek (i když filmy pro děti jsou prý v efektu schválně poněkud utlumené). Slyšeno v českém dabingu, což je možná trochu mínus, ale to nechám stranou. Hlavní věc je, že během filmu jsem se celkem i bavil, asi třikrát zasmál a rychle to uteklo (no, 88 minut není zase tak moc). Jenž po shlédnutí se dostavil pocit prázdnoty a pachuť frustrace. G-Force prostě mají šťávu, ale bez chuti. Raz dva a už si ani nevzpomenete jaké to pořádně bylo. Jen pobíhající morčata, co si pro dvě hvězdičky, stěží popadající dech, doběhla. ()

Nyck

Pro děti, kterým je do 12 let, je to naprosto ideální film. Pro nás odrostlejší už to taková sranda není, ale každopádně jsem viděl i horší "rodinné" filmy. Tenhle ještě pořád drží svůj směr a nesnaží se hrát na něco jiného. ()

yeniczek

Já vám nevím, být mi tak 5 - 8 let, tak bych z toho nadšením skákal do stropu a týden nespal a otravoval rodiče, aby mi koupili morče. Teď se jedná jen o povedený akční film pro děti. Nic víc, nic míň.. Klasických pár vtípků být ani nemusí, ale to už je produkce Jerryho Bruckheimera taková no:) 6/10 ()

sahe

Morčata mam doma, takže jsem se bavila i když je to pěkná blbost :-) Co vše už nevymyslí... příště budou jaké zvířátka jako agenti ? :-))) ()

Trustme

Mluvící zvířátka ve filmech mám rád. Mám rád i akční podívanou. A tak hodný a bohatý pán Bruckheimer poprosil zaměstnance mého oblíbeného studia animovaných filmů "Brothers in Tricks", jestli by mi nevyhotovili něco v tom duchu. Dokonce použili hlodavce - ty mám nejraději.. a ten krtek, ten byl k sežrání! I když taková morčice Juarezová...mmm... Oddychová podívaná s dokonale nakompjůtrovanými hlodavci parafrázující špionážní filmy je zatím největším a nejdražším filmem kde vystupovala mluvící zvířátka reálných parametrů. Pokud ve vás dřímá trošku té hravosti a nebo uvažujete o koupi morčátka pro vědecké účely, tak se filmem pobavíte. A vidět zcela regulérní nadupanou akci v pojetí speciální jednotky morčat, krtka, muchy, švábů za zvuku hitů Black Eyed Peas, Lady GaGa či Carminy Burany za to stojí. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)