poster

Absolventka

 • USA

  Post Grad

 • Slovensko

  Absolventka

 • Velká Británie

  Post Grad

Komedie / Romantický

USA, 2009, 85 min

Komentáře uživatelů k filmu (129)

 • Judy24
  ***

  Překvapivě o mnoho lepší, než jsem čekala. Alexis hrála (na to, jak ta postava byla vlastně obyčejná) dobře a místy se na plátně událo něco, co jsem nečekala (odsoudila jsem film po traileru, jako prakticky shlédnutý, protože se mi zdálo, že prozradil všechno). Není to žádná sláva, ale vzhledem k žánru (komedie - romantický - Alexis Bledel) to byl docela hezký nadprůměr. Jo a na Zacha Gilforda se skvěle kouká.(17.11.2011)

 • Malarkey
  ****

  Díky Alexis Bledel je Absolventka neuvěřitelně příjemně odvyprávěný příběh nás, studentů, kteří celí nadšení vystudujeme a v tu chvíli si myslíme, že se nám pokloní celej svět. Ale ono kuloví a i Alexis pochopí, že vstoupit do života nebude zrovna v podobě procházky podél růžové zahrady. Každopádně to odsýpalo a mně se to moc líbilo. Hlavně tedy za tu milost, se kterou film na diváka přišel, protože to se málokdy vidí.(18.5.2012)

 • T2

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $6,380,019Tržby Celosvetovo $6,518,000(28.1.2010)

 • Viktooorka
  ***

  Jo holka, vím, jaké to je po maturitě shánět práci :o) Dlouhou část filmu jsem si připadala, že se scénárista nechal inspirovat mou situací. K tomu tedy přidal nějakou romantickou zápletku a šílenou rodinu. Příběh, který (jak je známo) nemá silnou myšlenku, situace a dialogy předvídatelné, herecké výkony průměrné (lepší nejsou zapotřebí) to celé doplněné o účinný humor (krabice od pizzy, rakev, bugina). Nic nového, ale to přeci nevadí, že? :o)(16.6.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Každé zlo, každičká nepříjemná věc, která se na světě stane, se musí ihned napravit nebo vyvážit. Proto by ses měla zakousnout do eskyma. Jen tak udržíme ve vesmíru rovnováhu." Tak to je velká myšlenka. Je to dokonce o myšlenku víc, než jsem od Absolventky čekal, což je fajn. Já jsem však očekával nějaký ten humor, k čemuž mě svedl žánr komedie, a ten se bohužel někde ztratil. Asi ho snědla škudlivá babička, která patrně měla být vtipným elementem, ale já na ni neměl žaludek. Takže místo humoru dorazilo vystřízlivění při hledání práce, nesnesitelná motivační samomluva, pár splašených hormonů a pozitivně naladěný taťka. Ten za to stál, ale byl na to sám.(27.4.2019)

 • hellstruck
  **

  Awkward. Perfekcionistka Rory s dopředu nalajnovaným životem se přesunula na velké plátno, jen tady chybí druhá Gilmorka, pořádná režie a mnohem propracovanější scénář. Děj a příběh sice není nijak vybočující, ale určitě by se z toho dala sesmolit nějaká pěkná romantická komedie.Jenomže by to chtělo trochu talentu, který s prominutím pánům tvůrcům schází. Alexis Bledel je fajn (ale pro mě herečka jedné role)a její kamarád Adam taky, ale potrhlou rodinku bych vyškrtla, stejně tak jako pár neopodstatněných zvratů ve filmu. Trochu více romantiky, méně snahy o humor(co to bylo s tou přejetou kočkou ..),lepší dialogy.. a nebylo by to zas tak špatné.:D Nechápu,jak se k tomuhle mohl Keaton upsat.(19.9.2011)

 • castor
  **

  Pitvořící se blbůstka se stále půvabnější Alexis Bledel. Příznivci lidských dramat a kavárenští intelektuálové tak budou samozřejmě naštvaní, na ty ostatní čekají situace a vztahy vykreslené se spletitostí leporela!! I když příjemně vykreslené..(18.8.2013)

 • burina
  **

  S prvou polovicou filmu sa viem celkom stotožniť(rovnaká situácia), ale tá druhá je tak zúfalo nudná, fádna, nezaujímavá. Hlavne dvojke sa ani fandiť nedá, nevyvolá vo vás žiadne emócie, pri záverečnej scéne sa vám nerozbúši srdce. Nič.(2.6.2011)

 • Hunt
  **

  50% nebylo to zlé, ale moc to nefungovalo a kdyby hlavní roli nehrála sympatická A. Bledel, tak by to bylo dost únavné.(9.3.2019)

 • Rosaviva
  ***

  Nebylo to špatný. Nebylo to ničím překvapivé, ale prostě mám tyhle typy komedií ráda, a mám ráda Alexis Bledel. První polovina filmu ovšem byla lepší, tu druhou bych o něco zkrátila. A děsím se toho, až budu takhle shánět práci já. 3*(27.8.2010)

 • IQ Tiqe
  **

  O jedné trhlé rodině a o hledání - nejen práce po škole, ale vůbec toho co dělat, jak žít.(23.1.2010)

 • dr.horrible
  **

  Chcel som nejaký pokojný filmík do lietadla, tak som pustil toto, že mám rád malé kozy. A nič. Presne také, jak to vyzerá na obale dvdčka. Klišé, humorné decko a babička. 30%(29.10.2017)

 • teutates
  **

  Vyzdvihnem snaď len krásu a nevinnosť v očiach Alexis Bledel... slabé 3-4/10 inak autentické správanie ako v Gilmore Girls...(23.1.2010)

 • iamek
  ***

  Stupidní komedie s krásnou Alexis Bledel. Post Grad je od začátku krásně nalajnovaný snímek a vše dopadne jak má. I přes stupiditu scénáře jsem se skvělé bavil.(7.2.2010)

 • klerik
  ***

  Rodinná romantická komédia. Sem tam väčšia dávka klišé, sem tam hravý Keaton a predovšetkým pekná Alexis Bledel. Na nedeľné poobedie znesiteľné...(1.4.2012)

 • eLeR
  **

  nechápem, ale nebavilo ma to ani ako film na odreagovanie ... ani moja obľúbená Alexis to nezachránila ... jediné na čo sa dalo pozerať bol sympaťák Zach ... :-)(16.10.2013)

 • VenDulin85
  *

  Ne. (toto je asi můj nejkratší komentář, ale nemůžu si pomoct)(8.9.2010)

 • kajda.l
  ***

  Sympatická romantická komedie s celkem povedenými pokusy o černý humor (pohřbívání (přejeté) kočky v krabici od pizzy jen tak nezapomenu:D), podpořená fajn hereckými výkony "střeleného" Michaela Keatona a především Alexis Bledel (a já těm Gilmorkám přecijen tu šanci dám). Nebýt trošku tuctového a předvídatelného konce, byl bych velmi spokojen. Príma oddychovka.(26.1.2010)

 • rikitiki
  **

  Naprosto zbytečný film, kdy nejspíš ani tvůrcům nebylo jasné, proč to točí. Bez myšlenky, bez nápadu, bez vtipu, bez zajímavých dialogů nebo dějových zvratů. Lepší je koukat do akvárka. /21. 8. 13./(21.8.2013)

 • bouncer
  **

  Nepříliš zábavné a málo přesvědčivé.(27.1.2010)

 • claudel
  **

  Chlapeček olizující hlavy, babička chystající se neustále na smrt a praštěný Michael Keaton. To hovoří za vše. Dvě hvězdičky bez mrknutí oka.(17.11.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7