Skyler vyděsí, když se Walter nastěhuje zpátky domů. Walter, Mike a Jesse se sejdou se Saulem, aby probrali hledání nové varny. (Netflix)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V seriáli "piekli" Walt s Jessem vo dvoch maximálne odlišných prostrediach a v tejto časti spoznáme zase nové. Treba povedať, že Waltova fanntázia nepozná hraníc a táto improvizácia pôsobí veľmi chytro a zároveň veľmi vtipne. Aké problémy to so sebou prinesie, asi môžeme očakávať onedlho. Nervy ale prasknú Skyler a schytá to jej nesympatická sestra, v čom u mňa nová vedúca v myčke výrazne zabodovala. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Po další odmlce jsem koukl na tento 4. díl a jsem docela spokojený. Konečně se něco zajímavého začalo dít. Hledání vhodné varny mě hodně bavilo. Také se nám začaly objevovat menší neshody a nedorozumění v otázce vedení kšeftu. Díl mě bavil dokonce natolik, že jsem schopný odpustit i tu nejotravnější hádku v historii kinematografie mezi píčou Skyler a ještě větší píčou její sestrou, kterou jsem sledoval tak zrychleně, jak jen to bylo možné. Dost dobře nechápu, proč tak podařený seriál stále prokládají takovou dějovou a dialogovou žumpou v podání těch dvou krav, které vždy divácký zážitek spolehlivě zkurví. ()

PaTeXx

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dobrý návod pro začínající podnikatele jak správně ovládat business. Tedy samozřejmě pokud jste se dali na obor vaření metamfetaminu v rodinných domech uprostřed města za pomocí odstraňovatelů škůdců a všelijakých hoven a pokud sebou máte bývalého učitele chemie (který elegantně odpálil bombu na dědkovi s kryplkárou, aby zabil největšího distributora drog v Novém Mexiku), bývalého feťáka (který to paradoxně umí s dětmi) a šedesátiletého bývalého poldu (který se nebojí vůbec ničeho, nemá z ničeho respekt a kupuje své vnučce balonky). Jo, takhle by to šlo. ()