V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

jjimmy

aj keď je námet takmer vykradnutý z Repo: Genetic Opera, musím sa priznať, že tento film je vysoký nadpriemer... surové násilie a boj v úzkej uličke pred Ružovými Dverami je niečo úžasné čo dnes vo filmoch takmer vôbec nevidíme. Čiže nekompromisné 4* za všetko čo som potreboval k perfektnému oddychu :) ()

samuelsson

Ja nechápem, či som videl iný film, ale ja som tam fakt nič vtipné nevidel. Čo som však videl bola zlátanina brutálnych záberov, bez hocijakej myšlienky za tým a nechápem, prečo v tom hrá Forest Whitaker... 1 hviezdu za prekvapivo originálny záver. ()

benny159

Zo začiatku sa to troška pomaly rozbiehalo, zhruba od polovice filmu už to bola pekná filmová nádielka, zdravo brutálna a krvavá. Jude Law si svoju úlohu splnil dobre. Bolo by to na 3 *, ale bola tam jedna scéna, ktorá ďalšiu * pridala. (scéna v starom dome, prepadnutá podlaha, pád písacieho stroja). Kto videl, vie. :) takže celkové hodnotenie **** alebo 75 % ()

x_ander

Hodně brutální a hodně našlapané. A závěrečná půlhodinka celému filmu nasazuje korunu, čelist jsem hledal pod stolem. Jen škoda občasných hluchých míst, bylo by to za 5*. ()

chrustie

Když už sem si říkal "co je to za sračku", jak se tam začali valit na té chodbě "ala Chuck Norris", tak byl skvělý závěr, který překryl i tu pitomou scénu s řezaním a čtením čárových kódů... Zajimavé sci-fi po delší době... ()

Efreeti

Překvapivě kvalitní sci-fi s výbornými nápady a velmi depresivně vykreslenou budoucností, kde si lide na nové srdce a plíce berou úvěr. Problém nastáva, když je nemohou splácet a zde přicházi Law s Whitakerem, aby dlužníkům odebrali "předmět zadlužení"..není třeba dodávat, že obvykle násilným způsobem. ()

Martin888

Podle reakcí zde na csfd jsem od tohoto snímku nečekal moc. O to víc jsem byl potom překvapen, když jsem dostal skvělou akčňárnu u které jsem se i dosti nasmál. Je to jeden z mála filmů kde jsem konec fakt nečekal. A je opravdu jenom málo tomu co vytknout. Každopádně hodnocení alespoň vypovídá o tom, že průměrný český divák nemá žádný vkus :-) ()

jack_scott

Efektní a i poměrně zajimavá podívaná, která ale stojí téměř výhradně na výkonu, který podal Jude Law. V mém žebříčku dobrých herců mi potvrdil, že to je skutečně hodně dobrý herec. Zato Forest Whitaker ukázal, že časy, kdy za něco vážně stál, jsou dávno pryč. Námět, ač vykradený, byl spolu s vykreslením prostředí také velmi fajn, ale režie to hoodně srazila. Scénář...byl takový mix lepších, průměrných a horších scén - nic extra celkově vzato. Dávám 65% a ***. ()

p.i.t.b.u.l

Zajímavý snímek o vymahačích společnosti Union, která se zabývá prodejem lidských orgánů. Tito vyděrači mají pak za úkol tyto orgány vzít od lidí zpět, pokud nesplácí svůj dluh. Takhle to funguje i dnes. Docela hezká myšlenka natočit tento film o exekutorech budoucnosti. Byl jsem překvapený hereckým obsazením, někdy až brutálními zákroky, když vyřezávají orgány z těla a také příběhovým sledem děje. Kam se až můžeme dostat, když nám brání svědomí dělat to, co je již pro nás běžná rutina. A má přátelství v dnešní době stále ještě váhu? To se nám snažili tvůrci ve filmu naznačit. Mně osobně se to líbilo. Byla to taková pohodovka. Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4 *. Nudné pasáže střídaly scény zajímavé, napínavé, ovšem na 4* to asi nemá. Co musím ocenit je konec filmu, ten mně doopravdy dostal. A i kvůli němu jsem se rozhodoval zda si zaslouží větší hodnocení. Bohužel film nedělá jen konec, ale celý děj. Každopádně film stojí za to shlédnout. I když podruhé si to asi už nepustím. ()

katvond

Tento film ma rozhodne prekvapil - a jednoznačne pozitívne. Od scenára som toho veľa neočakávala a nakoniec ani až tak neohúril, ale samotné spracovanie - WoW! Rozosmial ma tam, kde som to vôbec nečakala no zároveň si ma udržal aj vo vážnych scénach, jednoznačne vďaka Judovi Lawovi. Záverečná akčná scéna pred ružovými dverami - jedna báseň. Jediné, čo si možno mohli tvorci odpustiť je tá náramná podoba s Ritchieovým štýlom v scénach, kde je Jude Law rozprávač. A posledná rada na záver - neodporúčam konzumovať počas filmu. ()

xSxEx

Vyjit to v 90 letech a hrat tam Slye, Bruce, nebo Arnie je to pecka, protoze scenar je Bcko jako vysite! Takze se vracim v case a OCENUJI. Dosti realisticke krvave momenty by zase v tech letech neprosli a sou vazne skvele. take OCENUJI. Soundtrack? Na romanticky filmecek s Meg Ryan? OK - klasicka, tady? morbidni nadhera, O C E N U J I. Stoji to jen na na reziserovi, kteremu chybel krucek az dva, abych chrochtal blahem a samozreme to cele na ukor toho degraduje, ale to je clovek by mel jit do hloubky... ()

DooFooS

Už dlouho jsem neviděl nový akční film, který má přirozeně narůstající spád, logický děj a konec z kategorie neočekávaných, kdy jsem si k tomu všemu ještě užil lehce bizarní, ale o to víc smyslnou erotickou scénu. A co víc, jdu si objednat soundtrack. ()

kenny79

Hodně netradiční a originální vymáhání a nebo splácení půjček. Remy je vymahač, ale jeho ženě se to nelíbí a tak mu dá na vybranou. on si vybírá práci a ona od něj odchází. Sám se po čase dostává na druhou stranu po jedné nehodě a začíná boj o život. 70% ()

Cannonball

Koli tomu vydarenemu koncu davam 3 inak asi by som jednu hviezdu kludne ubral. Milujem sci-fi ale prezil by som bez tohto filmu. 111 min sa mi zda dost ujete. Keby ze mam pribeh taky okukany bez niecoho fakt originalneho urcite by som nedal vic ako 90min kvaku divakom. ()

rodier

Nechapu proc ma film jen 69%, minimalne "cervenou" by si zaslouzil. Jde o kvalitni scifi snimek se zajimavou a originalni zapletou, dobri herci, dobre efekty. Co vic si prat? Vice takovych scifi akcnaren jako byl Total Recall, Running man nebo tohle. ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)