Policie nasadí jednoho ze svých nejlepších mužů, černocha Jacka Cartera, do akce proti překupníkovi kradených aut. Jack má za úkol proniknout prostřednictvím bílého zlodějíčka aut Archieho Mosese až k bossovi překupnického gangu Coltonovi. Jack si brzy získá Archieho důvěru a ke Coltonovi se dostane. O něco později, zcela náhodou, se však Jackova identita prozradí a v následující přestřelce je policista vážně zraněn. Je to ale nezmar, po dlouhém léčení se vrátí zpět ke své práci. Úkolem číslo jedna je dopravit Archieho k soudu, kde má svědčit proti Coltonovi. Problémy nastanou hned na letišti, když eskortu přepadne Coltonova banda. V průběhu dalšího děje jedna komplikace stíhá druhou a situace nutí Jacka i Archieho, aby táhli za jeden provaz. Jaksi nepozorovaně se z nich vlastně stanou parťáci, kteří si vzájemně chrání krk před pronásledovateli (oficiální text distributora)

kaylin

Je vidět, že se Sandler na tomhle filmu nijak scenáristicky nepodílel. Prostě ho chtěli šoupnout do filmu jako hláškujícího blbečka, který nakonec všechno zachrání. Jenže tenhle buddy movie prostě nefunguje, protože ti dva nejsou buddies a ani se jimi nestanou. Otravné postavy v otravném příběhu, který v sobě nemá žádný nápad. ()

MATADOR

Akční krimi se začínajícím Adamem Sandlerem. Typický začátek, při kterém se pomalu rozjíždí 80 minutová honba za "spravedlností". U které se stane mnoho situací, při kterých se párkrát usmějete, ale nijak zvlášť u toho vytržení nebudete. Scénář mohl být dokonalejší, ale i přes to se nebudete litovat sledování. Typická komedie 90. let, tahle s přídavkem Adama Sandlera. ()

Moena

Komedie kde se Sandler nechová 90 min jako idiot, ale hraje taky trochu na vážnější notu? Komedie se Sandlerem kde nechybí ani opravdová akce a která je navíc vtipná? Já nevim co víc si přát, se 2* se jděte bodnout... ()

dyfur

....pozerateľná komédia...skôr priemer...nerovnomerná dvojica-klasické klišé,ktoré vyúsťuje-malo by vyúsťovať do humorných situácii-iste by to bolo lepšie ak by scenár bol prepracovanejší...čo už.... ()

Streeper

Film se snažil být akční, ale vůbec nebyl, snažil se být vtipný, ale povedlo se mu to jen málokrát. Takže když se to všechno shrne, i když Adam je dobrý, tak film je nuda. ()

Flynn

Průměrná zábava, člověk tím nic nezkazí, když si tohle pustí, Adam Sandler v, pro něj, možná trochu nezvyklé akční roli. Sice je to pořád stejně přitroublý Sandler, ale trochu se kolem něho střílí. Normální akční komedie s pár dobrými scénkami. ()

otík

Zlehka se rozjíždějící Sandler natočil už dávno tuhle svou starou klasiku, ve které se mluví sprostě a hodně se střílí, sem tam je ucházející vtípek, ale jinak je to celkem nudná (i když krátká, naštěstí) jízda bez něčeho výraznějšího. Na komedii až moc střílení, na akční film málo solidní akce. Raritou snad je jen skladatel hudby - Elmera Bernsteina bych tu opravdu nečekal. ()

lennyd

Keats (Damon Wayans) a Moses (Adam Sandler) jsou skvělí kámoši, vždy se ve všem podporují a ve všech "levárnách" jedou společně. Jejich přátelství ale dostává trhliny, když se z Keatse vyklube tajnej polda, nasazený na Mosese, aby se takto dostal k zločineckému bossovi Coltonovi. Na oplátku jej (i když nešťastnou náhodou) Moses postřelí při zpackané policejní akci. I když se z dávných přátel stali zarytí nepřátelé, musí se opět dát dohromady, a to dřív, než je Colton a odkrouhne ... Pokud mě paměť nemate, tak toto byl první film s Adamem Sandlerem, se kterým jsem měl čest - a určitě jeden z těch lepších. S Damonem Wayansem tvoří skvělou dvojici a jejich špičkování nemá chybu (naprosto dokonalá je scéna v motelu). I když vše nakonec dopadne tak, jak člověk předpokládá, i tak jsem se ani chvilku nenudil a skvěle se bavil... ()

Brain-D

Taková pohodová komedie s příjemnou dvojkou (D. Wayans a A. Sandler) Klasickej průměr, ale pár fórů stálo za to.) ()

VanTom

V ničem tato devadesátková krimi komedie nevyčnívá, ovšem nakonec i díky krátké stopáži zabaví slušně. Mezi dřívějšími kámoši, dnes vynucenou eskortou Damona Wayanse a Adama Sandlera funguje správná parťácká chemie, která nešetří vypointovanými hláškami (sem tam trapný bobek samozřejmě také hodí) ani rutinní akcí. ()

Roseinka

Překvapivě kvalitní a nadprůměrná komedie s opravdu zábavným humorem. Některý hlášky jsou nezapomenutelný. A přátelství mezi těmi dvěmi bylo až dojemný. Moc příjemný filmík. ()

Pipes

Jeden z těch slabších kousků jednoho z mých oblíbených komediálních herců Adama Sandlera. Hodnocení dávám především za Adama a Damona Wayanse, kterému to s Adamem docela sedlo - myslím ten druh humoru, nikoliv herecký výkon. Jinak film samotný nic moc - např. zkratkovitý a místy hodně přeskakovitý scénář. Slabší 3* ()

Balu...

Velice nenápaditá komedie. Udivilo mě, že Sandler umí hrát i jinou formu volů, než sem u něj zvyklej; kromě toho ale jinak žádné překvapení či jakýkolif element, který by trochu zvedl laťku tomuto snímku. Taková trošičku lepší 2*;na tři a víc rozhodně nemá.. ()