Vzrušení začíná ve chvíli, kdy dobrodružství ožívá! Ben Stiller vévodí hvězdnému komediálnímu obsazení v roli Larryho Daleyho, bývalého nočního hlídače v Přírodovědném muzeu, ve kterém výstavní exponáty po setmění ožívají. Nyní však Larry se svými nočními přáteli čelí novým nebezpečím v Smithsonově institutu, kde poněkud rozmrzelý egyptský faraón odhaluje svůj ohavný plán převzít vládu nad muzeem… a pak i nad celým světem! (Magic Box)

wrzec

Pro děti určitě velmi barvité s nepřeberným množstvím postav, pro dospělé spíše na bolehlav, ale dokoukatelné pro obojí i přes chaotický děj, který je víceméně poslepován z různých scének nedávajících dohromady moc smyslu. Musím ocenit kvalitní triky a skvělou hudbu, stoprocentně fungující v každém momentu. Jinak klasická dvojka, splňující hlavně svůj komerční účel. ()

dochvvv

Jedna hvězdička za hudbu od geniálního Silvestriho, jedna hvězdička za okouzlující Amy Adams, jedna hvězdička za scénu, kdy se Ben Stiller a Thomas Lennon dohadují, jak si předají přesýpací hodiny a zlatou desku. A poslední hvězdička je za vtip s mobilem při závěrečných titulcích (Joseph Motorola). To máme celkem 4 hvězdičky. ()

Krupe

Obrovské zklamání po jedničce, kromě pár triků ( doslova pár ), nic, co by stálo za shlédnutí. To co se nejvíc vytratilo, je humor. Bohužel. ()

ragtime

Potenciál prvého dielu ostal nevyužitý, ale je tu zopár svetlých momentov, napríklad Azariov totálne nehrozivý rozkošne prihlúply záporák. ()

Mr.Lordi

Zabávná odreágovávací vypínačka, od které nesmíte čekat nic ektra kromě zajímavých speciálních efektů, všudypřítomného amerického pojetí života (zahodíme spousty peněz pro svůj sen apod.) a vtipných situací. (PS: zjištěná chybka - při scéně s lincolnovým památníkem má při přiběhnutí s pilotkou Stuler v ruce zlatou desku. Jenže během scény ji v ruce již nemá a při položení z výšin, kam byl vyzvednut oživlou sochou A. Lincolna ji má zase opět v ruce.) 60% ()

Fallstock

Příjemná bláznivinka. Hodně triků a děj sviští jako po kluzišti. Mám pro tyhle bláznivinky slabost. Ben Stiller byl tentokrát zábavný. ()

Pythonator

Dvojka je možná trochu slabší než jednička a bolestně zde chybí ženská role typu Carly Gugino. Nepřitažlivá nadržená pilotka mě moc nebrala. AVŠAK!!! Troufám si předložit 4 důvody, proč je dvojka lepší než jednička. 1.) Scéna, ve které prťavý Říman běží do boje za doprovodu špičkové velkofilmové hudby Alana Silvestriho přes nekonečný trávník. ,,Trochu jsem neodhadl vzdálenost." 2.) Scéna, ve které prťavý Říman a prťavý kovboj kosí statečně boty svých nepřátel opět za doprovodu špičkové hudby. 3.) Všechny scény s Hankem Azariou. Obzvláště ta, kde se hádá se Stillerem jestli ho zabije teď nebo až později. 4.) Finální fight egyptský meč vs. svítilna nočního hlídače. ()

P@\/EL

Poměrně dobré pokračování fantasy komedie, jejiž kostra je postavena na myšlence prvního filmu, takže v mnoha ohledech moc nepřekvapí. Co se mi na filmu ale líbilo je, že děj odsýpá pěkně ve svižném tempu a kromě několika vtipných scén a vydařených triků nabídne i dobrodružný příběh. Plusové body dávám za sexy Amy Adams v roli Amelie Earhartové. ()

ssarka

Jak nesnáším Wilsona,tak jsem se jen bavila a o to u komedie jde především.. scéna s Brandonem a všechny scény s faraónem jsou fakt geniální 😂😂 zasloužené 4 hvězdičky ()

draxxi

Nic vic, ale ani nic min nez v jednicce. Bavil jsem se, a neco mi rika, ze presne proto tenhle film tocili... Takze za me 70% ()

Little_Sawy

Noc v múzeu kde hraje opět Ben Stiller strážnika mě už moc nezveda že židle ba naopak, mě ještě víc usedlala a múví mě tak moc nenadchl. Možná jsem trochu kritická, ale tohle fakt ne, i ti dvě sračkocení je moc, ale budiž, uznávám že padli i momenty kde jsem se dívala na laptop a nemohla od nej odtrhnout oči, ale byli to len slabé útržky. Nejvíc mě stále sral ten malej pošahanej vymrdanej opičák. Doufám ze pokračování bude alespoň stát za to a budu moct dát dobrovolně vyšší sračkocení než tady z donucení.. ()

Ronka

Ďalšia z klasických Stillerových filmov. Narozdiel od pokračovaní rôznych filmov, toto pokračovanie bolo z tých, čo na svojom vtipe, alebo ak chcete, tak na úrovni, nekleslo. Komédia, ktorá pobaví a poteší ako deti, tak aj väčšinu ich rodičov. Amy Adams ako Amelia Earhart bola rozkošná, aj keď v niektorých momentoch trochu nepresvedčivá. Čiernym koňom (ako bola v jednotke socha z Veľkonočných ostrovou) je pre mňa v tomto snímku jednoznačne socha Abrahama Lincolna. :D Bol jednoducho neskutočne úžasný. Takže, dávam 4 hviezdičky. Na komédiu tohto formátu to stačí. ()

ching666

Nevtipná komedie, plná místy až trapného humoru. Jedna * za výkon (zadeček) Amy Adams a druhá * za efekty a parodii na 300. U této nekomedie se vesele vařilo z vody a výsledkem je spálenej hrnec a zasranej sporák. ()

Gagin

Rozhodně už to nepobavilo jako jednička, připadalo mi to hodně stejné. Čekal jsem víc a ze zklamání dávám pouze dvě hvězdy. ()

dogzila

Pekne spracované, skutočne podarená detská komédia s obstojnými trikmi. Napriek rýchlemu spádu som na 10 min zaspal. Myslím , že násťročných táto rozprávka uchváti, ale nehladal by som myšlienku ani žiadnu hĺbku. Bože kady prestanú amíci s tými pozdravmi -1* ()

honzik003

Překvapivě zábavné a ulítlé. V druhém díle jede Larry do Washingtonu, kde se snaží zachránit své přátele, kteří opět ožijí díky kouzelné desce. Toto pokračování jedničky mě vůbec nezklamalo, těšil jsem se na něj moc a splnil přesně moje očekávání, kterému odpovídá hodnocení.. Ve Washingtonu v největším muzeu světa je nadmíru skělých postav, které se ve filmu objevují a vystupují od Napoleona po Dartha Vadera!:) Skvělá byla i parodie na 300 ke konci filmu!:) Opravdu pohodový a odpočinkový film!:) ()

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný