Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

Palvinie

Doufám, že moje morče není taky takové ... Tyhle filmy mě prostě nikdy neomrzí, ať žijí zvířecí superhrdinové! Ale teď vážně. Je sice děsivě ujeté, že by se snad morčata mohla angažovat v supertajných akcích, že mají z 90% stejné DNA jako lidé a že mluví, na druhou stranu, proč se nezasmát u něčeho infantilního a vrátit se tak do doby, kdy nic nebylo nemožné? Na poloanimák to bylo dosti akční, určité napětí tam občas také bylo, vtip tomu nechyběl, stejně jako super hlášky a příběh taky fajn. Mě se to líbilo a nuda to rozhodně nebyla. :) ()

Ichabod

Přesně ve stylu Rychlý roty, geniální vyšetřovací tým morčátek si to rozdá na konci s obřím robotem propracovanějším jak Optimus Prime a zbude i místo pro ponaučení. Bohužel dost chybí humor a celá část v Pet shopu je absolutně navíc (teda příbere se do hry další člen týmu, ale hrozně se to táhne). Akce je hodně cool na film s animovanýma morčatama, ale celkově film šíleně nudí. Do toho hrají aktuální hitovky z rádia. "The horror". ()

DellEthing

Film určený převážně nejmladším dětem. Téma si říkalo nějaké chytřejší zakomponování vtipů pro starší diváky, dostaneme ale jenom ty nejjednodušší gagy a narážky. 40 % za původní dabing a dobře odvedenou technickou stránku filmu. ()

blackJag

Akční jízda, špičkově ztrikovaná, zvučně obsazená (což našinec v kině skze dabing neocení)... ale pro ty menší, kterým nebude vadit, že transformeři kříží "pičmunky" všemi směry a dějová kostra má sílu komáří nožičky. Jinak ale opravdu v pohodě. Akční scény může filmu leckterý jiný závidět a na poli dětského hraně/animovaného filmu budete tento rok (2009) těžko hledat snesitelnější kus. Určitě si to ještě jednou dám v originálním znění. 60% ()

jenik71

G-FORCE je tak trochu Mission Impossible pro menší diváky. V hlavní roli jsou morčata a skuteční agenti FBI jsou jim v patách. Animace je celkem povedená a často tak přesvědčivá, že ani není poznat, že zvířátka nejsou skutečná. Očekával jsem ale větší porci humoru. Tento film si o spoustu komických situací přímo koleduje, jenže jich tu najdete poměrně málo. Hodnocení bych dal tak 3 a půl. Za sebe tedy dávám 3, ale pokud je vaším členem rodiny menší ratolest s morčátkem, zaokrouhlete si klidně nahoru. ()

Fox85

Filmy zaměřené na mladší publikum (ale ne úplně pro mimina) by měly připadat aspoň trochu vtipně i pro "starší" publikum. G-Force je ale téměř bez vtipu. Dětem se možná líbí heboučký a "hustý" agentíci, ale pevně doufám, že nikoho nenapadne natočit dvojku. ()

Looser

První půlka má sakra náboj. Bohužel druhá polovina a hlavně konec sklouzne do made in Disney stylu, který mi přesně obral o původní nadšení. Škoda a to to vypadalo na slušnej odvaz. ()

ZkuKol

Námět je taková hovadina, že film snad ani nešel víc zkazit. Zach zjevně vůbec nevěděl, co hraje, protože se neustále tváří jak nažhavený pedofil. Humor je ve filmu opravdu jen pro děti a akce velmi málo. Nejvíc líto je mi trikařů, kteří odvedli skvělou práci pro naprosto nesmyslný film. Jerry ovšem opět dokazuje, že rozumí diváckému trhu a tak díky tržbám skóruje. Škoda, že radši netočí akční filmy pro nás, co máme rádi jeho tvorbu na přelomu 80. a 90. let! Komando 3 morčat, jednoho křečka a mouchy zachraňuje svět - dá se tenhle příběh prezentovat bez toho, aby vás odvezli do blázince? - dnes již zjevně ano... 40% ()

DavidS.

Blbost. Mončičáková. Ale svým způsobem zábavná blbost, ve které se pořád něco děje...Trochu mi to připomínalo Rychlou rotu:) Hudební doprovod by mohl závidět mnohý hraný akční bratříček...Dabing Tracyho Morgana a zejména Penélope Cruz radost poslouchat... ()

Han22

Zklamání první - nebyl to animák, ale klasickej hranej akčně/špionskej velkofilm s naroubovanýma morčatama, což působilo docela zvláštně. Zklamání druhé - byla to opravdu nebetyčná kravina, nestydatě vykrádající Transformers. Naštěstí absolutně miluju morčata... vzhledem k tomu že jsme jich měli spousty doma zhruba od doby, co mi bylo 12, jsou to prostě moji neoblíbenější mazlíci. Takže jsem si jejich skopičiny docela užíval a navíc moje ucho ocenilo nálož moderních tanečních hitovek od Lady Gaga, Black Eyed Peace nebo Flo Ridy... ale víc jak tři hvězdičky tomu nejde dát ani omylem. ()

Hanys_

Mělo to dopadnout mnohem lépe.Rychlou rotu mají sice tvůrci nakoukanou hodně, ale to je asi tak všechno. Pár fórů bylo fain, ale na víc než 2 hvězdy ten film u mě nemá. Těžko říct, jestli by se moje hodnocení zvedlo při zkouknutí ve 3-D.. 4/10 ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)