Reklama

Reklama

VOD (1)

Vyhlídky na Hankovo uzdravení dostávají Marii do sporu s pojišťovnou. Jesse hledá způsob, jak zvýšit svůj podíl. (Netflix)

Recenze (9)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z najslabších epizód doposiaľ, ale je cítiť, že tu je aj tak všetko na svojom presnom mieste. Ale je to zase jeden z tých "medzidielov", kde sa rozdávajú karty pre ďalšiu hru. Tentokrát toto prirovnanie nie je až tak metaforické, ale ako sa to vezme...Skyler si vybrala svoju možno zatiaľ najsilnejšiu chvíľku, rozhodne vás tu poteší viacej, ako pri jej niektorých nechápavých pohľadoch a výlevoch zlosti. Hore zaokrúhľujem kvôli adekvátnemu názvu epizódy. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Bohužel mám nepříjemnou obavu, že Hankovo drobné střelné zranění spojí opět dohromady Waltovu rodinu, což se mi absolutně nelíbí. Těch rodinných seancí, kterých se společně účastnila Waltova píča a Hankova píča, bylo v tomto dílu nějak moc, což mi nehezky kurvilo zážitek. Jako nemoudré mi přišlo, když píča Skyler řekla o penězích své píči sestře, ale co může člověk čekat od dvou píčí. Taktéž nesnáším šulina Teda, který mě absolutně nezajímá, ale stejně ho tam tvůrci mají tendenci neustále cpát. Naopak se mi extrémně líbilo, kterak to má zařízené můj oblíbený negr od kuřat. Pere své vydřené penízky tím nejlepším možným způsobem. Jsem si jistý, že takhle nějak to probíhá i ve skutečnosti. Snad mu jeho byznys ta fetka Jesse nenaruší. Lepší tři kousky! ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama